Pokój dzienny z projektorem na stole, który wyświetla obraz na ekran

Przewodnik dla kupujących

Najlepsze ekrany do projektorów 2023 r

Najlepsze urządzenia w porównaniu eksperckim

Nasz Test Ekranów 2023 to zestawienie najlepszych ekranów projekcyjnych do różnych zastosowań i w różnych przedziałach cenowych. Znajdziesz tu nagrodzone w testach ekrany do kina domowego lub prezentacji w salach konferencyjnych oraz klasach, a także ekrany projekcyjne do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego. Porównaj ekrany w naszych najlepszych zestawieniach i kup odpowiedni ekran do swojego projektora! Przy okazji: wszystkie ekrany zostały przetestowane przez ekspertów!

Treść

Jeśli mimo dużego wyboru nie mogą Państwo znaleźć odpowiedniego ekranu do kina domowego lub sali konferencyjnej, oferujemy wysokiej jakości ekrany na zamówienie w różnych rozmiarach i wykończeniach. Chętnie przygotujemy dla Państwa niezobowiązującą ofertę.

Najlepsze ekrany do projektorów laserowych

Ekrany o wysokim kontraście są stosowane, gdy w kinie domowym lub jasnym salonie pożądany jest wysokiej jakości ekran. W połączeniu z projektorem o ultrakrótkim rzucie, ekran o wysokim kontraście tworzy idealną atmosferę kina domowego.

W teście: ekran o wysokim kontraście celexon CLR

O zaletach i funkcjach ekranu wysokokontrastowego w połączeniu z projektorem o ultrakrótkim rzucie można przekonać się na przykładzie podłogowego ekranu wysokokontrastowego celexon HomeCinema CLR.

Najlepsze ekrany poniżej 1000 PLN

Dobre ekrany nie muszą być drogie! Oto nasz dowód: ekrany o doskonałej jakości wykonania i bezkonkurencyjnej cenie!

Najlepsze ekrany poniżej 2000 PLN

Trochę wyższa jakość i odrobina szyku: najlepsze płótna poniżej 2000 PLN. Dostępne nawet o szerokości do 3 metrów!

Najlepsze ekrany poniżej 5000 PLN

Klasa ekspercka wśród ekranów budżetowych: Ekrany poniżej 5000 PLN do montażu sufitowego: manualne oraz elektryczne. Maksymalny komfort dla kina domowego i sali konferencyjnej!

Najlepsze ekrany do prezentacji

Te ekrany są idealne do profesjonalnego zastosowania w klasie lub sali konferencyjnej. Oprócz wysokiej jakości materiału ekrany te przekonują przede wszystkim przyjaznym i atrakcyjnym dla użytkownika wyglądem.

Najlepsze ekrany mobilne 2023 r

Jeśli chcesz używać ekranu projekcyjnego w różnych miejscach lub jeśli nie można zrealizować stałej instalacji, optymalnym rozwiązaniem jest ekran mobilny. Oferuje on maksymalną elastyczność, szybką konfigurację i może być używany uniwersalnie. W naszej ofercie znajdziesz różne propozycje ekranów mobilnych: ekran na statywie, ekran ultramobilny, mobilny ekran ramowy i ekran stołowy.

Najlepsze ekrany kina domowego 2023 r

Odkryj wysokiej jakości ekrany do projekcji o wysokim kontraście. Sprawdzone koncepcje obsługi i różne formaty obrazu: tutaj znajdziesz najlepsze ekrany do swojego osobistego kina domowego!

Najlepsze ekrany ramowe 2023 r

Ekrany ramowe do kina domowego z prawdziwą atmosferą kinową! Czy to z czarną ramką dla niemęczącej projekcji, czy też bez ramki dla niepozornej integracji z obrazem pomieszczenia, dzięki optymalnej płaskości ekran ramowy przekonuje doskonałymi wynikami projekcji. Dzięki stosunkowo niskiej cenie, wysokiej trwałości i możliwości zastosowania we wszystkich systemach projekcyjnych, ekran ramowy jest klasykiem zapewniającym najlepsze wrażenia z projekcji!

Najlepsze ekrany elektryczne 2023 r

Ekrany z wygodnym napędem elektrycznym do kina domowego, sali konferencyjnej lub sali lekcyjnej. W zależności od wyposażenia, te zmotoryzowane ekrany oferują funkcje techniczne zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Najlepsze ekrany manualne 2023

Klasyczny ekran zwijanymanualnie to ekonomiczne rozwiązanie projekcyjne z ręczną obsługą dla okazjonalnych użytkowników. Dzięki ręcznie obsługiwanemu mechanizmowi roletowemu ekran można łatwo wysunąć i ustawić w żądanym miejscu.

Kompletny pakiet - projektor i ekran do kina domowego

Zebraliśmy dla Ciebie zestaw kina domowego, abyś mógł łatwo i szybko zacząć cieszyć się kinem domowym. Ze wszystkimi ważnymi komponentami, najlepszą kompatybilnością i nadający się do prawie każdego salonu!

Może zainteresuje Cię również:

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.