apple-iphone-apps

Aplikacje projekcyjne na iOS w porównaniu

iPhone i iPad stały się nieodzowną częścią codziennego życia biznesowego. Teraz możesz również prezentować bezpośrednio z iPhone'a, iPoda lub iPada dzięki praktycznym aplikacjom prezentacyjnym niektórych producentów projektorów. Nasz przegląd pokazuje, z jakimi urządzeniami są kompatybilne aplikacje i jakie formaty plików odtwarzają, dzięki czemu można znaleźć dokładnie taką aplikację, która najlepiej pasuje do Twoich przyzwyczajeń w zakresie prezentacji.

Treść

Najpopularniejsze aplikacje projekcyjne na iOS w bezpośrednim porównaniu

Aplikacja
Producent
Kompatybilny z iPhone i iPad

Odtwarzane formaty plików
Funkcje
Acer eDisplay Pro
AcerPowerPoint, Excel, Word, JPEG, PDF, Keynote, URLStrumień obrazu z kamery, obsługa Dropbox, funkcja markera, funkcja podziału ekranu
Bezprzewodowy projektor Panasonic
PanasonicPowerPoint, JPEG, PDF, Keynote, URLFunkcja markera
Aplikacja Epson iProjection
Epson PowerPoint, Excel, Word, JPEG, PDF, Keynote, URL
Funkcja markera, zdalne sterowanie, wsparcie w chmurze

Acer eDisplay Pro App

Aplikacja Acer eDisplay Pro jest obecnie jedną z najciekawszych aplikacji na rynku, ponieważ oprócz konwencjonalnych bezprzewodowych kluczy sprzętowych obsługuje klucz MWA3 MHL. Oznacza to, że wiele projektorów Acer ze złączem HDMI zgodnym z MHL może być wyposażonych w sieć WLAN. W porównaniu z rozwiązaniem WLAN przez klucz sprzętowy USB, zastosowanie jest znacznie większe dzięki wielu funkcjom klucza MWA3.

Aplikacja eDisplay Pro może odtwarzać różne formaty plików, takie jak PowerPoint, Word, Excel i PDF. Obsługiwane są nawet formaty używane przez Apple w programach Keynote, Pages i Numbers.

Możliwe jest także przesyłanie obrazu z kamery urządzenia iDevice. Filmy, np. w formacie MP4, można również odtwarzać za pośrednictwem aplikacji. Ponadto dostępna jest funkcja podzielonego ekranu, która pozwala na jednoczesną prezentację do 4 użytkowników na podzielonym ekranie.

Funkcje aplikacji można zobaczyć w naszym filmie na temat aplikacji Acer eDisplay Pro:

Panasonic Wireless Projector App

Aplikacja Panasonic Wireless Projector App jest obsługiwana przez niektóre projektory Panasonic.

Aplikacja jest kompatybilna z programami PowerPoint i Keynote do prezentacji. Pliki PDF i obrazy mogą być również prezentowane z poziomu aplikacji.

Użyj iPada lub iPhone'a jako kamery do dokumentów! Aplikacja może uzyskać dostęp do kamery urządzenia końcowego. Dzięki temu można nagrywać obiekty lub drukowane teksty za pomocą iPhone'a lub iPada i wyświetlać je jednocześnie za pomocą projektorów.

panaconic_wireless_projector_app_screenshot_01
panaconic_wireless_projector_app_screenshot_02
panaconic_wireless_projector_app_screenshot_03

Tak wygląda aplikacja Panasonic Wireless Projector App na iPhonie.
Źródło: https: //apps.apple.com/de/app/panasonic-wireless-projector/id423673959

Wskazówka: Podłącz projektory do sieci WLAN

W naszym przewodniku WLAN Projektory: Co potrafi bezprzewodowy projektor, wyjaśniamy krok po kroku, jak można połączyć projektor bezprzewodowo ze smartfonem lub tabletem.

Epson iProjection App

Aplikacja Epson iProjection umożliwia podłączenie telefonu iPhone lub iPada bezpośrednio do projektora. W przeciwieństwie do innych aplikacji, nie jest konieczne podłączanie routera pomiędzy nimi.

Jest ona również kompatybilna z popularnymi formatami plików, takimi jak PowerPoint, Keynote i Adobe PDF.

Kolejną zaletą jest to, że aplikacja może współpracować z kilkoma projektorami, ponieważ większość projektorów Epson można doposażyć w połączenie WLAN.

Nasz film z aplikacji pokazuje, jak łatwo jest korzystać z aplikacji Epson iProjection:

Podłączenie projektora przez Apple Airplay zamiast przez aplikację

Z pomocą AirPlay można bezprzewodowo połączyć ze sobą więcej niż produkty Apple. Wiele projektorów można również podłączyć do smartfona lub tabletu za pośrednictwem WLAN, Miracast lub AirPlay.

Zaleta: nie potrzebujesz żadnych dodatkowych aplikacji do projekcji, ponieważ funkcja jest już zintegrowana z iPhone'em lub iPadem.

Wyjaśniamy, jak używać AirPlay z projektorem w naszym przewodniku: Podłączanie projektorów do iPhone'ów.

Nasze rekomendacje dotyczące projektorów bezprzewodowych

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.