catchbox-hersteller-header

Świat marki Catchbox na targach visunext

Odkryj mikrofony do rzucania i wiele innych produktów od Catchbox!

Catchbox rewolucjonizuje sposób komunikacji i interakcji. Jako wiodący dostawca mikrofonów do rzucania, Catchbox oferuje innowacyjne rozwiązania dla spotkań, konferencji i wydarzeń. Produkty marki obejmują bezprzewodowe mikrofony w kształcie miękkiej kostki do rzucania, którą można bezpiecznie i zabawnie rzucać od uczestnika do uczestnika.

Dzięki wysokiej jakości dźwięku, łatwości obsługi i niestandardowemu brandingowi, produkty Catchbox ożywiają i dynamizują każde wydarzenie. Dowiedz się więcej o wszechstronnych zastosowaniach Catchbox i ożyw swoją komunikację. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji

Firma Catchbox została założona w 2013 roku przez Timo Kauppila i Pyry Taanila w celu poprawy interaktywnej komunikacji podczas wydarzeń. Ich innowacyjnym pomysłem było zastąpienie tradycyjnych mikrofonów miękką kostką do rzucania, którą można bezpiecznie rzucać od uczestnika do uczestnika.

Zaletami marki Catchbox jest zachęcanie do zaangażowania i interakcji, poprawa wrażeń słuchowych i stworzenie zabawnej atmosfery. Dzięki Catchbox wydarzenia mogą stać się bardziej żywe i dynamiczne .

Odkryj wszechstronne zastosowania Catchbox i przenieś swoje wydarzenie na nowy poziom.

Seria Catchbox Lite

Seria Catchbox Lite firmy Catchbox jest idealna do interaktywnych wydarzeń i umożliwia płynne uczestnictwo publiczności. Główną funkcją jest to, że Catchbox, miękka poduszka do rzucania z wbudowanym mikrofonem, może być rzucana uczestnikom w celu zadawania pytań lub wnoszenia wkładu. Sprawia to, że komunikacja jest żywa i zabawna. Seria Catchbox Lite oferuje łatwą konfigurację, łączność bezprzewodową i czystą jakość dźwięku. Idealnie nadaje się na konferencje, warsztaty, szkolenia i dyskusje publiczne, zachęcając do aktywnego zaangażowania publiczności.

Seria Catchbox Plus

Seria Catchbox Plus od Catchbox oferuje zaawansowane funkcje dla interaktywnych wydarzeń. Oprócz funkcji serii Lite, Catchbox Plus umożliwia integrację z istniejącymi systemami audio i oferuje zaawansowane opcje sterowania. Dzięki solidnej konstrukcji i wymiennym tulejom , Catchbox Plus jest trwały i można go dostosować do własnych potrzeb. Idealnie nadaje się na konferencje, targi, szkolenia i wydarzenia, w których pożądany jest płynny udział publiczności i płynna integracja z istniejącą konfiguracją audio. Catchbox Plus przenosi interakcję z publicznością na nowy poziom.

Najważniejsze cechy produktu Catchbox

Odkryj wszystkie produkty odCatchbox w visunext!

Catchbox-Plus-Presenter-Microfoon

1 499,00 zł*
Czas dostawy 5-8 dni roboczych
Catchbox-Mod-Adapter-Kabel-met-3-5mm-Sennheiser
Kolor standardowy Czarny Waga 0,1 kg
Kolor standardowy
Czarny
Waga
0,1 kg

159,00 zł*
2-3 dni roboczeDostępne tylko 3. Gotowy do natychmiastowej wysyłki. Czas dostawy 2-3 dni robocze
Catchbox-Hub-Wandhalterung-und-Kabel-Management-Kit
Waga 0,2 kg
Waga
0,2 kg

599,00 zł*
Czas dostawy 5-8 dni roboczych
Catchbox-Mod-Adapter-Kabel-met-3-pin-mini-XLR-AKG
Kolor standardowy Czarny Waga 0,1 kg
Kolor standardowy
Czarny
Waga
0,1 kg

159,00 zł*
Czas dostawy 5-8 dni roboczych
Catchbox-Mod-microfoon-Professionele-besturing-wit

Warianty 2 550,00 zł*
2 650,00 zł*
Czas dostawy 5-8 dni roboczych
Catchbox-Mod-microfoon-professionele-besturing-rood

Warianty 2 550,00 zł*
2 842,00 zł*
Czas dostawy 15-21 dni roboczych
Catchbox-Mod-microfooon-Professionele-besturing-grijs

Warianty 2 550,00 zł*
3 087,30 zł*
Czas dostawy 8-15 dni roboczych
Catchbox-Mikrofon-schuimstofkap-met-ViralOff

159,00 zł*
Czas dostawy 5-8 dni roboczych
Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy nadal masz otwarte pytania?

Chętnie doradzimy również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe już teraz.
Doradztwo
Doradztwo i kontakt