









Często kupowane razem
Informacje dot. produktu
Podwójny dekoder wideo XT1144 firmy Brightsign jest częścią nowej serii 4 odtwarzaczy multimedialnych Brightsign digital signage. XT1144 obsługuje teraz również Dolby Vision i HDR10+ i zastępuje odtwarzacz serii 3. Oprogramowanie i sieć urządzeń są wyposażone we wszystkie funkcje dla aplikacji digital signage na poziomie korporacyjnym. XT1144 umożliwia jednoczesne odtwarzanie treści 4K, HD i telewizji na żywo, a także obsługuje kanały HTML5 i RSS. Wysokość odtwarzaczy wynosi mniej niż jeden cal (2,54 cm).
- Doskonała wydajność dzięki najszybszemu silnikowi HTML i graficznemu firmy BrightSign oraz najmocniejszemu procesorowi
- Umożliwia jednoczesne podwójne dekodowanie wideo 4K i 1080p60
- Silnik HTML5 z akceleracją sprzętową zapewnia bezbłędne odtwarzanie wielu modułowych treści HTML5, w tym animacje CSS, Web GL i interaktywność gestów machnięcia
- Obsługuje PoE+ i Gigabit Ethernet
- Dostępne jest również wejście HDMI do odtwarzania obrazu z telewizora
- Obsługuje formaty wideo (4K): .ts, .mov, .mp4, .mk
- Obsługiwane formaty wideo (FULL-HD): ts, .mpg, .vob, .mov, .mp4, .m2ts, .wmv
- Obsługiwane formaty obrazów: BMP, JPEG, PNG
- Obsługiwane formaty audio: MP2, MP3, AAC, FLAC, OGG i WAV (AC3)
- Obsługuje Dolby Vision i HDR10+
- Wymiary (szer. x wys. x gł.): 179,9 x 21,9 x 204.2mm
- Waga: 0,9 kg
- Zasilanie: 12V / 3A (36 Watt)
Zastosowania produktu:
Informacje ogólne
XT1144 posiada procesory wideo i graficzne, które nie pozostawiają nic do życzenia. Zintegruj telewizję na żywo, nieskazitelne 4K z Dolby Vision i HDR10+, strumieniowanie mediów społecznościowych, interaktywność za pomocą gestów, aby stworzyć wysokiej klasy doświadczenie w lobby korporacyjnym.
Bary sportowe i wydarzenia na żywo
Dla doświadczenia, jakbyś tam był! Skorzystaj z transmisji telewizyjnych na żywo w otoczeniu wciągających treści HTML5 i mediów społecznościowych, promocji happy hour i innych promocji zwiększających przychody.
Dane techniczne
| Nazwa | BrightSign XT1144 Digital Signage Mediaplayer |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000004679 |
| GTIN/EAN | 0859872003943 |
| SKU | XT1144 |
| Nazwa modelu | XT1144 |
| Marka | BrightSign |
| Typ produktu | Odtwarzacze Digital Signage |
| Zewnętrzna pamięć | Micro SDXC , micro sdhc |
| Technologia Wireless | bluetooth , opcjonalny WLAN |
| Szerokość produktu | 17,99 cm |
| Wysokość produktu | 2,19 cm |
| Głębokość produktu | 20,42 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor | Fioletowy |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 12 Miesiące |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Kern & Stelly Medientechnik GmbH |
| Sportallee 8 |
| 22335 Hamburg |
| Germany |
| 040 / 57 20 14 0 |
| info@kern-stelly.de |

