Logitech-MeetUp-Konferenzkamera-4K-13MP-30fps-120-FOV-5x-Zoom

Rozwiązania do obsługi wideokonferencji firmy Logitech

Dzięki temu spotkania stają się zabawą!

Intuicyjne systemy wideokonferencyjne do każdego pomieszczenia

Spraw, aby spotkania cyfrowe działały dzięki odpowiedniej technologii wideokonferencyjnej firmy Logitech! Integracja w pomieszczeniach o dowolnej wielkości i kształcie jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Znajdź odpowiednie rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji w małych pokojach spotkań (huddle rooms), salach spotkań i salach konferencyjnych. Masz pytania dotyczące systemów wideokonferencyjnych? Odpowiemy na nie w naszym kompaktowym FAQ!

Treść

Systemy wideokonferencyjne do pomieszczeń typu huddle room

Huddle rooms (małe sale konferencyjne) należą do najczęściej używanych pomieszczeń w firmach na całym świecie. Są one zazwyczaj niewielkie i oferują mało miejsca na rozbudowane rozwiązania wideokonferencyjne.

Dlatego firma Logitech opracowała kilka kompaktowych systemów wideokonferencyjnych, które zapewniają najszersze możliwe pole widzenia oraz przekonującą jakość transmisji obrazu i dźwięku. Do pomieszczeń typu huddle room polecamy te cztery systemy wideokonferencyjne firmy Logitech:

Dla maksymalnie 6 uczestników

Logitech MeetUp: najlepsza kamera konferencyjna do pomieszczeń typu huddle room

Kamera konferencyjna Logitech MeetUp została zaprojektowana specjalnie z myślą o małych pomieszczeniach. Dzięki bardzo szerokiemu polu widzenia kamery (120°) oraz uchylnemu i obrotowemu obiektywowi kamery wszyscy uczestnicy spotkania pozostają w kadrze. MeetUp ma zintegrowane wyjście audio, które jest automatycznie dostosowywane do sytuacji w pomieszczeniu dzięki technologii RightSound. Zintegrowane są również 3 mikrofony, które przekazują głosy uczestników bez zniekształceń.

Logitech-MeetUp-Konferenzraum
 • Współpracuje z oprogramowaniem do wideokonferencji, np. Zoom, Skype, Teams
 • Bardzo szerokie pole widzenia (120°)
 • Obiektyw z funkcją obrotu i pochylenia
 • Rozdzielczość 4K Ultra HD (do 3 840 x 2 160 pikseli przy 30 FPS)

Dla maksymalnie 6 uczestników

Logitech Rally Bar mini: kompaktowe rozwiązanie typu "wszystko w jednym" dla małych sal konferencyjnych

Logitech RallyBar mini to mała wersja urządzenia Logitech Rally Bar. Ten system wideokonferencyjny typu "wszystko w jednym" nadaje się do huddle rooms i małych sal konferencyjnych. Również w tym przypadku kamera 4K z technologią RightSight zapewnia dobrą widoczność wszystkich uczestników.

Logitech-Rally-Bar-mini-Modell-Konferenzraum
 • Zgodność z oprogramowaniem do wideokonferencji, np. Zoom, Skype, Teams
 • Szybka gotowość do użycia dzięki funkcji plug-and-play
 • Możliwość łatwej rozbudowy o dodatkowe mikrofony
 • Wysokiej jakości kamera 4K z wbudowanym wizjerem AI

Dla maksymalnie 6 uczestników

Logitech Connect: kompaktowy i przenośny system wideokonferencyjny

Logitech Connect również został stworzony z myślą o małych pomieszczeniach. Ten kompaktowy system wideokonferencyjny stawia jednak na maksymalną mobilność . W związku z tym Logitech Connect jest przenośny i gotowy do użycia za pomocą jednego kabla. Oznacza to, że możesz prowadzić spontaniczne spotkania wideo w dowolnym miejscu - w biurze, sali konferencyjnej lub w podróży.

