Shop_IN2_192059324_h4 (1)
Rozwiązania dla klientów biznesowych

Nowoczesne rozwiązania digital signage

Prezentacje reklamowe i infotainment w punkcie sprzedaży lub punkcie zainteresowania to standard dla wielu firm w każdej branży.

Treść

To, czy zastosowane wyświetlacze i ściany LED przyniosą pożądany efekt, zależy jednak w dużej mierze od optymalnego, skoordynowanego doboru urządzeń i ich dopasowania do planowanej lokalizacji.

Wymagania stawiane wyświetlaczom i ścianom LED mogą być bardzo różne. Na przykład wyświetlacze digital signage z wbudowanym odtwarzaczem multimediów mogą być w każdej chwili zasilane treścią. System zarządzania treścią jest jednak niezbędny dla maksymalnej wydajności i elastyczności w działaniu rozwiązania digital signage.

panorama6_b_v3

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV i profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla Digital Signage

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla digital signage. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i całą instalacją urządzeń

Wyświetl

Wyświetlaczecze wielkoformatowe

 • Dopuszczony do użytku w trybie 24/7
 • Funkcja Pivot do instalacji pionowej
 • Funkcja Daisy-chain dla mniejszych ścian wideo
 • Stelaże z funkcją dotykową do reklamy interaktywnej
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1 920 x 1 080) w formacie 16:9 lub 4K (3 840 x 2 160) w formacie 16:9.
Wyświetlacz dotykowy Icon

Możliwość obsługi dotykowej

W przypadku wyświetlaczy, które pokazują klientom interaktywne treści, ważna jest interakcja z dotykiem palca. Programy dla tych zastosowań mogą wykorzystywać wybrane obszary wyświetlacza na powierzchnie dotykowe, aby interaktywnie informować klientów.
Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Montaż

Wyświetlaczecze mogą być montowane na ścianie za pomocą uchwytu ściennego, na suficie za pomocą uchwytu sufitowego lub na stojaku. Dodatkowo możliwa jest integracja w słupkach.

Wskazówka eksperta:

W przypadku wolnostojących lub wiszących wyświetlaczy, odtwarzacz multimedialny digital signage z WLAN jest optymalnym rozwiązaniem pozwalającym uniknąć niepotrzebnego układania kabli.
Pojedynczy moduł ściany LED dla rozwiązania ściany wideo

Jasne ściany LED

 • Dobrze nadaje się do dużych powierzchni digital signage
 • Możliwość realizacji różnych rozmiarów obrazu
 • W zależności od zastosowania można wybrać różne gęstości pikseli
Połączenie ikon

Elastyczność

Ściany LED składają się z wielu szafek. Każda szafka ma określoną gęstość pikseli, która reprezentuje ostrość obrazu, który można później rozpoznać. W zależności od planów, szukaj wysokiej gęstości pikseli (podziałka pikseli 1,5 mm, np. w witrynach sklepowych) lub niższej gęstości pikseli (2,5 mm, np. do reklamy wewnętrznej na wysokich ścianach).
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość

Ściany LED dostępne są w rozdzielczościach od Full HD do 4K. W przypadku ścian, gdzie widz porusza się bliżej, zalecany jest wyświetlacz 4K. Jeśli widz patrzy z dalszej odległości, np. na tablice reklamowe, często wystarczy wyświetlacz Full HD.
Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Montaż

Ściany LED są instalowane na ścianie. Upewnij się, że powierzchnia jest nośna. Montaż powinien być przeprowadzony wyłącznie przez wykwalifikowany personel. Nasi eksperci z przyjemnością Ci pomogą!

Wskazówka eksperta:

Ściany LED są idealne do płynnego wyświetlania treści. Jeśli potrzebujesz ciągłego obrazu, ściana LED jest pierwszym wyborem. Dzięki niskiej czułości na światło, dobrze sprawdzają się w jasnym otoczeniu.

Nasz wyświetlacz Signage Highlights

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.