vx_ar_app_header

visunext Augmented Reality App

Symuluj swój nowy sprzęt w czasie rzeczywistym!

Często borykasz się z problemem braku pewności, czy poszukiwany produkt zmieści się w Twojej sali konferencyjnej, biurze lub przestrzeni prywatnej. Nasza darmowa aplikacja do planowania daje Ci tę pewność!

Symuluj w czasie rzeczywistymwyświetlacze, ekrany, uchwyty do wyświetla czy i inne w swoich pomieszczeniach i uzyskaj wirtualne wrażenie nowego sprzętu.

Treść

Prosta symulacja AR wyświetlaczy, ekranów & więcej!

Nasza innowacyjna aplikacja AR pomoże Ci szybko i łatwo znaleźć nowy sprzęt do Twojego biura, sali konferencyjnej lub prywatnego kina domowego. Z pomocą rozszerzonej rzeczywistości możesz bezpłatnie i w czasie rzeczywistym umieścić w swoich pomieszczeniach wyświetlacze, ekrany, uchwyty do wyświetlaczy i inne!

Praktyczne funkcje aplikacji visunext AR

Przekonaj się do znanych producentów, takich jak Samsung, Microsoft, celexon czy Logitech w ramach naszej aplikacji i uzyskaj wirtualne wrażenie swojego przyszłego sprzętu.

visunext AR App do pobrania

button-google-store
button-apple-store

Rozwiązania produktowe AR App

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.