























49,99 zł*
42,00 zł
- długość kabla 7,5 m
- Kolor Czarny
- Waga 0,192 kg


Informacje dot. produktu
Kabel audio celexon 2x Cinch na jack stereo 3,5 mm przesyła sygnały audio w jakości stereo, dzięki czemu doskonale nadaje się do łączenia urządzeń źródłowych (np. smartfonów, odtwarzaczy MP3, laptopów itp.) z systemami hi-fi lub kinem domowym.


Dzięki wysokiemu stopniowi ekranowania kabel jest optymalnie zabezpieczony przed zakłóceniami, takimi jak interferencje powodowane przez telefony komórkowe i inne źródła sygnałów radiowych. Jednocześnie, dzięki niewielkiej średnicy, zapewnia on dużą elastyczność w użytkowaniu. Nic już nie stoi na przeszkodzie, aby w pełni cieszyć się muzyką.


Kable audio typu cinch-jack z serii Professional Line są potrójnie ekranowane, a dzięki pozłacanym stykom zapewniają wysoką odporność na korozję oraz niezawodną jakość transmisji.
Seria Professional Line firmy celexon łączy w sobie niezawodną funkcjonalność i doskonałą jakość wykonania z eleganckim wzornictwem.
Niezależnie od tego, czy używają Państwo naszych kabli w biurze (home office), do rozrywki, czy do zastosowań profesjonalnych, zapewniamy Państwu doskonałą łączność w wszystkich obszarach.
KRÓTKA INFORMACJA
- 2 wtyki Cinch (RCA) do wtyku jack stereo 3,5 mm
- Standard: analogowy dźwięk stereo
- Wtyk: pozłacane styki, chromowana obudowa aluminiowa, elastyczna osłona chroniąca przed zagięciem
- Kabel: przewodniki z miedzi o wysokiej czystości, potrójnie ekranowany, powłoka z PVC o średnicy 4,0mm
- Kolor kabla: czarny
- Typ kabla: okrągły
- Długość kabla: 7,5 m
- Zgodność z REACH i RoHS
ZAKRES DOSTAWY
1x celexon 2x kabel audio z wtykiem cinch na wtyk jack stereo 3,5 mm, 7,5 m – seria Professional Line
Dane techniczne
| Nazwa | celexon Professional Line kabel audio 2x RCA do 3,5 mm stereo jack - 7,5m |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000015594 |
| GTIN/EAN | 4260094743672 |
| SKU | 1000015594 |
| Nazwa modelu | 1000015594 |
| Numer WEEE | DE40161055 |
| Marka | celexon |
| Typ produktu | Kable |
| Seria | celexon Cinch do 3,5 mm jack stereo Professional Line |
| wyjścia | 1x 3,5mm Jack |
| długość kabla | 7,5 m |
| Szerokość produktu | 2 cm |
| Wysokość produktu | 1 cm |
| Głębokość produktu | 750 cm |
| Waga | 0,192 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 24 Miesiące |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |