joshua-golde-qIu77BsFdds-unsplash

przewodnik po visunext

Najlepsze wyświetlacze 2023 r

Najlepsze urządzenia w teście

Profesjonalny test wyświetlacza - najlepsze listy od ekspertów

W tym teście wyświetlaczy nasi eksperci zestawili najlepsze profesjonalne wyświetlacze dla różnych obszarów zastosowań. Dzięki najlepszym listom zawsze znajdziesz odpowiedni wyświetlacz - czy to do biura, klasy, jako ściana wideo lub rozwiązanie digital signage. Możesz łatwo porównać wyświetlacze ze sobą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi eksperci chętnie pomogą.

Treść

Najlepsze interaktywne wyświetlacze

Interaktywne wyświetlacze dotykowe nadają się do użytku w szkołach i salach konferencyjnych. Interaktywne wyświetlacze są obsługiwane za pomocą palca lub pióra. W zależności od technologii, na wyświetlaczu może pracować kilku użytkowników jednocześnie.

Najlepsze wyświetlacze digital signage

Wyświetlaczecze digital signage są nowoczesnym rozwiązaniem dla ukierunkowanej reklamy. Tryb 24/7 umożliwia pracę w trybie ciągłym. Dzięki wysokiej intensywności światła, wyświetlacze mogą być również używane na zewnątrz . Wewnętrzne systemy treści lub zewnętrzne odtwarzacze signage zapewniają płynne dostarczanie treści.

bestenliste_samsung_smart_signage_display_uh55f-e-led-removebg-preview

Samsung QM55B

  • rozdzielczość 3840 x 2160 4K UHD
  • przekątna ekranu 54,3 cala
  • 350 cd/m² Jasność
  • 4000:1 Kontrast
  • 16/7 Czas pracy

Najlepsze wyświetlacze do ścian wideo

Dzięki wąskiej ramce wyświetlacze Videowall Display nadają się szczególnie doinstalacji w ścianie Videowall. Wyświetlaczecze można łatwo połączyć ze sobą. Zezwolenie na ciągłe użytkowanie przez 24/7 czyni wyświetlacze szczególnie atrakcyjnymi.

bestenliste_samsung_smart_signage_display_uh55f-e-led-removebg-preview

Samsung WM55T-E

  • rozdzielczość 1920 x 1080 FullHD
  • przekątna ekranu 54,3 cala
  • 500 cd/m² Jasność
  • 1200:1 Kontrast
  • czas pracy 24/7

Najlepsze ekspozycje w klasie

Wyświetlaczecze w klasie zastępują rzutnik, a także wózek telewizyjny i stanowią atrakcyjne uzupełnienienowoczesnego nauczania. Wysoka przekątna ekranu zapewnia czytelność treści nawet w ostatnich rzędach.

Wyświetlaczecze - najczęściej zadawane pytania

Wyświetlaczecze zyskują coraz większe znaczenie w firmach, instytucjach edukacyjnych oraz w sektorze publicznym. Zarówno duża liczba możliwych zastosowań, jak i szybka instalacja czynią z wyświetlaczy atrakcyjną alternatywę dla kombinacji projektora i ekranu. Profesjonalne wyświetlacze oferują znacznie więcej funkcji niż ich mniejsi bracia - konwencjonalne telewizory. Ponadto w większości przypadków są jaśniejsze od telewizorów i mogą być używane niezależnie od warunków oświetlenia pomieszczenia.

Rozdzielczość ikony

Co muszę wziąć pod uwagę przy wyborze uchwały?

Preferowana rozdzielczość powinna być dopasowana do wielkości wyświetlacza i wyświetlanej treści. Z reguły rozdzielczość Full HD jest wystarczająca dla wyświetlaczy o przekątnej ekranu do 70 cali. W przypadku większych wyświetlaczy warto zainwestować w rozdzielczość Ultra HD.

Ponieważ liczba pikseli wzrasta, treści mogą być wyświetlane ostro i z prawdziwymi szczegółami nawet na dużych wyświetlaczach. Jeśli zazwyczaj pokazujesz treści w jakości 4K, rozdzielczość UHD opłaca się również w przypadku mniejszych wyświetlaczy
Wyświetlanie ikon

Jakie wyświetlacze nadają się do ściany wideo?

W przypadku ściany wideo kilka wyświetlaczy jest rozmieszczonych obok siebie, aby stworzyć duży, ogólny obraz. Aby uniknąć dużych czarnych pasów między poszczególnymi wyświetlaczami, wyświetlacze powinny mieć wąskie ramki.

Ponadto, niezbędna jest bezbłędna komunikacja między wyświetlaczami. Technologia Daisy-chain ułatwia łączenie wyświetlaczy
Dotyk ikony

Jakie są różnice między technologiami dotykowymi?

Najpopularniejsze technologie dotykowe to podczerwień i technologia pojemnościowa. Podczas gdy technologia podczerwieni skanuje pióro lub palec przez siatkę podczerwieni na powierzchni wyświetlacza, technologia pojemnościowa wykrywa nacisk wywierany na wyświetlacz.

Jest to precyzyjnie wyczuwane pod powierzchnią wyświetlacza przez napięcie na powierzchni i zapewnia jeszcze bardziej precyzyjne przeniesienie dotyku na powierzchnię wyświetlacza. Wyświetlaczecze z pojemnościowymi powierzchniami dotykowymi są zwykle droższe niż wyświetlacze z technologią dotykową IR
Żarówka z ikoną

Jak jasny powinien być wyświetlacz?

Wymagana jasność wyświetlacza zależy w dużej mierze od zastosowania i miejsca montażu. Z reguły: jeśli wyświetlacz ma być używany również w świetle słonecznym lub na zewnątrz, wymagane jest co najmniej 700 cd/m², ale wyższa jasność jest wskazana dla lepszej widoczności.

W przypadku stosowania w pomieszczeniach ze sztucznym świat łem, ale bez bezpośredniego światła słonecznego, często wystarcza 500 cd /m². Jeśli warunki oświetleniowe w pomieszczeniu mogą być kontrolowane, a światło przyciemniane, wystarczy 350-450 cd/m²
Ikona znaku zapytania

Dlaczego nie wszystkie wyświetlacze są przystosowane do pracy ciągłej 24/7?

Wyświetlaczecze, które nadają się do pracy przez całą dobę, są wyposażone w szczególnie trwałe materiały. Materiały te wytrzymują duże obciążenia związane z masowym wytwarzaniem ciepła w urządzeniu.

Wyświetlaczecz powinien być zawsze używany w ramach dopuszczenia do użytku. W przeciwnym razie może dojść do nieodwracalnego uszkodzenia urządzenia, które nie jest objęte gwarancją
kachel_tipps_displaykauf

Przewodnik zakupu wyświetlacza

kachel_display_oder_fernseher

Projektory i wyświetlacze dla biznesu

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.