







3 599,00 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
Czas dostawy 11-15 dni roboczych
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1000017528


Informacje dot. produktu
Atlona AT-OME-RX11
Atlona AT-OME-RX11 to odbiornik HDBaseT przeznaczony do transmisji sygnałów wideo do 4K/60 4:2:0, a także zintegrowanych sygnałów audio, sterowania oraz Ethernetu na odległość do 100 metrów. Odbiornik charakteryzuje się wyjątkowo kompaktową konstrukcją i został wyposażony w analogowe wyjście audio (de-embedder).
Odbiornik jest kompatybilny z następującymi nadajnikami:
- AT-HDVS-200-TX
- AT-HDVS-200-TX-WP
- AT-UHD-EX-100CE-TX-PD
- AT-OME-ST31A
- AT-OME-TX21-WP-E
Odbiornik HDBaseT do transmisji HDMI, Ethernetu, zasilania i sterowania
Obsługa 4K/UHD przy 60 Hz z próbkowaniem chrominancji 4:2:0
Zgodność z HDCP 2.2
Lokalne zasilanie AC – źródło PoE
Wyodrębnianie sygnału audio (Audio De-Embedding)
W zestawie zasilacz (24V, 5A)
Dane techniczne
| Nazwa | Atlona AT-OME-RX11 HDBaseT Receiver (Odbiornik) |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000017528 |
| GTIN/EAN | 0846352006389 |
| SKU | AT-OME-RX11 |
| Nazwa modelu | AT-OME-RX11 |
| Numer WEEE | DE71488338 |
| Marka | Atlona |
| Typ produktu | Odbiorniki |
| Szerokość produktu | 10,9 cm |
| Wysokość produktu | 2,6 cm |
| Głębokość produktu | 13,3 cm |
| Waga | 0,41 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Kern&Stelly Medientechnik GmbH |
| Sportallee 8 |
| 22335 Hamburg |
| Germany |
| 405720140 |
| info@kern-stelly.de |
