shutterstock_652839682_blue_box-b

Wyposażenie sal szkoleniowych

Sprzęt multimedialny dla centrów konferencyjnych

Ze względu na różnych gości w centrum konferencyjnym, pomieszczenia powinny być zawsze wyposażone w wysokiej jakości i elastyczny sprzęt. Dzięki temu można reagować na różne sytuacje w zakresie dokształcania i szkoleń.

Treść

Chcesz wyposażyć pomieszczenie w wyświetlacz , ale nie jesteś pewien, czy nie jest on zbyt mało elastyczny? Zamontowanie wyświetlacza na przykład na mobilnym wózku pozwala na używanie go w innych pomieszczeniach. Jeśli dodatkowo zintegrujesz na wózku komputer i system Barco ClickShare, uczestnicy mogą jednym kliknięciem udostępnić swoją prezentację lub wyniki innym obecnym.

Prezentery są doskonałą pomocą podczas wykładów lub prezentacji. Oprócz wielu przydatnych funkcji, takich jak laser, zmiana slajdów i regulacja głośności, prezenter przesyła sygnał na odległość ponad 100 m, co pozwala na swobodne ustawienie w pomieszczeniu.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla centrów konferencyjnych

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla ośrodków dziennych. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i dostawą urządzeń.

AP7-Cobalt-Front-Right-HERO-removebg-preview

Wyświetlaczecz z wbudowanym komputerem i systemem Barco ClickShare

 • Dobrze nadaje się do małych i średnich sal konferencyjnych
 • Prawie niewrażliwe na światło
 • Brak kosztów konserwacji
 • Możliwość dowolnego ustawienia w pomieszczeniu (opcjonalny stojak na kółkach)
 • Interaktywna praca
 • Praca na znanym interfejsie (np. z Windows 10 PC)
 • Prezentacja z własnego laptopa poprzez Barco ClickShare
Żarówka z ikoną

Jasność

Jasność wyświetlacza od około 350 kandeli dla jasnych pomieszczeń ze sztucznym światłem lub światłem dziennym.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Co najmniej Full HD (1.920 x 1.080) do przekątnej ekranu 65". 4K (3.840 x 2.160) od 65" w górę.
tools-nobubble

Montaż

W przypadku szatni zaleca się montaż systemu na opcjonalnym stojaku rolkowym. Powinien on oferować możliwość postawienia lub zawieszenia odbiornika systemu ClickShare. W przypadku instalacji stacjonarnej zalecamy montaż na ścianie.

Wskazówka eksperta:

Użyj komputera z gniazdem jako komputera. Nie zajmuje on miejsca i nie przeszkadza w instalacji. W zależności od producenta możesz dostać komputery do zabudowy w różnych klasach wydajności.
Mobiler-Beamer-Leinwand

Mobilne projektory i ekrany

 • Dobrze nadaje się do małych i średnich sal konferencyjnych
 • Możliwość uzyskania powierzchni projekcyjnych o szerokości do 2 metrów
 • Przenośne wymiary umożliwiają łatwy transport
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

3000 lumenów (minimum) dla projektorów LCD i 4000 lumenów (minimum) dla projektorów DLP dla ekranu o szerokości około dwóch metrów w lekko zaciemnionym pomieszczeniu w aplikacji mobilnej.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub WUXGA (1.920 x 1.200) w formacie 16:10.
tools-nobubble

Montaż

Podczas umieszczania ekranu należy upewnić się, że na powierzchnię ekranu nie padają bezpośrednie promienie słoneczne. Projektor jest umieszczony równolegle do ekranu na stole lub stoliku projekcyjnym.

Porada eksperta: 

Wybierz nieco jaśniejszy projektor, który w trakcie użytkowania będzie można używać w trybie eco. Dzięki temu nie będzie on przeszkadzał uczestnikom konferencji zbyt głośnym szumem wentylatora.

Presenter

Prezenter

 • Wskaźniki laserowe pomagają w prezentacji
 • Dzięki funkcji page up/page down można przewijać prezentację do przodu i do tyłu
 • Dzięki funkcji zamrożenia można wstrzymać odtwarzanie treści i pracować w tle
 • Niektóre modele mają funkcję myszy
Prezenter ikon

Zakres funkcji

Prezentery różnią się znacznie zakresem swoich funkcji. Standardowe modele oferują możliwość przewijania w przód i w tył oraz wskaźnik laserowy. Z kolei prezenter wyższej klasy oferuje szerszy zakres funkcji.
Paleta kolorów Ikony

Kolor laserowy

W przypadku prezenterów powszechny jest czerwony laser. Jednak przy kolorowych treściach czerwony laser szybciej gaśnie. W tym przypadku zalecany jest laser zielony , który mocniej wyróżnia się na tle wyświetlanych kolorów.
Ikona wskaźnika myszy

Funkcja myszy

Niektóre prezentery bezprzewodowe oferują funkcję myszy. Za jej pomocą można poruszać wskaźnikiem myszy , klikać i przewijać. Oferują więc możliwość sterowania komputerem z odległości kilku metrów.

Wskazówka eksperta:

Kupując prezenter, sprawdź, z jakimi systemami operacyjnymi komputerów PC jest on zgodny. Wiele prezenterów jest przystosowanych do pracy z komputerami PC z systemem Windows i Mac. Istnieją jednak również modele, które nie są kompatybilne z komputerami Mac.

celexon-aktiv-lautsprecher-set-2-wege-525-b

Instalacja audio

 • Optymalna jakość dźwięku
 • Wysoka wydajność
 • Montaż na ścianie / montaż wpuszczany na ścianie / montaż wpuszczany w sufit / montaż wpuszczany na suficie
 • Atrakcyjny wizualnie design
play-rund-nobubble

Power

Duża sala seminaryjna, sala konferencyjna, mała klasa lub nawet imponujące kino domowe wysokiej klasy. Każde pomieszczenie ma swoje własne wymagania dotyczące komponentów audio. Oprócz mocy elektrycznej ważna jest również sprawność głośnika. Sprawność wskazuje w decybelach, jak głośny jest głośnik przy mocy jednego wata w odległości jednego metra.
Głośnik Icon

Jakość dźwięku

Kombinacje dwóch głośników są powszechne w zastosowaniach domowych i profesjonalnych. Kompletne radiatory łączą wszystkie głośniki w jednej obudowie. Odtwarzają one pełne spektrum sygnału audio w swoim zakresie częstotliwości. Systemy modułowe każdy przekazuje osobny zakres częstotliwości. Daje to niezliczone możliwości (np. jednostki wysokotonowe/średniotonowe + jednostka basowa). Jakość głośników, zakres częstotliwości, ich rozmieszczenie i rozmieszczenie są decydujące dla optymalnej jakości dźwięku.
people-nobubble

Operatywność

Operatywność jest dostosowana do Państwa potrzeb. Systemy audio mogą być dopasowane do konkretnej sytuacji w pomieszczeniu lub dostosowane do zmieniającej się sytuacji. Wynikają z tego bardzo różne wymagania dotyczące sterowania instalacją audio. Odbywa się to centralnie poprzez zainstalowany na stałe panel sterowania, poprzez kilka urządzeń końcowych za pomocą aplikacji lub poprzez kompleksowe sterowanie mediami.

Wskazówka eksperta:

Wysokiej jakości konfiguracja audio jest ważna! Ludzki mózg łączy wizualne i słuchowe bodźce sensoryczne. Jakość odtwarzania systemu audio poprawia percepcję słuchacza i zwiększa ogólną zrozumiałość.

Nasze atrakcje na wystawie

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.