schaufenster_bluebox_b

Cyfrowa prezentacja produktu w witrynie sklepowej

W dobie cyfrowej plakaty i manekiny stają się coraz mniejszym nośnikiem reklamy. Dlatego coraz częściej pojawia się pytanie, jak najlepiej zaprezentować produkty w witrynie sklepowej.

W dobie cyfrowej plakaty i manekiny stają się coraz mniejszym nośnikiem reklamy. Dlatego coraz częściej pojawia się pytanie, jak najlepiej zaprezentować produkty w witrynie sklepowej.

Treść

Najlepiej do tego celu nadają się wyświetlacze Digital Signage. W zależności od wielkości witryny sklepowej i rodzaju prezentowanych produktów można zastosować wyświetlacze o różnej wielkości. Jasność powinna wynosić co najmniej 700 cm/m² dla wyświetlaczy o większej przekątnej obrazu. Zalecamy jednak wyświetlacze o wysokiej jasności, co najmniej 1.000 cd/m². Wyświetlaczeją one łatwo rozpoznawalny i wysokokontrastowy obraz nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Nasze mocne strony i kompetencje

  • Doświadczenie AV z ponad 15 lat profesjonalnego doradztwa B2B
  • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
  • Doskonałe wsparcie klienta
  • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla witryn sklepowych

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla witryn sklepowych. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i całym montażem urządzeń.

Wyświetl

Wyświetlaczecze dla dużych powierzchni reklamowych

  • Wyświetlaczecze o wysokiej jasności od 700 cd/m² wzwyż
  • Wielkość wyświetlacza do 85" dla dużych powierzchni reklamowych
  • Łatwe pozycjonowanie w witrynie sklepowej dzięki opcjonalnym nóżkom
Ikona Słońce/jasność

Jasność

W zależności od lokalizacji witryny sklepowej, wyświetlacz powinien oferować jasność 700 cd/m² lub wyższą. W miejscach witryn sklepowych o silniejszym padaniu światła wskazane jest 1000 cd /m².
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub 4K (3.840 x 2.160) w formacie 16:9. Wybór rozdzielczości jest optymalnie uzależniony od wielkości obrazu i jego zawartości.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Ponieważ w witrynach sklepowych rzadko można zainstalować stałe ściany , zaleca się zastosowanie stojaka lub wózka ekspozycyjnego w celu łatwej zmiany pozycji.

Nasze rekomendacje dotyczące wyświetlaczy digital signage

Wskazówka eksperta:

Aby zapewnić optymalną swobodę instalacji i różne sposoby wyświetlania treści, należy upewnić się, że wyświetlacz można zainstalować w poziomie i w pionie.

Digital-Signage-Player-373x158

Digital Signage Media Player

  • Łatwe umieszczanie na wyświetlaczu lub projektorze
  • Obsługa różnych formatów zapewniająca dużą różnorodność treści
  • Opcje odtwarzania przez nośniki danych, LAN i WLAN
Ikony w formacie pionowym i poziomym

Obsługiwane formaty

Dla optymalnej prezentacji treści ważne jest, aby odtwarzacz digital signage bez problemu współpracował z popularnymi formatami plików. Oferuje to większą różnorodność w wyborze treści i ułatwia pracę twórcy treści.
Ikona Połączenie USB

Połączenia

Różne interfejsy oferują tę zaletę, że oprócz odtwarzania z pamięci USB lub karty SD możliwy jest także streaming przez LAN lub WLAN. Często pożądane jest również podawanie z odtwarzaczy Blu-ray lub innych urządzeń zewnętrznych przez HDMI .
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Odtwarzacz multimedialny nie powinien być zbyt duży, aby można go było zainstalować na wyświetlaczu lub projektorze .

Nasze rekomendacje dotyczące odtwarzacza multimedialnego digital signage

Wskazówka eksperta:

Oprócz sprzętu kluczowy jest również interfejs użytkownika odtwarzacza digital signage. Łatwa obsługa jest zaletą dla użytkownika i ułatwia pracę.
Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.