Logitech-Connect-Konferenzraum
 • Współpracuje z oprogramowaniem do wideokonferencji, np. Zoom, Skype, Teams
 • Kompatybilny z Bluetooth i NFC
 • Bardzo lekki i kompaktowy
 • Mobilne zasilanie dzięki wbudowanemu akumulatorowi

Dla maksymalnie 4 uczestników

Logitech BCC950: Wskazówka dla wtajemniczonych do biura domowego

Logitech BCC950 to uniwersalne rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji dla małych zespołów lub pojedynczych stanowisk pracy. Oprócz kamery Full HD o wysokiej rozdzielczości posiada zestaw głośnomówiący i głośniki do transmisji dźwięku. Podobnie jak kamery do wideokonferencji MeetUp i Connect, Logitech BCC950 jest przeznaczona do użytku w małych salach konferencyjnych. Kamera do wideokonferencji jest tak kompaktowa, że mieści się nawet na biurku w domowym biurze.

Logitech-BCC950-Konferenzkamera-Konferenzraum
 • Współpraca z oprogramowaniem do obsługi wideokonferencji
 • Uniwersalne rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji
 • Lekkie, kompaktowe, zajmujące niewiele miejsca
 • Prosta zasada plug-and-play

Wskazówka

Logitech Logi Dock: stacja dokująca all-in-one dla biura domowego

Pracuj bardziej produktywnie i utrzymuj porządek w biurze domowym dzięki Logitech Logi Doc! Stacja dokująca Logi Dock upraszcza konfigurację biurka domowego. Łączy wszystkie urządzenia razem, eliminując plątaninę kabli. Stacja dokująca łączy i ładuje do pięciu urządzeń USB i do dwóch monitorów. Certyfikowana dla Microsoft Teams, Google Meet, Google Voice i Zoom, stacja dokująca Logi może również służyć jako system połączeń konferencyjnych.

logitech-logi-doc-im-homeoffice
 • Podłącza i ładuje do 5 urządzeń USB
 • Możliwość podłączenia dwóch monitorów
 • Certyfikat dla Microsoft Teams, Google Meet, Google Voice i Zoom
 • Dołącz do spotkań za jednym dotknięciem przycisku

Systemy wideokonferencyjne dla średniej wielkości sal konferencyjnych

Średniej wielkości sale konferencyjne to miejsca, w których podejmuje się ważne decyzje, nawiązuje nowe relacje biznesowe i przeprowadza prezentacje biznesowe. Potrzebują niezawodnych i prostych rozwiązań wideokonferencyjnych, które są elastyczne w zależności od liczby uczestników i warunków oświetleniowych.

Systemy wideokonferencyjne firmy Logitech zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych funkcji, które pozwalają zmienić frustrujące spotkanie w inspirujące wydarzenie hybrydowe.

Do średniej wielkości sal konferencyjnych polecamy te dwa rozwiązania wideokonferencyjne firmy Logitech:

Dla maksymalnie 10 uczestników

Logitech Rally: najlepsza jakość dla sal konferencyjnych

Logitech Rally to kamera do wideokonferencji, która najlepiej sprawdzi się w dużych i średnich pomieszczeniach. W tym celu została wyposażona w bogate innowacje techniczne, które sprawiają, że wideokonferencja staje się inspirującym wydarzeniem.

Największą innowacją jest technologia RightSense, która w sposób adaptacyjny poprawia obraz i dźwięk. Na przykład, kamera ustawia się ponownie, gdy tylko inne tematy konferencji dołączą do rundy dyskusji. Ponadto obraz z kamery jest dostosowywany do aktualnych warunków oświetleniowych, a twarze uczestników są podświetlane w stosunku do otoczenia.

Technologia RightSound poprawia również reprodukcję dźwięku: rozpraszające odgłosy tła są wygaszane, a głosy aktywnych mówców są dynamicznie dostosowywane do głośności głosu.

Logitech-Rally-Konferenzkamera-Konferenzraum
 • Współpraca z oprogramowaniem do obsługi wideokonferencji
 • Uniwersalne rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji
 • Rozdzielczość 4K Ultra HD (do 3 840 x 2 160 pikseli przy 30 FPS)
 • Modułowa konstrukcja umożliwiająca indywidualne, elastyczne ustawienie

Logitech Rally Bar: najlepsze rozwiązanie typu "wszystko w jednym" dla sali konferencyjnej

Dla maksymalnie 12 uczestników

Nowe standardy dla wideokonferencji w średnich pomieszczeniach

Funkcja obrotu, pochylenia i powiększenia pozwala na uchwycenie całego pomieszczenia. Wizjer AI w kamerze wykrywa osoby znajdujące się w pomieszczeniu i dostosowuje obraz wyjściowy. Tryb urządzenia umożliwia bezpośrednie wykonywanie obsługiwanych aplikacji do wideokonferencji, takich jak Zoom, eliminując konieczność korzystania z dodatkowego komputera.

