visunext-gebaude-tower

Grupa spółek

O visunext.pl

Założony na początku lat 2000 jako Beamershop24, visunext jest obecnie silnym portalem dla technologii prezentacji, mediów i kina domowego w Niemczech.

visunext / visunext.pl jest częścią grupy visunext, jednego z największych i najważniejszych dostawców kina domowego i technologii prezentacji w Europie. Grupa, która rozpoczęła działalność w Niemczech w 2003 roku, szybko stała się szeroko obecna w Europie. W międzyczasie osiem innych spółek siostrzanych działa w całej Europie.

Treść

Najlepiej sprzedający się obszar grupy visunext / visunext.pl jest skierowany wyłącznie do konsumentów i oferuje pełny zakres ponad 10.000 produktów wszystkich znanych producentów. Firma korzysta z silnego partnerstwa z najbardziej znaczącymi producentami AV, takimi jak Acer, Benq, EPSON, Optoma, Panasonic, Samsung i wieloma innymi.

Kolejną ważną częścią grupy jest celexon. Jest ona odpowiedzialna za międzynarodową produkcję akcesoriów takich jak ekrany, systemy montażowe, zarządzanie sygnałem itp. oraz sprzedaż tych produktów dystrybutorom i specjalistom.

Od momentu uruchomienia w sierpniu 2004 roku, visunext obsłużył już ponad 800 000 klientów w ponad 25 krajach. Wśród nich jest wielu znanych globalnych graczy, takich jak Allianz, BMW, Bosch, Burger King, Daimler, Deutsche Lufthansa i wielu innych.

Nasza pełna obsługa

Od czystego biznesu internetowego do domu z systemem rozwiązań AV

people-nobubble

Eksperci

Wyspecjalizowani doradcy certyfikowani przez producentów
pen-nobubble

Planowanie

Wizualizacja 3D i Crestron
Ciężarówka Icon

Dostawa

Również przez nas oprócz znanych dostawców usług spedycyjnych
Ikona sieci

eZamówienia

Koszyki branżowe, API, umowy ramowe

Historia

Obaj założyciele Matthias Hemesath (*1983) i Christoph Hertz (*1984) już w czasach szkolnych zdobyli doświadczenie w handlu elektronicznym oraz tworzeniu i wdrażaniu stron internetowych. Ich pierwsze przedsięwzięcie specjalizowało się w marketingu projektorów Second Life krótko po ukończeniu szkoły średniej.

Na początku firma handlowała pojedynczymi zwrotami leasingowymi, a później dużymi pozostałymi zapasami znanych producentów. Niedługo później, podczas studiów, narodziła się wizja cyfrowego, specjalistycznego sklepu z kinem domowym i techniką prezentacyjną. Portal visunext został uruchomiony już w 2004 roku. W tym samym czasie Hemesath i Hertz stworzyli markę celexon do produkcji akcesoriów AV, takich jak początkowo ekrany i uchwyty sufitowe.

celexon-group-gebauede-emsdetten

Nasze nagrody

Silne partnerstwo z producentami i myślenie zorientowane na klienta pozwoliło visunextowi szybko wyrosnąć na jednego z największych dostawców projektorów w Europie.

Przez trzy lata z rzędu Chip uznawał portal internetowy za najlepszy sklep roku w kategorii projektorów. Testsieger.de również dwa razy z rzędu uznał go za najlepszy sklep internetowy dla projektorów.

visunext osiągnął wiodącą pozycję na rynku i jest jednym z najpopularniejszych sklepów z kinem domowym i techniką prezentacyjną w Europie.

Grupa visunext

Po kilku europejskich i międzynarodowych ekspansjach, a także przejęciu jednego z największych krajowych konkurentów, Projektor AG, połączone firmy działają obecnie na rynku jako visunext Group.

visunext-group-schriftzug-gebaeude

Pod hasłem "Smart visual solutions" grupa oferuje swoim klientom przede wszystkim rozwiązania wzakresie produktów wizualnych, takich jak projektory, interaktywne wyświetlacze dotykowe, wyświetlacze wielkoformatowe czy nawet ściany LED.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.