



















2 299,00 zł*
42,00 zł
- Rozdzielczość 2560 x 1600 WQXGA
- Przekątna 16"
- Częstotliwość odświeżania obrazu 120Hz
- Proporcje obrazu 16:10



Informacje dot. produktu
ASUS ZenScreen MB16QHG: idealny przenośny monitor 16-calowy zapewniający najwyższą wydajność
ASUS ZenScreen MB16QHG to nasz wybór dla wszystkich osób aktywnych zawodowo, które często podróżują i przywiązują dużą wagę do komfortu pracy. Podczas długotrwałych projektów pojedynczy, niewielki ekran laptopa szybko prowadzi do niewygodnej pozycji ciała i zmęczenia oczu. Ten przenośny monitor znacznie powiększa Państwa cyfrowe biurko i umożliwia całkowicie relaksującą pracę. Nie ma znaczenia, czy siedzą Państwo w pociągu, w hotelu, czy przy domowym stole kuchennym. Realizujemy Państwa wizję w pełni mobilnego i elastycznego stanowiska pracy. Proszę doświadczyć różnicy, jaką daje możliwość przejrzystego rozmieszczenia najważniejszych aplikacji obok siebie, zamiast żmudnego przełączania się między oknami. Proszę pozwolić sobie na ten decydujący wzrost komfortu podczas wykonywania codziennych zadań.
Zalety ASUS ZenScreen MB16QHG w skrócie:
- Wspaniały panel IPS WQXGA: Ciesz się krystalicznie ostrym obrazem i doskonałym kontrastem pod niemal każdym kątem.
- Płynna częstotliwość odświeżania 120 Hz: skorzystaj z wyjątkowo responsywnego wyświetlania podczas przewijania i szybkiej pracy.
- Ultracienka konstrukcja idealna do podróży: to lekkie urządzenie o grubości zaledwie 7 mm można wygodnie przenosić w każdej standardowej torbie na laptopa.
- Kompleksowa łączność dzięki USB-C: Podłączaj swoje urządzenia w prosty i uporządkowany sposób za pomocą jednego kabla.
Zapierająca dech w piersiach jakość obrazu dzięki WQXGA i DisplayHDR 400
Doświadcz klarowności obrazu, która wyraźnie podnosi jakość Państwa codziennej pracy i sprawia, że staje się ona przyjemniejsza. Wysokiej jakości 16-calowy panel w formacie 16:10 WQXGA w połączeniu z certyfikatem DisplayHDR 400 zapewnia doskonały kontrast i niezwykle żywe kolory. To intensywne wrażenie wizualne uzupełnia technologia Smooth Motion 120 Hz, która umożliwia absolutnie płynne przewijanie obszernych dokumentów lub tabel. Wyobraźcie sobie, że prezentujecie partnerowi biznesowemu imponujące grafiki o doskonałej dokładności kolorów dzięki 100% pokryciu przestrzeni barwnej DCI-P3, podczas gdy obraz pozostaje przez cały czas ostry. Ta wysoka jakość obrazu sprawia, że złożone treści są łatwe do uchwycenia i odczuwalnie odczuwalne dla oczu podczas długich sesji roboczych. W ten sposób zawsze prezentujecie swoje pomysły w najlepszym świetle.
Elastyczne pozycje oglądania dla wydajnej wielozadaniowości
Zaprojektuj swoje miejsce pracy tak elastycznie, jak wymaga tego Państwa wymagająca codzienność. Ultracienki profil o grubości 7 mm i bardzo niewielka waga wynosząca zaledwie 1,2 kg sprawiają, że ten przenośny monitor jest idealnym towarzyszem podczas wszystkich Państwa podróży. Dzięki zintegrowanej podstawie w kształcie litery L oraz praktycznemu mocowaniu do statywu zawsze można ustawić wyświetlacz na idealnej, ergonomicznej wysokości dla oczu. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo szybko edytować dokumenty w orientacji pionowej w pokoju hotelowym, czy też potrzebują Państwo w biurze konfiguracji do szerokich planów projektowych w orientacji poziomej, ten ekran natychmiast dostosuje się do Państwa wymagań. Stwórzcie Państwo wygodną przestrzeń roboczą niezależnie od lokalizacji, która długoterminowo wspiera Państwa zdrowie dzięki sensownym, ergonomicznym możliwościom dostosowania. Państwa szyja i ramiona będą wdzięczne za tę elastyczność.
Płynne połączenie i praca przyjazna dla oczu
Oszczędzaj cenny czas podczas codziennego konfigurowania swojego mobilnego biura. Dzięki dwóm pełnowartościowym złączom USB-C po obu stronach monitora można w prosty sposób podłączyć laptopa i cieszyć się uporządkowanym biurkiem bez irytującego plątaniny kabli. Jeden kabel w zupełności wystarcza do szybkiego przesyłania zasilania i sygnałów wideo, a dodatkowe złącze HDMI zapewnia szeroką kompatybilność z innymi urządzeniami odtwarzającymi. Jednocześnie certyfikowana przez TÜV Rheinland technologia ASUS Flicker Free w połączeniu z filtrem Low Blue Light chroni Państwa oczy przed przedwczesnym zmęczeniem. Proszę w pełni skoncentrować się na ważnych projektach, podczas gdy inteligentna technologia w tle zapewnia relaksujące i bezpieczne wrażenia wizualne. Proszę pożegnać się z pieczeniem oczu po długim dniu pracy.
Nasza konkluzja: dlaczego ASUS ZenScreen MB16QHG jest idealnym wyborem dla Państwa mobilnego biura
Ten monitor łączy w sobie doskonałą jakość obrazu z wyjątkową przenośnością i ergonomiczną elastycznością. Sprytne połączenie wyświetlacza WQXGA o wysokiej rozdzielczości, przemyślanych opcji podłączenia USB-C oraz technologii chroniących wzrok stanowi trwałe wzbogacenie Państwa codziennej pracy. Jako doświadczeni konsultanci z firmy visunext doskonale znamy wyzwania związane z nowoczesną, hybrydową pracą i pomożemy Państwu znaleźć sprzęt dostosowany do Państwa indywidualnych wymagań. Skorzystajcie Państwo z naszej wiedzy specjalistycznej w zakresie technologii prezentacyjnej i multimedialnej z jednego źródła. Skontaktujcie się z nami już dziś telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać osobiste doradztwo i zoptymalizować swój sprzęt.
Dane techniczne
| Nazwa | Asus MB16QHG Przenośny monitor ZenScreen WQXGA o przekątnej 16 cali |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000039716 |
| GTIN/EAN | 4711387078471 |
| SKU | 90LM08NG-B01170 |
| EPREL ID | 1544857 |
| Nazwa modelu | MB16QHG |
| Numer WEEE | DE38765828 |
| Marka | Asus |
| Typ produktu | Monitor |
| Seria | Asus MB Series |
| Technologia | LCD |
| Podświetlenie | LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 WQXGA |
| Przekątna | 16" |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kątwidzenia w pionie | 178° |
| Kontrast | 1 200 :1 |
| Max. jasność | 500 cd/m² |
| Czas reakcji | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 120Hz |
| wejścia | 1x HDMI , 2x USB-C |
| wyjścia | 1x 3,5mm Jack |
| Szerokość produktu | 35,97 cm |
| Wysokość produktu | 24,71 cm |
| Głębokość produktu | 2,06 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor | szary |
| EEK Spectrum | A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Zakres dostawy | kabel zasilający |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 24 Miesiące |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Ninepoint GmbH |
| Im Mediapark 8 |
| 50670 Köln |
| Germany |
| info@asus-shop.de |