 • Współpracuje z oprogramowaniem do prowadzenia wideokonferencji
 • Wbudowane 6 mikrofonów i 2 głośniki
 • Dostosowuje się do aktualnych warunków oświetleniowych
 • Tłumi niepożądane szumy

Logitech Rally Bar czy Logitech MeetUp: Który system do wideokonferencji Ci odpowiada?

W naszym wpisie na blogu porównaliśmy dwa najpopularniejsze rozwiązania do wideokonferencji od Logitech.

Systemy wideokonferencyjne dla dużych sal konferencyjnych

Zarówno w przypadku kreatywnych warsztatów z uczestnikami w różnych lokalizacjach, jak i klasycznych spotkań i rund kick-off: Duże sale konferencyjne, które są wykorzystywane wielofunkcyjnie, potrzebują elastycznej konfiguracji wideokonferencyjnej. Musi być ona szybko i łatwo dostosowana do danego wydarzenia.

Do takich zastosowań polecamy te dwa rozwiązania firmy Logitech:

Dla maksymalnie 14 uczestników

Grupa Logitech: Najlepszy stosunek jakości do ceny

Kamera do wideokonferencji Logitech Group to optymalne rozwiązanie dla dużych sal konferencyjnych i wielu uczestników. System jest bardzo kompaktowy i można go łatwo zintegrować z każdą salą konferencyjną lub posiedzeniem. Pole widzenia kamery o przekątnej 90° jest idealne dla dużych pomieszczeń. Obrotową i uchylną kamerę można indywidualnie dostosować do każdego scenariusza sali z różną liczbą uczestników.

Logitech Group została również wyposażona w technologię RightSound, która znacznie poprawia jakość dźwięku. Inteligentny system odfiltrowuje wszystkie przeszkadzające szumy, dzięki czemu głosy rozmawiających osób są przekazywane bardzo czysto i wyraźnie.

Logitech-Group-Videokonferenzsystem-Konferenzraum
 • Współpraca z oprogramowaniem do obsługi wideokonferencji
 • Uniwersalne rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji
 • Rozdzielczość obrazu Full HD przy 30 FPS
 • Idealne rozwiązanie dla dużych pomieszczeń
 • Doskonałe pokrycie akustyczne
 • Łączność przez USB w trybie Plug-and-play

Dla 20 i więcej uczestników

Kamera Logitech PTZ Pro 2: kamera Full HD do dużych pomieszczeń

Kamera Logitech PTZ Pro 2 to najwyższej jakości kamera do wideokonferencji zaprojektowana specjalnie do użytku w dużych przestrzeniach, takich jak sale lekcyjne, konferencyjne czy nawet aule uniwersyteckie. Logitech PTZ Pro 2 została wyposażona w wysokiej jakości obiektyw kamery, który przekazuje obraz w wysokiej rozdzielczości Full HD oraz posiada wygodny 10-krotny zoom. Za pomocą dołączonego pilota można konkretnie sterować obiektywem kamery i elastycznie dopasowywać sekcję obrazu indywidualnie.

Logitech-PTZ-Pro-2-Konferenzkamera
 • Współpracuje z oprogramowaniem do wideokonferencji
 • Zmotoryzowana funkcja obrotu i pochylenia
 • 10-krotny zoom kamery
 • Łatwa instalacja typu plug-and-play
 • Współpracuje z istniejącym systemem audio

Logitech Tap: praktyczne sterowanie dotykowe dla systemów wideokonferencyjnych Logitech

Rozszerz wyposażenie techniczne wideokonferencji Logitech o kontroler z ekranem dotykowym Logitech Tap zapewniający proste i intuicyjne sterowanie. Można go także użyć w połączeniu z komputerem jako inteligentnego kontrolera do automatyzacji pomieszczeń, cyfrowych oznakowań lub monitorowania środowiska.

Logitech Tap jest dostarczany z wstępnie skonfigurowanym oprogramowaniem do obsługi wideokonferencji, dzięki czemu można szybko rozpocząć spotkania lub wymieniać pomysły na bieżąco.

