



























1 609,61 zł*
42,00 zł
- Rozdzielczość 2560 x 1440 QHD / WQHD
- Przekątna 32"
- Typ panelu IPS
- Częstotliwość odświeżania obrazu 120Hz



Często kupowane razem
Informacje dot. produktu
BenQ BL3290QT – 32-calowy monitor biznesowy 2K QHD z USB-C i technologią Ergo Eye-Care
32-calowy monitor biznesowy BenQ BL3290QT 2K QHD z USB-C i technologią Ergo Eye-Care stanowi idealne rozwiązanie zapewniające uporządkowane i zdrowe miejsce pracy. Długotrwała praca przy biurku często prowadzi do niezdrowej postawy ciała, zmęczenia oczu oraz plątaniny kabli. Ten monitor stanowi odpowiedź na te wyzwania, łącząc szerokie możliwości regulacji ergonomicznej z najnowocześniejszymi technologiami chroniącymi wzrok oraz centralnym rozwiązaniem w zakresie podłączeń. Zwiększ swoją wydajność w biurze, jednocześnie dbając o swoje zdrowie dzięki temu przemyślanemu, kompleksowemu zestawowi. Już teraz przygotuj swoje miejsce pracy na przyszłość.
Zalety monitora BenQ BL3290QT w skrócie:
- Wszechstronna łączność USB-C: przesyłaj dane z maksymalną prędkością i jednocześnie ładuj laptopa z mocą do 65 W.
- Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca większy komfort: elastycznie dostosuj wysokość, nachylenie i obrót ekranu do swojej indywidualnej pozycji siedzącej.
- Wspaniała rozdzielczość 2K QHD: Ciesz się niezwykle ostrymi szczegółami i znacznie większą przestrzenią na treści na przestronnym 32-calowym wyświetlaczu.
- Zaawansowana technologia Eye-Care: Chroń swoje oczy dzięki obrazom bez migotania oraz inteligentnie zredukowanemu udziałowi światła niebieskiego podczas długich dni pracy.
Najwyższa wydajność dzięki płynnej łączności i daisy chain
Ciesz się idealnie zorganizowanym biurkiem, które sprzyja koncentracji. BenQ BL3290QT służy jako centralny punkt połączeń dla wszystkich Państwa urządzeń.Dzięki zintegrowanemu, wydajnemu złączu USB-C wystarczy tylko jeden kabel, aby zapewnić szybki transfer danych i jednocześnie zasilić notebook mocą 65 W. To inteligentne rozwiązanie ogranicza do minimum plątaninę kabli i zapewnia uporządkowane otoczenie. Zintegrowana funkcja daisy chain dodatkowo rozszerza Państwa możliwości. Bez trudu połączą Państwo ze sobą kilka monitorów, aby znacznie powiększyć powierzchnię roboczą. Dzięki temu podczas wykonywania złożonych zadań zawsze zachowają Państwo pełny przegląd sytuacji i będą płynnie przechodzić między różnymi aplikacjami. Skorzystajcie Państwo ze środowiska pracy, które płynnie dostosowuje się do Państwa profesjonalnych potrzeb.
Wspaniała jakość obrazu i zoptymalizowane tryby wyświetlania dla każdego zadania
Ciesz się obrazem, który dokładnie dostosowuje się do Państwa konkretnych procesów roboczych. Rozdzielczość 2K QHD zapewnia imponującą ostrość i szczegółowość, dzięki czemu nawet bardzo małe czcionki pozostają absolutnie wyraźne i czytelne. Tę wysoką jakość obrazu uzupełniają specjalistyczne tryby wyświetlania. Tryb M-Book minimalizuje różnice wizualne między monitorem a podłączonymi urządzeniami z serii MacBook, dzięki czemu zawsze pracują Państwo z zachowaniem spójności kolorów. Programiści skorzystają z przemyślanego trybu kodowania. Optymalizuje on kontrast w trybie ciemnym, wyraźnie podkreśla każdy kolor i znacznie poprawia czytelność złożonych wierszy kodu. W celu wyszukiwania informacji i czytania długich dokumentów tryb ePaper symuluje przejrzysty czarno-biały układ, który zachowuje się jak wydrukowany papier. Monitory zapewniają zawsze najlepszy efekt wizualny w każdej sytuacji zawodowej.
Ergonomia i inteligentna ochrona wzroku podczas długich dni pracy
Pracuj z najwyższym komfortem nawet podczas intensywnych i długich dni, dbając jednocześnie o swoje zdrowie. Ergonomiczna konstrukcja monitora pozwala precyzyjnie dostosować wysokość, nachylenie, obrót i pochylenie ekranu do idealnej pozycji siedzącej. Ten fizyczny komfort doskonale uzupełnia ekskluzywna technologia Brightness Intelligence drugiej generacji. Wbudowany czujnik stale monitoruje zmiany oświetlenia otoczenia i aktywnie dostosowuje jasność ekranu, aby uniknąć prześwietlenia jasnych scen. Certyfikowana przez TÜV Rheinland i Eyesafe 2.0 technologia Low Blue Light Plus niezawodnie filtruje szkodliwe promieniowanie niebiesko-fioletowe, zachowując jednocześnie pełną intensywność żywych kolorów. W połączeniu z obrazem bez migotania znacznie zmniejsza to zmęczenie oczu i zapobiega bólom głowy. Zapewnij sobie relaksujące wrażenia wizualne, które wspierają Państwa długotrwałą wydajność.
Nasza konkluzja: dlaczego BenQ BL3290QT jest idealnym wyborem dla Państwa nowoczesnego biura
Ten monitor biznesowy łączy w sobie doskonałą rozdzielczość 2K QHD z ergonomiczną elastycznościąoraz najnowocześniejszą łącznością USB-C. Dzięki połączeniu dostosowywalnych trybów obrazu, takich jak tryb kodowania, oraz certyfikowanych technologii Eye-Care, jest to idealne narzędzie dla programistów, analityków i wszystkich specjalistów, którzy codziennie spędzają wiele godzin skupiając się na ekranie. Inwestują Państwo w rozwiązanie, które nie tylko zwiększa Państwa produktywność, ale także długofalowo wspiera Państwa zdrowie w miejscu pracy. Potrzebują Państwo niezawodnego partnera w zakresie nowej technologii multimedialnej? Oferujemy Państwu osobiste, szybkie i bezpłatne doradztwo. Prosimy o kontakt już teraz, abyśmy wspólnie zrealizowali Państwa idealne środowisko pracy!
Dane techniczne
| Nazwa | BenQ BL3290QT 32-calowy monitor biznesowy 2K QHD z portem USB-C, zapewniający ochronę wzroku |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000039371 |
| GTIN/EAN | 4718755090745 |
| SKU | 9H.LLMLA.TPE |
| EPREL ID | 1392382 |
| Nazwa modelu | BL3290QT |
| Numer WEEE | DE50770231 |
| Marka | BenQ |
| Typ produktu | Monitor |
| Technologia | LCD |
| Typ panelu | IPS |
| Podświetlenie | LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 QHD / WQHD |
| Przekątna | 32" |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kątwidzenia w pionie | 178° |
| Kontrast | 1 000 :1 |
| Max. jasność | 350 cd/m² |
| Czas reakcji | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 120Hz |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| wejścia | 1x Displayport , 1x HDMI , 2x USB-C , 3x USB-A |
| Stojak regulowany | 110 mm |
| Właściwości | Flicker Free , Obrotowy , Wbudowany głośnik , regulowana wysokość |
| Szerokość produktu | 71,47 cm |
| Wysokość produktu | 42,87 cm |
| Głębokość produktu | 6,26 cm |
| Waga | 7,2 kg |
| Kolor | Czarny |
| EEK Spectrum | A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Zakres dostawy | kabel zasilający |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 36 Miesiące |
| Typ gwarancji | serwis na miejscu Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| BenQ Deutschland GmbH |
| Essener Str. 5 |
| 46047 Oberhausen |
| Germany |
| info.de@benq.com |
