Biały projektor z pilotem zdalnego sterowania
Rozwiązania dla klientów prywatnych

Sprzęt do idealnego kina domowego

Kino domowe projektory, ekran i system surround: to najważniejsze elementy własnego kina domowego. Wybór odpowiednich do pomieszczeń o różnej wielkości może być jednak uciążliwy. visunext oferuje właściwe rozwiązania i kompetentne doradztwo.

Treść

Mając projektory do kina domowego, ekran i system surround, masz już wszystkie elementy kina domowego razem. Jednak wybór odpowiednich komponentów do pomieszczeń o różnych rozmiarach może być trudny bez wcześniejszego doradztwa eksperta. Należy przecież wziąć pod uwagę oświetlenie pomieszczenia i jego wielkość.

visunext oferuje kompletne rozwiązania w zakresie kina domowego z indywidualnym doradztwem, odpowiednie dla każdego budżetu i każdego wymagania. Od projekcji Full HD za pomocą projektora o ultrakrótkiej odległości do doskonałych projekcji kina domowego 4K na ekranach specjalnie zaprojektowanych do kina domowego przez znanych producentów.

panorama6_b_v3

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązanie dla sal kina domowego

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla każdej wielkości pomieszczenia. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i całym montażem urządzeń.

Acer Projektory H6815BD

Potężne projektory

 • Dostępne dla kina domowego w salonie lub pokoju kina domowego w piwnicy
 • Różne układy optyczne dla różnych wielkości pomieszczeń
 • Przesunięcie obiektywu w celu optymalnego umieszczenia w pomieszczeniu
 • Kalkulacja międzyklatkowa dla płynnej progresji obrazu
 • Możliwość 3D
Kontrast ikony

Kontrast

Przede wszystkim kontrast projektora do kina domowego jest ważniejszy niż strumień świetlny. Jeśli jednak kino domowe ustawione jest w salonie, kontrast może stać się drugorzędny, a moc światła ważniejsza. Tutaj wszystko zależy od tego, gdzie kino domowe zostanie umieszczone
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub 4K (3.840 x 2.160) w formacie 16:9. Do zastosowań rozrywkowych w salonie interesująca jest również rozdzielczość WUXGA (1 920 x 1080). Projektory o tej rozdzielczości są zwykle nieco jaśniejsze.
Elastyczność ikony

Elastyczność

Ponieważ często nie jest konieczne przekształcanie wszystkiego w istniejących pomieszczeniach, projektor z elastyczną optyką i przesunięciem obiektywu jest idealny do użytku w kinie domowym. Jest to mniej ważne we własnej sali kina domowego, ale jeszcze bardziej w salonie kina domowego. Ze współczynnikiem zoomu 1,6 lub większym, jesteś zwykle dobrze ustawiony

Wskazówka eksperta:

Jeśli lubisz oglądać filmy akcji i nie lubisz szarpanych obrazów, upewnij się, że projektor posiada funkcję obliczania obrazu pośredniego. Zapewnia to płynną i pozbawioną szarpania progresję obrazu.
ekran celexon Rollo Professional

Ekrany projekcyjne

 • Możliwość wyboru silnika, rolety lub ekranu ramowego
 • Format 16:9 lub 16:10 (w zależności od projektora)
 • Czarny górny pas rozbiegowy umożliwiający wygodne ustawienie obrazu
 • Ekran elektryczny zdalnie sterowany
Wymiary ikony na płótnie

Rozmiar obrazu

Rozmiar ekranu zależy od odległości od miejsca siedzącego: podzielona przez dwa daje szerokość ekranu. Jeśli pomieszczenie na to pozwala, 2,5 m to dobra szerokość ekranu dla uzyskania wrażenia kina domowego.
Płótna z ikonami

Typ ekranu

Pomieszczenie piwniczne z kinem domowym ma zwykle tę zaletę, że ma się do pełnej dyspozycji ściany i można tu zamontować ekran ramowy. Z kolei w kinie domowym w salonie atrakcyjniejszym rozwiązaniem jest ekran z napędem lub rolkowy, ponieważ można go zamontować na suficie powyżej i dzięki temu mniej rzuca się w oczy.
Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Montaż

Projektory instaluje się na uchwycie sufitowym, natomiast ekran ramowy montuje się na ścianie. W przypadku zastosowania ekranu z napędem silnikowym lub rolkowym możliwy jest montaż na ścianie lub na suficie.

Wskazówka eksperta:

W przypadku ekranu elektrycznego lub manualnego, zwróć uwagę, czy posiada on czarny pas rozbiegowy w przypadku montażu sufitowego, który sprowadza obraz dalej na poziom oczu. Dzięki czarnemu rozbiegowi można dalej normalnie siedzieć na kanapie i nie trzeba patrzeć w górę, co na dłuższą metę jest niewygodne.
pioneer_vsx-1131-removebg-preview

Instalacja audio

 • Możliwość wyboru różnych systemów surround: 5.1, 7.1, 9.2 itp.
 • Odpowiednia wydajność do wielkości pomieszczenia
 • Dolby Atmos, Auro 3D lub DTS:X
 • Systemy głośnikowe lub indywidualnie konfigurowane rozwiązania
Ikona 3,5 mm jack

Kanały

Liczba kanałów determinuje liczbę głośników, a tym samym rodzaj systemu. Od klasycznego systemu surround 5.1 do systemu 9.2 z głośnikami efektowymi na suficie - wybór należy do Ciebie!
Głośnik Icon

Jakość dźwięku

W świecie audio wybór technologii 3D surround znacznie się powiększył. Możesz wybierać pomiędzy amplitunerami AV z Dolby Atmos, Auro 3D lub DTS:X. Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednie kombinacje głośników.
Ikona kciuka w górę

Systemy głośnikowe

W zależności od wielkości pomieszczenia, możliwości instalacyjnych i Państwa wymagań co do jakości dźwięku, oferujemy Państwu wstępnie skonfigurowane systemy głośnikowe oraz pojedyncze głośniki. Chętnie doradzimy Państwu w kwestii kompozycji pożądanego systemu i znajdziemy odpowiednią kombinację głośników surround, głośników centralnych i subwooferów dla Państwa i Państwa sali kina domowego.

Wskazówka eksperta:

W zależności od oporu (ohm) podane dla amplitunera AV wartości mocy na kanał są wywoływane w całości lub tylko częściowo. Dlatego w większych pomieszczeniach należy upewnić się, że na każdy kanał przypada wystarczająca ilość watów, aby móc wywołać wystarczające rezerwy mocy.

Nasze projektory kina domowego

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.