Logitech-Tap-Lösung-Konferenzraum

Oto zalety urządzenia Logitech Tap

Logitech Tap oferuje wiele wygodnych funkcji umożliwiających płynne prowadzenie wideokonferencji, bardziej wydajne przepływy pracy i zautomatyzowane zadania:

 • Dołączanie do wideokonferencji za jednym dotknięciem przycisku
 • Szybkie udostępnianie ekranu (bezprzewodowo lub przewodowo)
 • Integracja kalendarza certyfikowana dla wielu programów do obsługi wideokonferencji, takich jak Google, Microsoft i Zoom
 • Intuicyjny interfejs użytkownika

Rozwiązania do pomieszczeń firmy Logitech do zastosowań wideokonferencyjnych

Do wyboru są trzy różne kompletne rozwiązania do wideokonferencji Logitech Tap. Oferujemy je jako wstępnie skonfigurowane zestawy, które są zoptymalizowane do użytku z oprogramowaniem do wideokonferencji Zoom Rooms, Google Meets i Microsoft Teams.

Zestawy są oparte na różnych rozmiarach pomieszczeń i każdy składa się z mini komputera, kamery wideokonferencyjnej Logitech z innowacyjnymi technologiami RightSense, stabilnego uchwytu na komputer oraz serca zestawu - Logitech Tap.

Logitech-Tap-Bundle-Small

Logitech Tap: małe zestawy

Logitech-Tap-Bundle-Medium

Logitech Tap: średnie zestawy

Logitech-Tap-Bundle-Large

Logitech Tap: duże zestawy

Technologia Logitech RightSense: proaktywna optymalizacja obrazu i dźwięku

RightSense to nazwa serii innowacyjnych funkcji składających się z RightSight, RightLight i RightSound, które zostały opracowane specjalnie do wykorzystania w systemach wideokonferencyjnych.

Znacznie poprawiają one jakość obrazu i dźwięku podczas wideokonferencji. Kup system wideokonferencyjny z technologią RightSense, a zauważysz różnicę w porównaniu z konwencjonalnymi systemami wideokonferencyjnymi!

raum-nobubble

RightSight (szczegół obrazu)

Każdy uczestnik wideokonferencji jest widoczny na obrazie. Jeśli zostaną dodani nowi uczestnicy, sekcja obrazu i powiększenie zostaną dostosowane.

Żarówka z ikoną

RightLight (oświetlenie)

Słabe warunki oświetleniowe są kompensowane tak, że pierwszy plan pozostaje jasny, a tło ciemne. Odcień skóry uczestników wygląda naturalnie.

Głośnik Icon

RightSound (transmisja dźwięku)

Podkreślony zostaje głos osoby mówiącej. Jednocześnie tłumione są wszystkie niepożądane dźwięki.

Systemy wideokonferencyjne firmy Logitech: certyfikowane dla Zoom, Microsoft Teams oraz Google & Co.

Kamery konferencyjne, kamery internetowe i systemy wideokonferencyjne firmy Logitech posiadają certyfikat zgodności z popularnym oprogramowaniem do prowadzenia wideokonferencji biznesowych:

Systemy wideokonferencyjne: najczęściej zadawane pytania

Systemy wideokonferencyjne są drugą po komunikacji twarzą w twarz najpopularniejszą formą komunikacji w firmach. Za pomocą systemu wideokonferencyjnego wszyscy członkowie organizacji mogą się ze sobą porozumiewać niezależnie od miejsca pobytu.

Jest to również największa zaleta, która przemawia za zakupem systemu wideokonferencyjnego: ważne decyzje mogą być podejmowane szybciej, umowy z partnerami, klientami lub nawet w ramach kilku wewnętrznych zespołów projektowych są realizowane szybko.

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące systemów wideokonferencyjnych.

