







































- Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
- Proporcje obrazu 16:9
- Szumy urządzenia 37 dB


Często kupowane razem
Informacje dot. produktu
EB-1480Fi
Przekształć miejsce pracy dzięki projektorowi interaktywnemuFull HD zapewniającemu skalowalny, obsługiwany dotykiem obraz o przekątnej do100", który ułatwia współpracę, zwiększa zaangażowanie oraz usprawniadzielenie się wiedzą dzięki najnowszym i najbardziej wszechstronnym opcjomłączności. Obsługa dotykowa jest zapewniania przez opcjonalny moduł. Z modelumożna też korzystać w połączeniu z poprzednimi zgodnymi modułami obsługi dotykowejfirmy Epson.
Ekonomiczny sposób nazastąpienie dotychczasowego modelu UST firmy Epson
Model EB-1480Fi jest zgodny z istniejącymi projektorami USTfirmy Epson i może być używany wraz zainstalowanymi wcześniej uchwytamimontażowymi, skrzynkami przyłączeniowymi i modułami obsługi dotykowej. Oznaczato, że można w przystępny cenowo sposób rozbudować istniejący sprzęt ikorzystać z nowego wyświetlacza laserowego oraz najnowszych funkcji.
Zachęta do współpracyi komunikacji
Intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, nowyekran startowy i nowe interaktywne menu OSD ułatwiają konfigurację i poruszaniesię po różnych funkcjach. Wśród funkcji znajduje się pióro z funkcjąmultitouch, opcjonalna obsługa dotykowa, bezprzewodowa łączność typu BYOD orazscreen mirroring (Miracast). Urządzenie wyposażone zostało także w bezpiecznenarzędzia do współpracy z użytkownikami i szereg zaawansowanych opcjiłączności, zarówno bezprzewodowych, jak i przewodowych. Aplikacja EpsoniProjection jest dostępna do pobrania bezpłatnie. Oferuje ona płynną łącznośćbezprzewodową i zarządzanie współpracą z różnymi urządzeniami i platformami.Jest zgodna z systemami Windows i iOS oraz pakietem Office 365, dzięki czemumożna korzystać z aplikacji Office za pomocą komputerów PC i tabletów.
Dzielony i przesuwanyekran
Na jednym ekranie można wyświetlać obraz z czterech źródełjednocześnie, łącząc np. systemy wideokonferencyjne z prezentacjami, abyzoptymalizować interakcje podczas spotkań..
- Elastyczne opcje wyświetlania i różne rozmiary ekranu:Zaspokojenie potrzeb użytkowników w każdym środowisku roboczym
- Wielofunkcyjne interaktywne projekcje podczas spotkań:Połączenie wielu zasobów w jednym, interakcyjnym urządzeniu ułatwiającymwspółpracę
- Większa produktywność i sprawniejsza praca: Udostępnianie iwyświetlanie obrazu z kilku urządzeń jednocześnie
- Dzielony i przesuwany ekran: Do czterech obrazów na jednymekranie – wyświetlanie obrazów z różnych źródeł
- Prosta instalacja: Szybka konfiguracja z funkcjąautomatycznej regulacji kalibracji
Dane techniczne
| Nazwa | Epson Epson EB-1480Fi LCD Projektor (bez soczewki) |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000011084 |
| GTIN/EAN | 8715946674094 |
| SKU | V11H921540 |
| Nazwa modelu | Epson EB-1480Fi |
| Żywotność lampy (eco) | 30 000 |
| Marka | Epson |
| Typ produktu | Projektor |
| Obszar zastosowania | Projektory krótkodystansowe |
| Typ projektora | LCD |
| Typ lampy projectora | Laser/LED |
| ANSI Lumenów | 5 000 ANSI Lumen |
| ANSI Lumenów w trybie Eco | 3 500 ANSI Lumen |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast | 2 500 000 :1 |
| Szumy urządzenia | 37 dB |
| Szumy urządzenia eco | 28 dB |
| Żywotność lampy | 20 000 |
| Najmniejsza Dystans projekcyjny | 40 cm |
| Maksymalna Dystans projekcyjny | 60 cm |
| Najmniejsza Współczynnik rzutu | 0,27 |
| Maksymalna Współczynnik rzutu | 0,37 |
| Zoom obiektywu | 1,35 |
| Pozioma korekcja Keystone | 3% |
| Pionowa korekcja Keystone | 3% |
| wejścia | 1x Composite-Video , 1x RS232 , 2x USB-A , 2x USB-B , 3x 3,5mm Jack , 3x HDMI |
| Szerokość produktu | 45,8 cm |
| Wysokość produktu | 21 cm |
| Głębokość produktu | 37,5 cm |
| Waga | 9,3 kg |
| Kolor | Biały |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 60 |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Obliczanie powierzchni projekcyjnej
Rozmiar obrazu:
Format
Format
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |











