Sala eventowa z prezentacją na ekranie

Rozwiązania dla klientów biznesowych

Dobre wyposażenie pomieszczeń funkcyjnych

Sala eventowa musi być przygotowana na wiele sytuacji, takich jak uroczystości, konferencje czy nawet wykłady. Ta wszechstronność sprawia, że w grę wchodzi wiele różnych zastosowań.

Treść

Na niemal każdym wydarzeniu wyświetlane są różne prezentacje. Z pomocą projektora można stworzyć dowolną prezentację w najwyższej jakości. Dla idealnej integracji ekranu z pomieszczeniem idealnym rozwiązaniem są wpuszczane ekrany sufitowe.

Chcesz mieć możliwość reagowania na każdą sytuację? Pomocny jest tutaj stołowy panel przyłączeniowy, który zapewnia pełną łączność! Połóż irytujące kable połączeniowe tylko raz, a w przyszłości urządzenia mobilne mogą być podłączone do projektora bez żadnych problemów.

Od ponad 15 lat doradzamy i wspieramy naszych klientów we wszystkich projektach dotyczących wyposażenia medialnego sal eventowych. Pomagamy w wyborze odpowiedniego sprzętu i zajmujemy się kompleksową realizacją!

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla przestrzeni eventowych

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla sal eventowych. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i całą instalacją wyposażenia.

Projektor i ekran stacjonarny

Projektory i ekrany stacjonarne

 • Doskonale nadaje się do średnich i dużych przestrzeni eventowych
 • Powierzchnie projekcyjne o szerokości do 4 metrów
 • Możliwość dyskretnej, oszczędzającej miejsce integracji w pomieszczeniu
 • Jasne projektory z opcjonalną wymienną optyką
 • Bezprzewodowe zasilanie przez WLAN lub Barco ClickShare
Żarówka z ikoną

Jasność

7000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów LCD i 8000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów DLP dla ekranu o szerokości około trzech metrów w pomieszczeniu, które jest tylko częściowo zaciemnione.
Rozdzielczość ikony

Montaż

Projektor jest instalowany na suficie za pomocą uchwytu sufitowego lub w windzie, jeśli sufit jest podwieszany. Ekran jest również optymalnie zintegrowany z sufitem. W pozostałych przypadkach instalacja odbywa się na suficie.
Narzędzie do tworzenia ikon

Konfiguracja

Oprócz prefabrykowanych paneli stołowych istnieją rozwiązania, w których można skonfigurować połączenia zgodnie z Państwa życzeniem. Dzięki temu możesz zoptymalizować panel stołowy do swoich zastosowań. Zapytaj naszych ekspertów o najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!

Nasze projektory

Wskazówka eksperta:

Projektory wymagające dużej ilości światła są obecnie dostępne z rozdzielczością 4K tylko w ograniczonym zakresie i są dodatkowo drogie. Projektory ze skalowaniem 4K są również dostępne jako projektory instalacyjne i dostarczają atrakcyjny obraz w akceptowalnym przedziale cenowym, który jest rozpoznawalnie wyższy od rozdzielczości Full HD.

Panel przyłączeniowy stołu od celexon

Stołowe panele złącz

 • Łączenie wszystkich sygnałów w jednym punkcie
 • Przekazywanie sygnałów przez jedną linię do projektora lub wyświetlacza
 • Różnorodność połączeń dla różnych urządzeń źródłowych
 • Oszczędność miejsca wpuszczony w stół
 • Źródło zasilania dla notebooków
Ikona Połączenie USB

Połączenia

Tymczasem notebooki i tablety są wyposażane w mnóstwo złączy graficznych. Dlatego ważne jest, aby biurkowy panel przyłączeniowy oferował jak najwięcej interfejsów, aby mógł przyjmować sygnały. W przypadku biurkowych paneli połączeniowych z niewielką liczbą portów zaleca się, aby adaptery były dostępne oddzielnie.
Wtyczka do ikony

Przyłącza sieciowe

W panelach przyłączeniowych do biurek ważnym punktem, oprócz przyłączy do transmisji sygnałów, są przyłącza zasilania . Goście lubią ładować swoje notebooki lub tablety podczas dłuższego spotkania roboczego. Dlatego należy zadbać o to, aby w panelu stołowym znajdowało się więcej niż jedno przyłącze sieciowe.
Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Konfiguracja

Oprócz prefabrykowanych paneli stołowych istnieją rozwiązania, w których można skonfigurować połączenia zgodnie z Państwa życzeniem. Dzięki temu możesz zoptymalizować panel stołowy do swoich zastosowań. Zapytaj naszych ekspertów o najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!

Wskazówka eksperta:

W wielu przypadkach nie jest już konieczne prowadzenie indywidualnych wiązek kablowych od panela stołowego do projektora lub wyświetlacza . Podłącz przełącznik za panelem stołu, w którym scalasz sygnały. Teraz wystarczy położyć kabel HDMI i LAN (HDBaseT) do wyświetlacza. Pozwala to zaoszczędzić kilka wiązek kablowych i niepotrzebnie duże kanały kablowe.
celexon-aktiv-lautsprecher-set-2-wege-525-b

Instalacja audio

 • Optymalna jakość dźwięku
 • Wysoka wydajność
 • Montaż na ścianie / montaż wpuszczany na ścianie / montaż wpuszczany w sufit / montaż na suficie
 • Atrakcyjny wizualnie design
Głośnik Icon

Moc

Duża sala seminaryjna, sala konferencyjna, mała klasa lub nawet imponujące kino domowe klasy high-end. Każde pomieszczenie ma swoje własne wymagania dotyczące komponentów audio. Oprócz mocy elektrycznej ważna jest również efektywność głośnika. Sprawność wskazuje w decybelach, jak głośny jest głośnik przy mocy jednego wata w odległości jednego metra.
Icon Music

Jakość dźwięku

Dwie kombinacje głośników są powszechne w użytku domowym i profesjonalnym. Kompletne systemy łączą wszystkie głośniki w jednej obudowie. W ramach swojego zakresu częstotliwości odtwarzają one pełne spektrum sygnału audio. Systemy modułowe przenoszą każdy z osobna zakres częstotliwości. Daje to niezliczone możliwości (np. jednostki wysokotonowe/średniotonowe + jednostka basowa). Jakość głośników, zakres częstotliwości, ich rozmieszczenie i rozmieszczenie są decydujące dla optymalnej jakości dźwięku.
Ikona Ludzie

Obsługa i użyteczność

Obsługa i użyteczność jest dostosowana do Twoich potrzeb. Systemy audio mogą być dopasowane do konkretnej sytuacji w pomieszczeniu lub dostosowane do zmieniającej się sytuacji. Wynikają z tego bardzo różne wymagania dotyczące sterowania instalacją audio. Odbywa się to centralnie poprzez zainstalowany na stałe panel sterowania, poprzez kilka urządzeń końcowych poprzez aplikację lub poprzez kompleksowe sterowanie mediami.

Wskazówka eksperta

Wysokiej jakości konfiguracja audio jest ważna! Ludzki mózg łączy wizualne i słuchowe bodźce sensoryczne. Jakość odtwarzania systemu audio poprawia percepcję słuchacza i zwiększa ogólną zrozumiałość.
Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.