System wideokonferencyjny to połączenie sprzętu audio i wideo, które służy do komunikacji w czasie rzeczywistym z jednoczesną transmisją obrazu i dźwięku, najczęściej w firmach. W procesie tym uczestnicy konferencji komunikują się ze sobą niezależnie od lokalizacji.
Żadna firma nie może obejść się bez spotkań i szkoleń (wewnętrznych). Aby móc je sprawnie przeprowadzać, wideokonferencje przynoszą wiele korzyści:

 • Spotkania niezależne od lokalizacji: możesz zgromadzić swoich pracowników z całego świata - czy to z biura domowego, urzędu czy oddziałów. Mniej kosztów związanych z podróżami służbowymi: Twoi pracownicy pozostają w swojej lokalizacji i są cyfrowo obecni na spotkaniach. Dzięki temu eliminowane są koszty np. transportu, zakwaterowania, wyżywienia i ewentualnych wydatków.
 • Czas pracy jest wykorzystywany bardziej produktywnie: czas, którego Ty lub Twoi pracownicy potrzebowaliby na podróż do i ze spotkania, można wypełnić zadaniami z codziennej działalności.
 • Konieczne mniejsze pomieszczenia konferencyjne lub biurowe: nie potrzebujesz ogromnych sal konferencyjnych, aby pomieścić kilku pracowników na jedno spotkanie. Jeśli niektórzy z Twoich pracowników pracują w innych lokalizacjach lub z domu, możesz obejść się bez mniejszych pomieszczeń biurowych. W ten sposób można nawet zaoszczędzić na czynszu i kosztach dodatkowych za prąd, wodę i inne.
 • Cyfrowy protokół lub nagrania: możesz nagrywać spotkania, szkolenia lub demonstracje jako wideo. Pracownicy, którzy nie byli obecni w danym dniu lub musieli wcześniej opuścić wydarzenie, mogą ponownie obejrzeć nagranie.
 • Pozycjonowanie jako atrakcyjny pracodawca: wideokonferencje pozwalają dać pracownikom możliwość pracy z domu i bycia obecnym na ważnych spotkaniach. To sprzyja równowadze między życiem zawodowym a prywatnym i sprawia, że pracownicy są szczęśliwsi - wieść się niesie!
Do przeprowadzenia wideokonferencji potrzebne są
 • Kamera do wideokonferencji
 • Mikrofon
 • Głośnik 
 • Urządzenie wyświetlające, np. monitor lub projektor
 • Dobre połączenie internetowe (aby obraz i dźwięk były przesyłane bez opóźnień)
 • Oprogramowanie do wideokonferencji, np. Skype, Google Meet, Zoom
Jeśli masz ograniczoną przestrzeń w sali konferencyjnej, dobrym pomysłem jest kompaktowy system wideokonferencyjny. Kamera, mikrofony i głośniki są już wbudowane w urządzenie. Dzięki temu można je umieścić bezpośrednio nad monitorem lub np. na kredensie.
Wiele nowoczesnych systemów wideokonferencyjnych można skonfigurować w zaledwie kilku krokach. Firma Logitech oferuje rozwiązanie plug-and-play dla swoich produktów, dzięki któremu wystarczy podłączyć kamerę konferencyjną lub system konferencyjny do urządzenia końcowego, np. monitora lub laptopa, za pośrednictwem portu USB. Nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.
Optymalna liczba uczestników zależy od zastosowanego systemu wideokonferencyjnego. W zależności od tego, jak dobrze można zrealizować pokrycie pomieszczenia przez kamerę i system audio, optymalna liczba uczestników może się znacznie różnić. Na przykład system wideokonferencyjny Logitech Rally Bar jest odpowiedni dla maksymalnie 12 uczestników.
Zależy to od tego, jak rozbudowany ma być system wideokonferencyjny i jakie funkcje niesie ze sobą. Z reguły kompleksowe rozwiązania all-in-one dla dużych sal konferencyjnych są droższe niż kompaktowe systemy dla małych sal konferencyjnych. Jednak koszty te szybko się zwrócą dzięki zaoszczędzeniu kilku podróży służbowych.
Zależy to w dużej mierze od tego, ile osób bierze udział w wideokonferencji. Niewielkie huddle roomy i pokoje spotkań oferują odpowiednio mniej miejsca niż sale konferencyjne dla dużych zgromadzeń liczących kilkadziesiąt osób. Wielkość pomieszczenia odgrywa ważną rolę przy wyborze odpowiedniego systemu wideokonferencyjnego. Kamera, mikrofony i głośniki systemu wideokonferencyjnego powinny bowiem obejmować w miarę możliwości całe pomieszczenie. Dzięki temu każdy uczestnik jest dobrze widoczny i zrozumiały akustycznie.
Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.