







4 499,00 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
2-3 dni robocze W magazynie. Gotowy do natychmiastowej wysyłki. Czas dostawy 2-3 dni robocze
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1000029977


Informacje dot. produktu
- Wydajność HTML klasy PC, zapewniająca błyskawiczne, responsywne animacje 3D zasilane danymi w czasie rzeczywistym
- Unikalne wejście HDMI umożliwiające integrację obrazu na żywo z kamer i transmisji telewizyjnych z treściami digital signage
- Żywy obraz wideo HDR - od rozdzielczości Full HD aż po zachwycające 8K - w połączeniu z krystalicznie czystą grafiką 4K, pozwalający wyeksponować najdrobniejsze detale i nasycone barwy
- Opcjonalne podwójne wyjścia HDMI 4K, usprawniające i upraszczające wdrożenia ścian wideo oraz systemów dwuekranowych
- Obsługa PoE+ oraz kompleksowy zestaw złączy I/O, zamknięte w wytrzymałej, ultracienkiej obudowie, gwarantującej niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach otoczenia
- Oferuje większą moc, elastyczność oraz funkcje dedykowane konkretnym zastosowaniom, przewyższając inne rozwiązania z branży digital signage
- System zasilany przez BrightSignOS™, zapewniający legendarny poziom bezpieczeństwa, niezawodności i ciągłości działania
- Zawiera dostęp do Control Cloud - platformy umożliwiającej monitorowanie i zarządzanie urządzeniami w czasie rzeczywistym, z dowolnego miejsca i o każdej porze
- Integruje się z rozległą, globalną siecią najwyższej klasy partnerów oferujących systemy zarządzania treścią (CMS)
Dane techniczne
| Nazwa | BrightSign XT1145 4K/8K Player, HDMI-IN |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000029977 |
| GTIN/EAN | 0854529008258 |
| SKU | XT1145 |
| Nazwa modelu | XT1145 |
| Numer WEEE | DE71488338 |
| Marka | BrightSign |
| Typ produktu | Odtwarzacze Digital Signage |
| Szerokość produktu | 23,86 cm |
| Wysokość produktu | 1,91 cm |
| Głębokość produktu | 18,59 cm |
| Waga | 0,69 kg |
| Kolor | Fioletowy |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Kern & Stelly Medientechnik GmbH |
| Sportallee 8 |
| 22335 Hamburg |
| Germany |
| 040 / 57 20 14 0 |
| info@kern-stelly.de |