































6 599,99 zł*
129,99 zł
- Typ projektora Projekcja przednia
- Proporcje obrazu 1:1
- Typ uchwytu Stojak/nóżki
- Współczynnik odbicia światła 0,9


Informacje dot. produktu
Symulator golfowy celexon FAIRWAY Professional stanowi idealną podstawę do realistycznych symulacji gry w golfa w pomieszczeniach – od pierwszych uderzeń dla początkujących, przez ukierunkowany trening poszczególnych rodzajów uderzeń, aż po pełną rundę na 18 dołkach lub rozrywkową grę z przyjaciółmi i klientami. Kompletny system łączy w jednym zestawie wszystkie elementy mechaniczne niezbędne do stworzenia wysokiej jakości domowej instalacji golfowej i przekonuje udanym połączeniem funkcjonalności, trwałości oraz atrakcyjnego wyglądu.
Centralnym elementem jest specjalnie opracowana, wielowarstwowa tkanina projekcyjna 4KImpact o współczynniku odbicia 0,9 i szerokim kątem widzenia wynoszącym 145°. Powierzchnia zapewnia równomierny, kontrastowy obraz bez przeszkadzających punktów jasnych. Jednocześnie wielowarstwowa konstrukcja skutecznie pochłania energię uderzenia piłki. Dzięki temu znacznie zmniejsza się odbicie, a uderzenia są ciche – nawet w przypadku mocnych uderzeń lub dużych prędkości piłki.

Stabilna aluminiowa rama jest na całym obwodzie wyposażona w piankowe tuleje, które dodatkowo amortyzują kontakt z piłką i ograniczają niekontrolowane odbicia. Obwodowa tekstylna ramka celowo zamyka system z boków i od góry, tworząc wyraźnie zdefiniowaną powierzchnię gry. Nieudane uderzenia, takie jak shanky lub krzywe drive’y, są niezawodnie przechwytywane, a jednocześnie minimalizowane jest rozpraszanie światła i czynniki wizualne odwracające uwagę. W ten sposób powstaje skupiające uwagę, wciągające środowisko gry, które daje wrażenie prawdziwego driving range’u lub kabiny symulatora i całkowicie kieruje wzrok na przebieg gry.

Realistyczne wrażenia z uderzenia zapewnia duża mata do uderzeń (1,5 x 1,5 m). Jej wyjątkowo gruba konstrukcja umożliwia treningbez obciążaniastawów i zapewnia realistyczne wyczucie w momencie uderzenia – niezależnie od tego, czy używa się drivera, drewna fairwayowego, hybrydy czy żelazka. Dzięki amortyzacji nawet nieudane uderzenia są lepiej wyłapywane, bez niepotrzebnego obciążania stawów. Zintegrowane uchwyty na tee wspierają autentyczny trening od tee aż po podejście. Uzupełnieniem zestawu jest dopasowana powierzchnia trawiasta, która dopełnia całości i zapewnia spójną atmosferę golfa.

