intelligente_Displays_b

Rozwiązania

Inteligentne wyświetlacze

Inteligentne wyświetlacze stanowią dalszy rozwój konwencjonalnych wyświetlaczy signage. Jednak w przeciwieństwie do nich, inteligentne wyświetlacze reagują na swoje otoczenie w inteligentny sposób.
Z pomocą zaawansowanych czujników inteligentne wyświetlacze mogą rozpoznać, kto aktualnie znajduje się przed wyświetlaczem i dostarczyć mu treści dopasowane do grupy docelowej. Możliwe są również inne scenariusze zastosowań.

W celu optymalnej integracji inteligentnych wyświetlaczy zalecamy niezobowiązujące doradztwo ekspertów. Tutaj wyjaśniamy, co należy wziąć pod uwagę, gdy
Wdrożenie inteligentnego wyświetlacza oraz jak osiągnąć najlepszą łączność z istniejącymi urządzeniami.

Od ponad 15 lat doradzamy i wspieramy naszych klientów we wszystkich projektach związanych z wyświetlaczami i rozwiązaniami inteligentnymi. Pomagamy w wyborze odpowiedniego sprzętu i zajmujemy się kompleksową realizacją!
Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Nasze mocne strony i kompetencje

  • Doświadczenie AV z ponad 15 lat profesjonalnego doradztwa B2B
  • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
  • Doskonałe wsparcie klienta
  • Szybka obsługa projektów

Podejścia do rozwiązań w zakresie inteligentnych wyświetlaczy

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla inteligentnych wyświetlaczy o dowolnej wielkości. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i całą instalacją urządzeń.
Interaktive-Displays-381x293

Zalety

  • dobrze nadaje się do średnich i dużych powierzchni sprzedaży
  • możliwość dowolnego ustawienia w pomieszczeniu (opcjonalnie stojak)
  • w razie potrzeby odtwarzacze oznakowania wewnętrznego do samodzielnego użytku
  • brak kosztów utrzymania
  • zintegrowane lub opcjonalne systemy kamer do interakcji

To właśnie jest ważne:

lightbulb

Wydajność świetlna

Jasność wyświetlacza od około 350 kandeli dla pomieszczeń ze sztucznym światłem lub światłem dziennym. W pasażach handlowych z silnym oddziaływaniem światła zaleca się stosowanie wyświetlaczy o jasności 600 k andeli lub więcej.
aufloesung

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub 4K (3.840 x 2.160) w formacie 16:9. Rozdzielczość powinna być uzależniona od wielkości wyświetlacza i wyświetlanych treści.
format

Funkcja Pivot

Ponieważ tego typu ekspozycja jest często stosowana w sklepach odzieżowych, gdzie można wirtualnie przymierzyć najnowsze ubrania, ekspozytor powinien mieć możliwość ustawienia w pionie, aby spełniał formę i funkcję lustra.
Wskazówka eksperta: Jeśli planujesz korzystać z takiego inteligentnego wyświetlacza, weź pod uwagę punkt dotyczący ochrony danych. W razie potrzeby nie można pobierać danych osobowych.

Nasze atrakcje na wystawie