379,99 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
2-3 dni robocze W magazynie. Gotowy do natychmiastowej wysyłki. Czas dostawy 2-3 dni robocze
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1000002758


Informacje dot. produktu
Zmotoryzowana dmuchawa do ekranu celexon Outdoor INF200
Dane techniczne
| Nazwa | Zmotoryzowana dmuchawa do ekranu celexon Outdoor INF200 |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000002758 |
| SKU | 1000002758 |
| Nazwa modelu | 1000002758 |
| Marka | celexon |
| Typ produktu | Akcesoria z płótna |
| Seria | celexon akcesoria do sit |
| Szerokość produktu | 37 cm |
| Wysokość produktu | 28 cm |
| Głębokość produktu | 40 cm |
| Waga | 4 kg |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |