319,00 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
Czas dostawy 15-21 dni roboczych
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1000009695


Informacje dot. produktu
Wspornik rury silnika wraz z plastikową tuleją do podnośnika sufitowego PL1000 (strona rury rolkowej bez kabla)
Dane techniczne
| Nazwa | celexon wspornik rury silnika wraz z plastikową tuleją do podnośnika sufitowego PL1000 (strona rury rolkowej bez kabla) |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000009695 |
| SKU | 1000009695 |
| Nazwa modelu | 1000009695 |
| Marka | celexon |
| Typ produktu | Osprzęt do uchwytów |
| Najmniejsza odległość | 0 cm |
| Maksymalna odległość | 0 cm |
| Najmniejsza wspierana wielkość | 0" |
| Maksymalna wspierana wielkość | 0" |
| Najmniejsza Długość Mocowanie | 0 cm |
| Maksymalna Długość Mocowanie | 0 cm |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |