dsc01368_(1)

Okulary VR - najlepsza immersja dla kina domowego i gier

Wirtualna rzeczywistość: zaawansowana technologia dla prawdziwych odkrywców

Wirtualna rzeczywistość jest tutaj! A to oznacza: wyrusz w odkrywczą podróż do nowych, ekscytujących światów 3D. Portal do hiperrealistycznych i niezapomnianych przeżyć jest teraz otwarty dla wszystkich. Nie czekaj dłużej na progu, wejdź do środka!

Treść
vr-brillen-veranstaltung
berlin-1429878_960_720_(1)
celexon-VR-Brille-Expert-3D-Virtual-Reality-Brille-VRG-Plus
celexon VRG 3 Expert Plus okulary 3D Virtual Reality

179,00 zł*
W magazynie. Gotowy do natychmiastowej wysyłki. Czas dostawy 2-3 dni robocze
people-2562207_1920

Okulary VR: twoje narzędzia do wirtualnych światów

Para gogli wirtualnej rzeczywistości to Twój arsenał - zarówno na krótkie wypady VR, jak i na dłuższe sesje gamingowe. Oferujemy dwa rodzaje okularów VR: Head Mounted Displays oraz Mobile Virtual Reality Glasses.

Wyświetlaczecz montowany na głowie dla PC i konsoli

Head Mounted Displays (HMD) to okulary VR, które posiadają już wszystkie niezbędne elementy techniczne do wyświetlania wirtualnych światów, motion capture i nawigacji. Te pełnoprawne okulary VR są podłączone do komputera lub konsoli do gier, w zależności od kompatybilności, modelu i producenta. HMD oferują najlepszą immersję i najbardziej intensywne wrażenia z gry
kompatibilitaet

Wymagania systemowe

Okulary VR z wbudowanymi czujnikami i wyświetlaczami wymagają pewnej wydajności sprzętowej. Dlatego zdecydowanie zalecany jest komputer z dobrą kartą graficzną, szybko taktującym wielordzeniowym procesorem i dużą ilością pamięci RAM. Dla bezbłędnych wrażeń z gry.

Mobilne okulary wirtualnej rzeczywistości dla smartfonów

VR działa również w przypadku smartfonów. Aby jednak wykorzystać smartfon do VR, potrzebne są odpowiednie, stabilne i przede wszystkim wygodne okulary VR. Zamocowanie smartfona jest proste. Podobnie jak regulacja uchwytu na głowę i odległości widzenia.
Okulary celexon VR zostały opracowane z myślą o maksymalnym komforcie i łatwości użytkowania. Dla pełnego doświadczenia VR.
kompatibilitaet

Wymagania systemowe

To, co dotyczy "prawdziwych" gogli VR z wyświetlaczem, dotyczy również gogli VR, które wykorzystują smartfon jako wyświetlacz do wyświetlania obrazów: najwyższa możliwa rozdzielczość, dużo pamięci RAM i szybki procesor. W niektórych przypadkach wymagane są również aktualne wersje odpowiednich mobilnych systemów operacyjnych, takich jak iOS lub Android

> Minimalna rozdzielczość 1080 x 1920 ppi
> SoC (System on Chip) z nowoczesnym CPU i GPU
> Szybkość odświeżania obrazu na poziomie co najmniej 60 herców
> Co najmniej 2GB RAM

Gra w wirtualną rzeczywistość

Stań się bohaterem swojej gry! Gry VR nie tylko dają Ci pełną kontrolę nad postacią gracza, ale dosłownie czynią Cię bohaterem ekscytującej historii. Rezultat: niezrównana, realistyczna atmosfera sparowana z wrażeniami z gry, które Cię zadziwią i nie pozwolą się oderwać!

Podpowiedź:

Wypróbuj każdy gatunek gier, aby przekonać się o ich klimacie na własnej skórze! Horror, strzelanka i gry wyścigowe to nasi faworyci.

Filmy 360 stopni: kino domowe z różnicą

Istnieją dwa powody, dla których powinieneś oglądać filmy 360 stopni

> Filmy 360 stopni i filmyPOV przenoszą Cię do egzotycznych miejsc lub w sam środek sceny akcji. Tutaj określasz perspektywę i dzięki temu doświadczasz wszystkiego z bliska, bez ograniczeń i bez przerw. Pełne doświadczenie!
> Filmy 360 stopni są świetnym uzupełnieniem klasycznego kina domowego z projektorami i ekranem.
Najlepszy punkt wyjścia do następnej wycieczki z wideo 360 stopni i jednocześnie najlepsze źródło zróżnicowanych filmów różnych gatunków

Ten krótki film VR udowadnia, jak spektakularne są filmy 360 stopni:

DSC00910 (1)

Jeszcze więcej gry dzięki projektorom do gier

Światy gier komputerowych wyglądają imponująco również na ekranie projektora, więc nie musisz przypinać sobie wyświetlacza przed twarzą, aby w pełni zanurzyć się w atmosferze gry. Co więcej, do gry mogą dołączyć Twoi przyjaciele: razem gry wieloosobowe i kooperacyjne są po prostu przyjemniejsze. Mecze piłkarskie i strzelanki w gigantycznym formacie - nie ma nic bardziej pomysłowego niż to!
Zwiększ swoje wrażenia z gry dzięki projektorowi gier! Dowiedz się, jak i czego potrzebujesz w naszym przewodniku zakupu projektorów do gier!
Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.