barco-clickshare-konferenzraum

Wyświetlacz czy telewizor w sali konferencyjnej?

Zalety profesjonalnego wyświetlacza

Profesjonalny monitor lub telewizor do sali konferencyjnej?

Telewizor doskonale nadaje się do oglądania telewizji lub przesyłania strumieniowego w salonie. Jeśli jednak chcesz wyposażyć swoją szkołę lub firmę w telewizor do wyświetlania prezentacji lub prowadzenia wideokonferencji, jego możliwości są ograniczone. Przedstawiamy zalety profesjonalnych monitorów dla firm i pokazujemy, dlaczego warto zainwestować w wysokiej jakości sprzęt do sal konferencyjnych.

Treść

Profesjonalny monitor i telewizor: porównanie zalet

Zalety wyświetlaczy

Jednostka cd/m² (kandela na metr kwadratowy) jest używana do porównywania jasności wyświetlaczy i monitorów. Tak więc wybór odpowiedniego profesjonalnego wyświetlacza o maksymalnej jasności zależy od środowiska i warunków oświetleniowych w miejscu, w którym chcesz go ustawić. W sektorze oznakowania wyświetlacze mają jasność do 4000 cd/m², w zależności od zastosowania. W naszym przewodniku zakupu wyświetlaczy wyjaśniamy, ile cd/m² najlepiej nadaje się do danego środowiska

Szeroki zakres połączeń

Wyświetlacz jest wyposażony w więcej złączy wymaganych przez systemy konferencyjne i sieci biurowe, np. HDMI, DisplayPort, VGA, USB. Ułatwia to integrację z technicznym wyposażeniem biurowym. Połączenie LAN lub interfejs RS232 są często dostępne w celu integracji z siecią firmową.

Nasze rekomendacje dotyczące wyświetlaczy

Zalety telewizorów

Ikona Rabat

Tańsze niż wyświetlacz

Za około 1000 euro można już nabyć 75-calowy (189 cm) telewizor.

Pilot Icon

Prosta i intuicyjna obsługa

Telewizory Smart TV umożliwiają sterowanie telewizorem za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Umożliwia to szybkie i bezprzewodowe odtwarzanie filmów lub seriali za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego

persoenliches-gespraech-nobubble

Rozrywka w poczekalniach

Aby zaangażować lub poinformować oczekujących klientów, można użyć telewizora biznesowego. Łączy on w sobie zalety telewizora i profesjonalnego wyświetlacza. Można go używać na przykład do strumieniowego przesyłania wiadomości lub odtwarzania filmów lub nagrań wideo

Nasze rekomendacje dotyczące telewizji biznesowej

Najważniejsze zalety monitorów do biura i szkoły w skrócie

display_vorteie___berblick

Korzyści w skrócie

  • Możliwość ciągłego użytkowania do 24/7
  • możliwość użycia z ekranem dotykowym
  • wiele opcji połączeń
  • wygodne udostępnianie ekranu i praca na wielu ekranach

FAQ: Czy Zoom można przenieść do telewizora?

Tak, Zoom można przesłać do telewizora, podłączając do niego laptopa lub wykonując kopię lustrzaną ekranu urządzenia końcowego. Wykorzystuje to jednak kamerę i mikrofon urządzenia końcowego. Jest to idealne rozwiązanie do prywatnych spotkań online. Jeśli jednak chcesz wywrzeć profesjonalne wrażenie na swoich klientach, lepszym wyborem będzie rozwiązanie konferencyjne w połączeniu z wyświetlaczem.

Nasz przewodnik po licencjach Zoom

Każdy zna Zoom, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z pełnego potencjału tego opartego na chmurze oprogramowania do wideokonferencji typu "wszystko w jednym". W naszym przewodniku ujawniamy wszystkie zalety Zoom dla firm i instytucji publicznych.

Nasze rozwiązania sprzętowe i programowe dla sal konferencyjnych

Podsumowanie: monitor czy telewizor dla biznesu?

W przypadku zastosowań komercyjnych lepszym rozwiązaniem może być użycie telewizora biznesowego zamiast telewiz ora do rozrywki klientów, np. w poczekalni gabinetów lekarskich. W przypadku sal konferencyjnych, sal lekcyjnych i punktów sprzedaży należy wybrać profesjonalny wyświetlacz, który jest idealnie zaprojektowany do użytku profesjonalnego dzięki długiemu czasowi pracy, specjalnym funkcjom i łączności .

Jak znaleźć odpowiedni wyświetlacz publiczny do swojego zastosowania i na co zwrócić uwagę przy wyborze, wyjaśniamy szczegółowo w naszym przewodniku zakupu wyświetlaczy.

Przykłady aplikacji na wyświetlaczu Samsung Flip

Interaktywny monitor Samsung Flip Pro WM75B to idealne rozwiązanie dla firm i instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się bardzo dużą powierzchnią roboczą, która jest idealnie zaprojektowana do pracy zespołowej. W poniższym filmie można dowiedzieć się więcej o najważniejszych funkcjach i przykładach zastosowania.

thumbnail_samsung_flip_wm75b

Więcej filmów na temat wyświetlania

Może Cię to również zainteresować

kachel_tipps_displaykauf

Przegląd wyświetlacza

kachel_die_besten_displays

Zwycięzca testu wyświetlacza

kachel_display

Wsporniki wyświetlacza

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy nadal masz otwarte pytania?

Chętnie doradzimy również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe już teraz.