panorama6_b_v3

Metody płatności

Aby zakupy były jak najbardziej przyjemne, spośród wielu metod płatności możesz wybrać tę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Bez opłat

Karta płatnicza

W visunext możesz zapłacić kartą kredytową lub płatniczą MasterCard lub VISA. Dane Twojej karty są nam udostępniane wyłącznie w formie zaszyfrowanej, dzięki czemu nie mamy dostępu do Twoich danych. Płatność kartą kredytową spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Bez opłat

Przedpłata

Po wpłynięciu przelewu na nasze konto przesyłka zostanie wysłana na podany adres. 


Bez opłat

Płatność z odroczonym terminem

Instytucje publiczne i znane nam firmy mają możliwość płatności przelewem po dostarczeniu zamówienia. Aby zrealizować takie zamówienie należy wysłać oficjalne zamówienie mailem na adres info@visunext.pl lub faksem pod numer 68 479 40 01.

Bez opłat

PayPal

Paypal oferuje proste, szybkie i bezpieczne płatności za zakupy online ze zintegrowaną ochroną kupującego. Twoje dane bankowe lub numer karty kredytowej są bezpiecznie przechowywane w systemie PayPal i nie muszą być wprowadzane ponownie przy każdym zakupie. Płacisz po prostu za pomocą adresu e-mail i hasła.

Bez opłat

Przelewy24

Przelewy24 to popularna metoda płatności w Polsce. Ponad 8000 sprzedawców internetowych oferuje ten system płatności w swoich sklepach internetowych. Przelewy24 są obsługiwane przez 30 polskich banków i są metodą płatności internetowych opartą na bankowości internetowej. Przelew odbywa się w czasie rzeczywistym.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.