























1 602,25 zł*
42,00 zł
- Rozdzielczość 3440 x 1440 UWQHD
- Przekątna 34"
- Typ panelu VA
- Częstotliwość odświeżania obrazu 180Hz



Informacje dot. produktu
34-calowy zakrzywiony monitor do gier ASUS TUF Gaming VG34VQ3B: wyraźny obraz zapewniający szybką reakcję

Zalety monitora Asus TUF Gaming VG34VQ3B w skrócie:
- Bardzo krótki czas reakcji (1 ms MPRT): Szybkie i płynne zmiany obrazu bez irytującego rozmycia pozwalają na precyzyjniejsze sterowanie w dynamicznych grach.
- Wysoka częstotliwość odświeżania (180 Hz): Minimalizuje opóźnienia i zapewnia wyjątkowo płynny obraz, dzięki czemu mogą Państwo natychmiast reagować na przebieg gry.
- Inteligentna synchronizacja obrazu (FreeSync Premium): zapobiega rozrywaniu obrazu i zacięciom, zapewniając płynne i bezzakłóceniowe wrażenia.
- Wspaniała reprodukcja kolorów (90% DCI-P3 / HDR): realistyczne i kontrastowe kolory sprawiają, że każdy szczegół jest widoczny, a obraz bardziej realistyczny.
Imponujące wrażenia wizualne dzięki rozdzielczości WQHD i zakrzywionej konstrukcji
Ciesz się jakością obrazu, która precyzyjnie oddaje każdy szczegół Twoich gier. Monitor łączy w sobie ostry jak brzytwa poziom rozdzielczości WQHD wynoszący 3440 x 1440 pikseli z szeroką powierzchnią wyświetlania o przekątnej 34 cali. Ta wysoka gęstość pikseli oznacza, że widzisz więcej treści jednocześnie i dostrzegasz najdrobniejsze szczegóły, co stanowi ogromną zaletę zwłaszcza w rozległych światach gier. Uzupełnieniem tego jest krzywizna ekranu wynosząca 1500R. Ta krzywizna sprawia, że każdy punkt monitora znajduje się w tej samej odległości od Państwa oczu. Skutkuje to naturalnym polem widzenia, które zmniejsza zmęczenie i zapewnia skupienie podczas gry. Ponadto wyświetlacz pokrywa 90 procent profesjonalnej przestrzeni barwnej DCI-P3 i obsługuje technologię High Dynamic Range. Dzięki temu zyskują Państwo intensywne kontrasty i realistyczne kolory, które sprawiają, że ciemne cienie wydają się głębsze, a jasne obszary bardziej promienne. Dzięki temu połączeniu ostrości, formatu i głębi kolorów nie umknie Państwu już żaden szczegół i zawsze zachowają Państwo pełną orientację.
Maksymalna prędkość zapewniająca przewagę nad konkurencją
Skorzystaj z prędkości, która w grach turniejowych często stanowi decydującą różnicę. Szybkie reakcje wymagają obrazu, który bez opóźnień reaguje na Państwa polecenia. Dzięki ogromnej częstotliwości odświeżania wynoszącej 180 Hz monitor ten zapewnia wyjątkowo płynne ruchy. W połączeniu z czasem reakcji wynoszącym zaledwie jedną milisekundę irytujące rozmycie ruchu i efekt ghostingu należą już do przeszłości. Dzięki temu w dynamicznych strzelankach FPS lub grach wyścigowych zawsze zachowują Państwo jasny ogląd sytuacji i mogą celować z większą precyzją. Wydajność tę wspiera technologia AMD FreeSync Premium, która synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z kartą graficzną. Rezultatem jest absolutnie płynna rozgrywka bez irytującego rozrywania obrazu. Zintegrowana funkcja ASUS Variable Overdrive dynamicznie dostosowuje się ponadto do zmiennej częstotliwości odświeżania, aby zapewnić optymalne wyniki przez cały czas. Dzięki temu zawsze cieszą się Państwo wyraźnym i stabilnym obrazem, który przekazuje Państwa reakcje bezpośrednio i bez opóźnień na ekran.
Smart funkcje i ergonomia zapewniające długotrwały komfort gry
Ciesz się długimi sesjami gamingowymi z optymalnym komfortem i inteligentnymi funkcjami, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Technologia ASUS Shadow Boost inteligentnie rozjaśnia ciemne obszary gamingowe bez prześwietlania jasnych stref. Dzięki temu szybciej dostrzeżesz przeciwników w ciemnych zakamarkach i zapewnisz sobie przewagę taktyczną. Obsługa monitora jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika dzięki oprogramowaniu DisplayWidget Center. Wszystkie ważne ustawienia monitora można wygodnie wprowadzać za pomocą myszy bezpośrednio na komputerze, zamiast korzystać ze skomplikowanych menu za pomocą przycisków na krawędzi ekranu. Pomyślano również o Państwa zdrowiu. Technologia Flicker-Free ogranicza migotanie ekranu do minimum, a funkcja Low Blue Light zmniejsza emisję niebieskiego światła. Te przyjazne dla oczu funkcje zapobiegają zmęczeniu i zapewniają długoterminowe korzyści dla Państwa wzroku. W połączeniu z możliwością elastycznej regulacji nachylenia wyświetlacza zawsze znajdą Państwo ergonomiczną pozycję siedzącą, która będzie dla Państwa odpowiednia.
Nasza konkluzja: dlaczego ASUS TUF Gaming VG34VQ3B jest idealnym wyborem do Państwa zestawu gamingowego
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B łączy w sobie wysoką prędkość, doskonałą jakość obrazu i ergonomiczny komfort, tworząc kompleksowe rozwiązanie. Dzięki rozdzielczości WQHD, częstotliwości odświeżania 180 Hz oraz technologiom chroniącym wzrok zapewnia długotrwałe korzyści podczas wymagających rozgrywek i długich sesji. Otrzymują Państwo produkt, który poprawia czas reakcji i pomaga w pełni wykorzystać potencjał gier. W visunext jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie nowej technologii multimedialnej i wyposażenia pomieszczeń, zawsze gotowym do pomocy. Realizujemy Państwa pomysły i oferujemy wszystko z jednej ręki. Skorzystajcie Państwo z naszego osobistego doradztwa telefonicznego lub mailowego, abyście mogli w pełni polegać na visunext również po dokonaniu zakupu. Skontaktujcie się z nami już dziś, aby stworzyć swoją nową, Smart konfigurację.
Dane techniczne
| Nazwa | Asus VG34VQ3B Zakrzywiony monitor gamingowy TUF 34" WQHD z ultraszybką częstotliwością odświeżania 180 Hz |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000039723 |
| GTIN/EAN | 4711387530092 |
| SKU | 90LM0AA0-B01170 |
| EPREL ID | 2005910 |
| Nazwa modelu | VG34VQ3B |
| Numer WEEE | DE38765828 |
| Marka | Asus |
| Typ produktu | Monitor |
| Seria | Asus VG Series |
| Technologia | LED |
| Typ panelu | VA |
| Podświetlenie | LED |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 UWQHD |
| Przekątna | 34" |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kątwidzenia w pionie | 178° |
| Kontrast | 4 000 :1 |
| Max. jasność | 400 cd/m² |
| Czas reakcji | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 180Hz |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| wejścia | 1x Displayport , 2x HDMI , 4x USB-A |
| wyjścia | 1x 3,5mm Jack |
| Właściwości | AMD FreeSync , Curved , Flicker Free , HDR , Wbudowany głośnik , uchylny |
| Szerokość produktu | 80,9 cm |
| Wysokość produktu | 44,8 cm |
| Głębokość produktu | 21,3 cm |
| Waga | 7,6 kg |
| Kolor | Czarny |
| EEK Spectrum | A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Zakres dostawy | Zasilacz USB |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 24 Miesiące |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Ninepoint GmbH |
| Im Mediapark 8 |
| 50670 Köln |
| Germany |
| info@asus-shop.de |

