backtooffice_samsung_logitch_1

Powrót do biura z pakietami wideokonferencyjnymi Samsung i Logitech!

Czy cieszysz się na powrót do swojego znajomego biura? My też! #BackToOffice

Wraz z firmami Samsung i Logitech oferujemy optymalne rozwiązanie do wideokonferencji w nowoczesnych salach konferencyjnych. Zestawiliśmy ekskluzywne pakiety wyświetlaczy i kamer internetowych w atrakcyjnych cenach, ponieważ nawet po Covid-19 temat wideokonferencji będzie nam nadal towarzyszył. Dlatego dobrze wyposażona sala konferencyjna i huddle room to konieczność!

Treść

Rozwiązanie - wideokonferencje

Optymalnym rozwiązaniem w tym przypadku są wideokonferencje. W ostatnich miesiącach przyzwyczailiśmy się już do współpracy ze współpracownikami, klientami i dostawcami za pośrednictwem ekranu. Tyle, że w wielu miejscach mogła być ona równie mało optymalna ze względu na brak niezbędnego sprzętu i oprogramowania.

backtooffice_Samsung_Logitech-1024x683

Teraz to już przeszłość. Dzięki zestawom Samsung i Logitech z kampanii #backtooffice otrzymujesz optymalnie skoordynowane rozwiązania w postaci sprzętu do prowadzenia wideokonferencji. Zestawy Samsung / Logitech składają się z wyświetlacza oraz kombinacji kamery, głośnika i mikrofonu. Niektóre z nich są dostosowane do popularnych rozwiązań oprogramowania do wideokonferencji firm Microsoft i Google. Zestawy są dostosowane do różnych rozmiarów pomieszczeń, aby jeszcze bardziej ułatwić wybór odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie.

Zestaw do pokoju przesłuchań

Zestaw Huddle Room Set jest przeznaczony do mniejszych pomieszczeń, w których oprócz wideokonferencji ludzie aktywnie pracują na monitorze, w tym przypadku Samsung Flip 2 WM55R-W. Uzupełnieniem tego zestawu jest panel złącz Flip Tray, która pozwala na umieszczenie wielu portów z przodu Samsunga Flip, aby umożliwić dostęp do nich innym urządzeniom.

Jeśli jednak nie chcesz pracować zespołowo, a pomieszczenie służy wyłącznie do spotkań wideo, Samsung oferuje alternatywę z normalnym wyświetlaczem w postaci Samsunga QB55R. Oferuje on znakomite wyświetlanie obrazu 4K i zachwyca atrakcyjnym wyglądem.

huddle_room

Do tego dochodzi Logitech MeetUp, czyli kamera, mikrofon i głośnik. Do łatwej obsługi MeetUp dołączony jest komputer NUC, na którym zainstalowane jest oprogramowanie takie jak Zoom czy Microsoft Teams. Dla łatwego sterowania systemem, w zestawie znajduje się Logitech Tap Touch Controller. Dzięki temu obsługa jest dziecinnie prosta.

Zestawy dostępne są po jednym w wersji Zoom oraz w wersji Microsoft Teams.

Zestaw do średniego pomieszczenia

Ponieważ w średnich pomieszczeniach odbywają się również wideokonferencje i spotkania, Samsung i Logitech oferują rozwiązanie także w tym zakresie, oferując zestaw Medium Room Set. Do wyboru są dwa rozwiązania sprzętowe, które różnią się zastosowanymi wyświetlaczami. Rozwiązanie interaktywne z 65″ Samsung Flip 2 WM65R-W oraz rozwiązanie z wyświetlaczem bez interaktywności z Samsung QB65R. W zestawie rozwiązania interaktywnego znajduje się również panel złącz Flip 2, do wielu połączeń z przodu. 65″ Samsung QB65R skupia się na doskonałym wyświetlaniu obrazu 4K w atrakcyjnym wzornictwie.

medium_room

W przypadku sprzętu do wideokonferencji zestaw opiera się na Logitech Tap Medium Room Bundle. Składa się on z kamery konferencyjnej Logitech Rallywraz z głośnikiem i mikrofonem. Sterowanie nią odbywa się za pomocą kontrolera Logitech Tap-Touch. Natomiast dla optymalnej współpracy podzespołów w zestawie znajduje się Intel NUC.

Oprócz dwóch różnych konfiguracji sprzętowych, zestaw Medium Room Set dostępny jest również w wersji zoptymalizowanej dla Zoom oraz w wersji zoptymalizowanej dla Microsoft Teams.

Zestaw do dużego pokoju

Oczywiście Samsung i Logitech oferują również rozwiązanie dla dużych sal konferencyjnych. Aby dać widzom duży obraz, w zestawie znajduje się 85-calowy wyświetlacz, Samsung QM85N.

Oprócz świetnego odwzorowania obrazu w rozdzielczości 4K UHD, oferuje on doskonałą wydajność w wyświetlaniu treści wieloekranowych, co jest szczególnie efektywne podczas wideokonferencji z udziałem kilku uczestników.

large_room

Sprzęt do wideokonferencji jest również przeznaczony do większych pomieszczeń dzięki zestawowi Logitech Tap Large Room Set. Oprócz kamery Logitech Rally, z dobrymi funkcjami zoomu, w zestawie znajdują się dwa głośniki i dwa mikrofony, oferujące jeszcze wyraźniejsze nagrywanie i odtwarzanie treści audio. Za proste sterowanie systemem odpowiada kontroler Logitech Tap Touch, a za serce systemu służy tu także wydajny Intel NUC z procesorem i7.

Zestaw ten dostępny jest również w wersji Zoom oraz w wersji Microsoft Teams.

Podsumowanie: co sprawia, że Samsung i Logitech są tak wyjątkowe?

Zestawy systemów wyświetlania i konferencyjnych oferowane przez firmy Samsung i Logitech oferują różnorodne zastosowania w pomieszczeniach o różnej wielkości. Dzięki wstępnie skonfigurowanym rozwiązaniom sprzętowym i programowym oferują dobrą koordynację, co jest pozytywną cechą podczas konfigurowania systemów. Ponadto w przypadku małych i średnich pomieszczeń oferują wybór pomiędzy rozwiązaniami mobilnymi lub współpracującymi i stacjonarnymi. 

Samsung i Logitech oferują więc doskonałą podstawę do optymalnej komunikacji ze współpracownikami w biurze domowym, a także z klientami i dostawcami, nawet na odległość. I nawet jeśli z czasem wszyscy znów będziemy pracować więcej w biurze, możemy nadal korzystać ze sprzętu do wideokonferencji, aby oszczędzić sobie długich podróży samochodem lub samolotem, co z jednej strony oszczędza koszty, a z drugiej chroni środowisko. 
Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.