

6 295,00 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
Czas dostawy 15-21 dni roboczych
Wysyłka od 129,99 zł
Numer produktu: 1000029062


Informacje dot. produktu
- Maks. możliwe wymiary urządzenia przy głębokości wyświetlacza 30 mm: WxH 1304x760mm
- Dla głębszych jednostek, możliwe wymiary jednostki są zmniejszone.
- Typ obudowy: obudowa maskująca wąska 400 szerokości
- Miejsce na jeden płaski ekran uniwersalny regulowany,
- Komora na akcesoria z dwoma regulowanymi przegrodami
Design:
- 10,0mm sklejka brzozowa z ABS -powłoka/RW czarny
- 30mm aluminiowe zabezpieczenie krawędzi
- duże kulkowe narożniki
- 4 duże motylki
- 8 wpuszczanych składanych uchwytów średnie
- 4x 100mm Bluewheels (2 z nich z hamulcami)
- wnętrze wyłożone pianką
- Wymiary zewnętrzne ok.lxWxH 1447x397x986mm łącznie z kółkami
Dane techniczne
| Nazwa | Casetec 464795-4255 uniwersalna skrzynia do smukłych wyświetlaczy o przekątnej od 42"-55" |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000029062 |
| SKU | 464795-4255 |
| Nazwa modelu | Universal-Flightcase |
| Marka | Casetec GmbH |
| Typ produktu | Flightcase |
| Szerokość produktu | 144,7 cm |
| Wysokość produktu | 98,6 cm |
| Głębokość produktu | 39,7 cm |
| Waga | 20 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Casetec GmbH |
| Rudolf-Diesel-Str.3 |
| 42477 Radevormwald |
| Germany |
| 49 2195-68997-0 |
| info@casetec.de |
