Chciałbyś kupić projektory online?

Chcesz kupić projektor? Wybór projektorów jest ogromny. A wybór ulubionego często nie jest łatwy. Zebraliśmy dla Ciebie tylko najlepsze projektory według marek. Skorzystaj z wyszukiwarki projektorów według marki, aby szybko znaleźć swój ulubiony projektor. Acer, Epson, Optoma czy Panasonic: każda marka ma swoje zalety i funkcje. Dowiedz się, które z nich są w szczegółowych opisach produktów i w naszych projektorach.

Treść

Biznes, kino domowe lub edukacja: Odpowiedni projektor dla każdego

Projektory są dostępne dla różnych obszarów zastosowań. Wymagania dotyczące funkcji i wyposażenia projektora są odpowiednio duże. W kategorii projektory według obszaru zastosowania znajdziesz w naszym sklepie projektory, które szczególnie nadają się do określonego obszaru:

tasche-nobubble

Biznes

Projektory biurowe to doskonałe urządzenia do zastosowań biznesowych w firmach i instytucjach publicznych.
popcorn-nobubble

Kino domowe

Z myślą o najwyższych wymaganiach i najlepszej rozrywce posiadamy również wysokiej klasy projektory do kina domowego, projektory HD oraz najnowsze projektory o rozdzielczości 4K.
Edukacja Ikony

Edukacja

Szczególnie w przypadku instytucji edukacyjnych mamy kategorię z urzędnikami szkolnymi.

Nasza wskazówka

To, do jakiego obszaru zastosowań dany projektor nadaje się najlepiej, można sprawdzić po symbolu danego obszaru zastosowań i wartości przydatności wyrażonej w procentach.

Projektory: DLP, 3LCD & Co.

Technologia projektorówdecyduje nie tylko o tym, co widzisz, ale także o tym, jak to widzisz: realistyczne kolory lub silne kontrasty, dobrze oświetlony ekran projekcyjny lub szczegółowe obrazy. Na przykład, bogate kolory i szczegółowe obrazy są ważniejsze dlakina domowego niż dla prezentacji biznesowych w jasnych salach konferencyjnych. W tym przypadku jest to bardziej kwestia jasnej technologii projektorów. Sprawdzone projektory to DLP (Digital Light Processing) i 3LCD (3 Panel Liquid Crystal Display).

Każdy projektor ma swoje zalety

U nas znajdziesz projektory we wszystkich znanych technologiach: od 3LCD do LCoS. Która technologia jest Twoją ulubioną?

dlp-inverted

DLP

oferuje silne kontrasty i ogólnie dobre odwzorowanie obrazu, ale nieco niższą moc światła.
3lcd-inverted

3LCD

wyróżnia się bogatymi i żywymi kolorami oraz dobrymi wartościami jasności (ANSI lumenów). Oferuje jednak stosunkowo niski kontrast.
lcos-sxrd-inverted

LCoS, SXRD

i inne innowacyjne techniki generowania światła wykorzystujące diody LED i lasery oferują znacznie lepszą jakość obrazu i energooszczędne projektory o długiej żywotności.

Ile kosztują dobre projektory?

To zależy od tego, jak i gdzie chcesz używać projektora. Na przykład projektor do kina domowego musi spełniać inne wymagania niż projektor szkolny. Decydujące są właściwości techniczne; im lepsze właściwości techniczne projektora , tym droższe urządzenie. Właściwości te obejmują rozdzielczość obrazu, natężenie światła, technologię generowania światła (np. DLP, LED), technologię projekcji i projektory.

Pod względem parametrów technicznych projektory można z grubsza podzielić na cztery klasy cenowe:

około 1100 - 2200 zl

Projektory dla początkujących

W tym przedziale cenowym można znaleźć projektory do kina domowego, a także projektory do biura lub sali lekcyjnej. Projektory te nie mają wysokiej mocy świetlnej i rozdzielczości obrazu, ale są niedrogie i bardzo odpowiednie do użytku na poziomie podstawowym.

około 2200 - 4000 zl

Projektory średniej klasy

W tym przedziale cenowym znajdziemy również projektory do kina domowego, a także projektory do biura lub sali lekcyjnej. Projektory te są jednak znacznie bardziej wydajne i zaawansowane technicznie niż projektory z niższego przedziału cenowego.

około 4000 - 6500 zl

Projektory wyższej klasy

W tym przedziale cenowym projektory są znacznie mocniejsze i lepiej wyposażone niż projektory z niższych przedziałów cenowych. Można tu już znaleźć projektory z 4K E-Shift, a także projektory z laserowym źródłem światła. Ponieważ projektory z wyższej klasy są zazwyczaj jaśniejsze niż urządzenia z niższej półki cenowej, polecamy je szczególnie do pomieszczeń, które można zaciemnić tylko w ograniczonym stopniu.

od ok. 6500 zl

Projektory klasy luksusowej

Oczywiście dostępne są u nas również projektory powyżej wymienionych przedziałów cenowych. Są one na ogół lepiej wyposażone i odpowiednie do poszczególnych obszarów zastosowań. Należą do nich na przykład projektoryinstalacyjne i projektory dokina domowego 4K.

W naszym aktualnym teście projektorów znajdziesz projektory w każdym przedziale cenowym. Ekran pasujący do projektora znajdziesz również w naszym teście dużych ekranów do projektorów.

Projektory i akcesoria do projektorów Beamer: Odpowiednie dla Twojego projektora

Jeśli lampa projektora ma już swoje lata, nie musisz martwić się o znalezienie nowego źródła światła. Tutaj można znaleźć odpowiednią lampę zamienną do projektora , wybierając między oryginalną lampą zamienną do projektora, lampą UHR (Ultra-High Pressure Replacement Lamp) lub kompatybilnym modułem. A czym byłby projektor 3D bez okularów 3D? Albo projektor instalacyjny bez uchwytu do projektora? Abyś nie musiał długo szukać, zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze projektory:

Lista kontrolna zakupu Beamera

Przy tak wielu terminach technicznych łatwo stracić orientację. Dzięki naszej liście kontrolnej zawsze będziesz mieć najważniejsze funkcje w zasięgu wzroku. Wyczerpujące informacje można również znaleźć w naszym przewodniku po projektorach.

Projektory i wyświetlacze ikon

1. Obszar zastosowania

technologie-nobubble

2. Projektory

DLP3LCD, LCoS, SXRD

Wymiary ikony

3. Instalacja / wyrównanie

Rozmiar pomieszczenia, montaż, odległość od ekranu
Rozdzielczość ikony

4. Rozdzielczość / format

sonne-nobubble

5. Jasność

Wartości ANSI lumenów:
Im wyższa wartość, tym jaśniejszy obraz.
Kontrast ikony

6. Kontrast

Maksymalny stosunek czerni do bieli:
Im wyższa wartość, tym większy kontrast.
Głośnik Icon

7. Objętość

Tak nisko, jak to możliwe:
Projektory są uważane za głośne od około 32dB.
usb-nobubble

8. Połączenia

Połączenia cyfrowe i analogowe, audio i wideo, sterowanie
Lista ikon z gwiazdkami

9. dalsze funkcje

3D, przesunięcie obiektywu, zoom optyczny, korekcja geometrii obrazu itp.