Klassenzimmer

Przewodnik dla kupujących

Nowa seria Promethean Element

Po prostu ucz cyfrowo!

Promethean Element - wyświetlacze ActivPanel dla edukacji cyfrowej

Promethean to jeden z najbardziej znanych producentów cyfrowych rozwiązań dla szkolnego nauczania. Producent ten postawił sobie za cel, że cyfrowe nauczanie musi być łatwe w każdej formie i dla każdego użytkownika! Nowa seria ActivPanel Element skupia trzy różne klasy interaktywnych wyświetlaczy, które zostały zaprojektowane do nauczania opartego na współpracy. Nazwy serii modeli pochodzą od układu okresowego, ilustrując związek firmy Promethean z nauczaniem szkolnym.

Treść
AP7-Cobalt-Front-Right-HERO-removebg-preview

Zalety serii Promethean Element

 • rozdzielczość 4K UHD
 • zintegrowana platforma Andorid Oreo 8
 • technologia pisania Vellum
 • bogata oferta oprogramowania
 • zintegrowane głośniki
 • szkło antyrefleksyjne

Wyświetlaczecze niklowe ActivPanel - łatwy start do cyfrowego nauczania

Wyświetlaczecze ActivPanel Nickel firmy Promethean oferują rozdzielczość 4K UHD i tym samym optymalnie wspierają cyfrowe nauczanie. Funkcja multi-touch i zintegrowane oprogramowanie tablicy interaktywnej ActivInspire sprawiają, że wyświetlacz jest inteligentnym narzędziem w Twojej klasie.

promethean-nickel-removebg-preview
 • dostępne rozmiary ekranu: 65",75" i 86"
 • rozdzielczość 4K
 • częstotliwość odświeżania: 120 Hz
 • kontrast 4000:1

ActivPanel Cobalt Displays - Dla większej dynamiki w Twojej klasie

Przy 65 calach, ActivPanel Cobalt Display ma idealny rozmiar dla dzisiejszych instytucji edukacyjnych. Zintegrowana technologia Vellum™ firmy Promethean zapewnia naturalne doświadczenie pisania za pomocą dotyku i rysika.

promethean-cobalt-removebg-preview
 • przekątna ekranu: 65 cali
 • rozdzielczość 4K
 • częstotliwość odświeżania: 120 Hz
 • kontrast 4000:1

Wyświetlaczecze ActivPanel Titanium - maksymalna łatwość obsługi dla innowacyjnego nauczania

Wyświetlaczecze ActivPanel Titanium są centralnym punktem Twojej klasy. Dzięki kompleksowemu pakietowi oprogramowania, a także interaktywnemu wyświetlaczowi wielodotykowemu 4K, seria Titanium jest idealna dla każdej instytucji edukacyjnej.

promethean-titanium-removebg-preview
 • dostępne rozmiary ekranu: 70", 75" i 86"
 • rozdzielczość 4K
 • częstotliwość odświeżania: 120 Hz
 • kontrast 4000:1

Bezpośrednie porównanie serii elementów ActivPanel:

ActivPanel Nikiel
ActivPanel Kobalt
ActivPanel Titanium
Przekątna65", 75" i 8665"70", 75", 86"
Proporcje obrazu16:9 16:9
16:9
Rozdzielczość4K 4K
4K
Czas reakcji8 ms8 ms8 ms
Częstotliwość odświeżania120 Hz 120 Hz
120 Hz
Kontrast4000:1 4000:1
4000:1
Punkty dotyku152020
System operacyjnyAndroid Oreo 8 Android Oreo 8
Android Oreo 8
RAM2 GB3 GB4 GB
Pamięć wewnętrzna16 GB32 GB64 GB
Głośniki2 x 15 Watt2 x 15 Watt70" i 75" = 2 x 15 Watt
86" = 2 x 20 Watt
ActivInspire
Narzędzie ActivPanel
Classflow
Czujnik zbliżeniowy
Technologia Vellum
Moduły WLAN
Bluetooth

Najważniejsze cechy nauczania opartego na współpracy

promethean-interaktivitaet

Technologia welonu

Korzystając z technologii Vellum firmy Promethean, uczniowie doświadczają naturalnego i precyzyjnego pisania na wyświetlaczu. Powierzchnia nie tylko reaguje na funkcję dotykową za pomocą palca, ale także wchodzi w interakcję ze wszystkimi istotnymi komponentami (pióro bez baterii).
animation_(1)

Dostarczone oprogramowanie dydaktyczne

ActivInspire: Doskonałe oprogramowanie do tablic, które idealnie wspiera Twoje cyfrowe lekcje. Łatwy w użyciu i z różnymi szablonami (temat, poziom), ActivInspire staje się interaktywnym narzędziem w Twoich lekcjach.
ClassFlow: Rozwiązanie oparte na chmurze, które ułatwia integrację urządzeń mobilnych w klasie. To najlepszy sposób na prezentację i omówienie wyników na dużym wyświetlaczu. Wystarczy bezprzewodowo sparować urządzenie mobilne z wybranym wyświetlaczem i w kontrolowany sposób odbić ekran.
promethean-pc

Zintegrowany komputer

Każdy wyświetlacz z serii Element posiada zintegrowany komputer i jest wyposażony w system operacyjny Android Oreo 8.0. Oznacza to, że każdy wyświetlacz jest gotowy do użycia natychmiast po dostarczeniu i może aktywnie wspierać Cię w nauczaniu.
animation_(2)_(1)

System audio

Każdy wyświetlacz z nowej serii posiada zintegrowany system audio. Przednie głośniki stereo zapewniają imponujący dźwięk, umożliwiając odtwarzanie materiałów wideo bez dodatkowego sprzętu.

Podobieństwa i różnice serii ActivPanel Element w szczegółach. Jakie są podobieństwa serii Promethean Element?

sonne-nobubble
Panel: Pod względem technologii panelu i jasności wyświetlacze z serii Element są na porównywalnym poziomie. Wszystkie trzy ActivPanele wyposażone są w wyświetlacz TFT LCD z podświetleniem Direct-LED i rozdzielczością 4K UHD z 3840 x 2160 pikseli przy 60 Hz. Czas reakcji paneli jest na dobrym poziomie 8 ms przy częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Jasność wyświetlaczy jest dobrze pozycjonowana dla normalnie oświetlonych sal lekcyjnych i wynosi 350 cd/m² lub 400 cd/m² dla modeli od 86 cali.
Ikona 3 biegi
Wewnętrzny system Android: Do instalacji aplikacji i korzystania z wewnętrznych aplikacji, Promethean ActivPanels Nickel, Cobalt i Titanium pracują z systemem Android Oreo 8. Platforma Android oferuje możliwość instalacji aplikacji z wielu dziedzin, które wzbogacają cyfrowe nauczanie

Oprócz systemu Android, wszystkie modele mogą być wyposażone w komputer OPS, ponieważ posiadają wymagane do tego celu gniazdo OPS

Jakie są różnice pomiędzy wyświetlaczami Promethean z serii Element? Różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi wyświetlaczami w odpowiednich, porównywalnych rozmiarach są do opanowania. Jakie są więc różnice pomiędzy poszczególnymi modelami?

Nasze rekomendacje produktów w sekcji Uchwyty do monitorów:

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.