shutterstock_698664859_zuschnitt (1) (1)

Digital signage dla muzeów

Obok eksponatów coraz większe znaczenie w muzeach mają treści cyfrowe. Nie tylko pokazują one eksponaty, ale także je objaśniają.

Obok eksponatów coraz większe znaczenie w muzeach mają treści cyfrowe. Ponieważ muzeum jest związane godzinami otwarcia, w których projektor musi wyświetlać bez przerwy, należy zadbać o to, aby był on przeznaczony również do tego celu. Nowe, energooszczędne technologie, takie jak lasery czy diody LED, nadają się do tego celu idealnie.

Treść

Ponadto potrzebne są projektory o wysokiej intensywności, które mogą wyświetlać dobrze widoczny obraz nawet w pomieszczeniach, które nie są zaciemnione . Oprócz projektorów coraz częściej stosowane są wyświetlacze W przeciwieństwie do projektorów, wyświetlacze są mniej lub wcale nie są wrażliwe na światło.

shutterstock_200630051_zuschnitt

Nasze mocne strony i kompetencje

 • doświadczenie AV z ponad 15 lat profesjonalnego doradztwa B2B
 • rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • doskonałe wsparcie klienta
 • szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla muzeów

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla muzeów. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, doborem i całą instalacją urządzeń.

Projektor i ekran stacjonarny

Projektor i ekran

 • dopuszczenie do użytku 24/7
 • źródło światła o długiej żywotności, np. laser (oszczędność wymiany lampy i kosztów)
 • możliwość montażu 360° w osi pionowej i poziomej
 • opcjonalnie wymienna optyka
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

7.000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów LCD i 8000 lum enów (minimum) w przypadku projektorów DLP dla szerokości obrazu około trzech metrów w nieco zaciemnionym pomieszczeniu.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub WUXGA (1.920 x 1.200) w formacie 16:10.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

7.000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów LCD i 8000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów DLP dla szerokości obrazu około trzech metrów w nieco zaciemnionym pomieszczeniu.

Nasze projektory

Wskazówka eksperta:

Do mniejszych projekcji można wykorzystać kompaktowe projektory laserowe i niekoniecznie trzeba uciekać się do projektorów instalacyjnych, o ile projekt instalacji na to pozwala.

AP7-Cobalt-Front-Right-HERO-removebg-preview

Wyświetlaczecze

 • dopuszczony do użytku w trybie 24/7
 • funkcja Pivot do instalacji pionowej
 • funkcja Daisy-chain dla mniejszych ścian wideo
 • stelaże z funkcją dotykową dla interaktywnych wycieczek
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1 920 x 1 080) w formacie 16:9 lub 4K (3 840 x 2 160) w formacie 16:9.
Wyświetlacz dotykowy Icon

Interaktywność

W przypadku wyświetlaczy, które pokazują interaktywne treści odwiedzającym, ważna jest interakcja z dotykiem palców. Programy dla tych zastosowań mogą wykorzystywać wybrane obszary wyświetlacza jako powierzchnie dotykowe, aby umożliwić odwiedzającym wybór podpowiedzi, informacji lub innych treści.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Wyświetlaczecz jest zainstalowany na ścianie lub na stojaku. Jeśli wyświetlacz jest zainstalowany na stojaku, upewnij się, że podstawa jest płaska, aby nikt nie mógł się o nią potknąć. Jeśli wyświetlacz jest używany interaktywnie, korzystnie jest zainstalować go w cokole. Chroni on wyświetlacz, osłania graczy i może być umieszczony na środku pomieszczenia.

Nasze atrakcje na wystawie

Wskazówka eksperta:

W przypadku wolnostojących lub wiszących wyświetlaczy, odtwarzacz multimedialny digital signage z WLAN jest optymalnym rozwiązaniem pozwalającym uniknąć niepotrzebnego układania kabli.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.
Doradztwo na żywo
Formularz kontaktowy