Sporthalle-bluebox-b
Rozwiązania dla szkół i uczelni

Wyposażenie hali sportowej w projektory lub wyświetlacze

Jeśli chcesz wyposażyć halę sportową w technologię medialną, to projektory lub wyświetlacze wielkoformatowe są właściwym wyborem dla Ciebie. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady.

Treść

Projektory muszą być szczególnie jasne, aby mogły wyświetlać dobrze widoczny obraz nawet przy włączonym oświetleniu hali. Ponadto muszą być zamontowane w obudowie ochronnej , zwykle na dużej wysokości pod sufitem hali. Musi być również zachowana odpowiednia odległość od ekranu.

Wyświetlaczecze o dużej przekątnej ekranu i dobrym strumieniu światła wymagają precyzyjnego montażu na ścianie hali sportowej, podobnie jak projektory. Należy również zamontować zabezpieczenie w postaci szkła ochronnego lub innych alternatywnych rozwiązań. Do takiego projektu potrzebne jest profesjonalne doradztwo eksperta.

panorama6_b_v3

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Podejścia do hal sportowych

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla hal sportowych o dowolnej wielkości pomieszczenia. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i kompletnym montażem urządzeń.

Installationsbeamer-Leinwand-398x353_(2)

Mocne projektory i dopasowane ekrany

 • Dobrze nadaje się do dużych i bardzo dużych lokalizacji
 • Możliwe powierzchnie projekcyjne o szerokości do 4,5 metra
 • Ekran z napędem silnikowym umożliwiający integrację z systemem sterowania
 • Przesunięcie obiektywu i wymienne układy optyczne ułatwiające ustawienie
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

4000 lumenów (minimum) dla projektorów LCD i 5000 lumenów (minimum) dla projektorów DLP dla ekranu o szerokości około czterech metrów w ledwo zaciemnionej hali sportowej.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

WUXGA (1.920 x 1.200) w formacie 16:10.
Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Montaż

Montaż na suficie w obudowie chroniącej projektor. Chroni projektor przed uderzeniami z zewnątrz, np. piłkami.

Nasze projektory

Wskazówka eksperta:

Wybierając projektor, upewnij się, że ma on wystarczającą moc świetlną. Warunki oświetleniowe w hali sportowej nie są optymalne. W takim przypadku projektor musi być w stanie wytrzymać światło hali i nadal mieć wystarczające rezerwy, aby wyświetlać dobry obraz.
Display-398x353-removebg-preview_(1)

Wyświetl

 • Dobrze nadaje się do średnich i dużych hal sportowych
 • Prawie niewrażliwe na światło
 • Brak kosztów konserwacji
 • Możliwość dowolnego ustawienia na ścianach
 • Wyświetlaczecze dostępne z wbudowaną szybą ochronną
 • Ścianki wystawowe nadają się do szczególnie dużych zastosowań
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

Jasność wyświetlacza od około 700 kandeli dla jasnych hal ze sztucznym światłem lub światłem dziennym. W zależności od padania światła odpowiednie może być 1000 kandeli i więcej.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Co najmniej Full HD (1 920 x 1 080) lub 4K (3 840 x 2 160). Rozdzielczość Full HD może być wystarczająca w przypadku korzystania z pojedynczych wyświetlaczy, ponieważ widzowie znajdują się dalej. Pismo jest lepiej rozpoznawalne przy niższej rozdzielczości. Cierpi na tym jednak ostrość konturów.
Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Montaż

Wyświetlaczecz jest zamontowany na ścianie na wysokości kilku metrów. Tam wyświetlacz lub ściana wyświetlacza jest dobrze widoczna i mniej narażona na kontakt ze sprzętem sportowym, takim jak piłki lub tym podobne.

Nasze atrakcje na wystawie

Wskazówka eksperta:

HDBaseT nadaje się szczególnie do zasilania wyświetlacza. Ponieważ wyświetlacz jest umieszczony w dalszej odległości od źródła obrazu, dzięki HDBaseT można pokonać odległości do 100 m.

pioneer_vsx-1131-removebg-preview

Instalacja audio

 • Optymalna jakość dźwięku
 • Potężny
 • Solidny, trwały, niezawodny
 • Atrakcyjny wizualnie wygląd
 • Uwzględnienie różnych sytuacji związanych z nagłośnieniem
Ikona wydajności

Power

Duża sala seminaryjna, sala konferencyjna, mała klasa lub nawet imponujące kino domowe wysokiej klasy. Każde pomieszczenie ma swoje własne wymagania dotyczące komponentów audio. Oprócz mocy elektrycznej ważna jest również sprawność głośnika. Sprawność wskazuje w decybelach, jak głośny jest głośnik przy mocy jednego wata w odległości jednego metra.
Głośnik Icon

Jakość dźwięku

Dwie kombinacje głośników są powszechne w użytku domowym i profesjonalnym. Kompletne systemy łączą wszystkie głośniki w jednej obudowie. Odtwarzają one pełne spektrum sygnału audio w swoim zakresie częstotliwości. Systemy modułowe każdy przekazuje osobny zakres częstotliwości. Daje to niezliczone możliwości (np. jednostki wysokotonowe/średniotonowe + jednostka basowa). Jakość głośników, zakres częstotliwości, ich rozmieszczenie i rozmieszczenie są decydujące dla optymalnej jakości dźwięku.
display-touch

Operatywność

Operatywność jest dostosowana do Państwa potrzeb. Systemy nagłośnienia mogą być dopasowane do konkretnej sytuacji w pomieszczeniu lub dostosowane do zmieniających się sytuacji. System nagłośnienia musi być wydajny i dostosowany do specjalnej akustyki hali sportowej. Istnieją również specjalne wymagania dotyczące bezpieczeństwa eksploatacji.

Nasze amplitunery AV Najważniejsze cechy

Wskazówka eksperta:

Wysokiej jakości konfiguracja audio jest ważna! Ludzki mózg łączy wizualne i słuchowe bodźce sensoryczne. Jakość odtwarzania systemu audio poprawia percepcję słuchacza i zwiększa ogólną zrozumiałość.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.