Dzięki przemyślanej konstrukcji system można szybko zmontować bez użycia narzędzi, przy pomocy dwóch osób, co sprawia, że idealnie nadaje się do stałych instalacji w pomieszczeniach – czy to w klubie golfowym, salonie wystawowym, czy w prywatnej strefie treningowej. W razie potrzeby można go również zdemontować i ponownie złożyć w innym miejscu.
Symulator jest kompatybilny z popularnymi monitorami startowymi i rozwiązaniami projekcyjnymi, dzięki czemu zestaw można elastycznie dostosować do indywidualnych wymagań.
Certyfikowane materiały do użytku profesjonalnego
Przy doborze materiałów szczególną wagę przywiązano do bezpieczeństwa, braku substancji szkodliwych oraz przydatności do profesjonalnego zastosowania. Zastosowane płótno projekcyjne FAIRWAY Impact jest trudnopalne zgodnie z międzynarodową normąB1 i wykazuje doskonałe właściwości przeciwpożarowe, charakteryzując się czasem samopalenia wynoszącym 0 sekund oraz wskaźnikiem tlenowym na poziomie 41%.
Również zastosowana matryca trawy spełnia wysokie wymagania jakościowe i bezpieczeństwa. Nie zawiera ftalanów, wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA) ani metali ciężkich, dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkowo niską emisją.
W połączeniu tworzy to wysokiej jakości i sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa system całościowy, który nadaje się nie tylko do prywatnych obszarów treningowych, ale również do zastosowania w klubach golfowych, obiektach publicznych, salonach wystawowych i miejscach organizacji wydarzeń.
Więcej niż tylko golf – elastyczne wykorzystanie przestrzeni
Konfiguracja ta nie nadaje się wyłącznie do symulacji gry w golfa: dzięki wysokiej jakości powierzchni projekcyjnej symulator idealnie nadaje się również do innych zastosowań. Na przykład jako kino domowe, do transmisji sportowych lub prezentacji. Dzięki temu pomieszczenie nie jest wykorzystywane wyłącznie do treningu golfowego, ale może być elastycznie wykorzystywane do różnych zastosowań rekreacyjnych lub biznesowych.
KRÓTKA INFORMACJA:
- Kompletna mechaniczna konfiguracja symulatora golfa do użytku w pomieszczeniach
- Wielowarstwowe płótno projekcyjne 4K Impact (współczynnik odbicia 0,9 | kąt widzenia 145°)
- Tkanina projekcyjna Impact trudnopalna zgodnie z międzynarodową normą B1
- Widoczna powierzchnia projekcyjna 2,6 x 2,5 m
- Głębokość pomieszczenia: 1,5 m
- Równomierny obraz bez punktów o zwiększonej jasności
- Zmniejszone odbicie piłki i ciche zachowanie przy uderzeniu
- Solidna aluminiowa rama z amortyzującą powłoką z pianki
- Tekstylna obwódka ograniczająca niecelne uderzenia (np. shanky)
- Mata do uderzeń (1,5 x 1,5 m) z realistycznym tłumieniem i uchwytami na tee
- Nadaje się do driverów, kijów drewnianych, hybryd i żelazek
- Trening przyjazny dla stawów z realistycznym sprzężeniem zwrotnym
- Trawnik zapewniający realistyczne wrażenia podczas gry
- Montaż bez użycia narzędzi, gotowość do użycia w ok. 60 minut (2 osoby)
- Zaprojektowana z myślą o długotrwałym użytkowaniu, w razie potrzeby można ją zdemontować
- Kompatybilny ze wszystkimi popularnymi monitorami startowymi i projektorami
- Możliwość wykorzystania jako powierzchnia projekcyjna do kina domowego i innych zastosowań
- Materiały sprawdzone pod kątem zawartości substancji szkodliwych, przeznaczone do zastosowań profesjonalnych
- Idealny do zastosowań wewnętrznych w klubach, salonach wystawowych lub w domu
ZAKRES DOSTAWY:
1x symulator wraz z tkaniną do ekranów projekcyjnych Impact
1x mata do uderzeń 1,5 x 1,5 m
1x trawa przedpola
3x gumowe tee
o różnej wysokości 2x tee
typu tower 2x tee typu crown
Dane techniczne
| Nazwa | celexon Profesjonalny symulator golfa FAIRWAY, wymiary: 2,6 x 2,5 x 1,5 m |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000037222 |
| GTIN/EAN | 4260094746796 |
| SKU | 1000037222 |
| Numer WEEE | DE40161055 |
| Odległość projekcji | krótkodystatnsowy (ST) , standardowy (Long Throw) |
| Wariant | 2,6 x 2,5 x 1,5 m |
| Marka | celexon |
| Typ produktu | Ekrany projekcyjne |
| Typ projektora | Projekcja przednia |
| Proporcje obrazu | 1:1 |
| Widoczna powierzchnia (szerokość) | 260 cm |
| Widoczna powierzchnia (wysokość) | 250 cm |
| Współczynnik odbicia światła | 0,9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 145° |
| Typ uchwytu | Stojak/nóżki |
| Szerokość produktu | 260 cm |
| Wysokość produktu | 250 cm |
| Głębokość produktu | 150 cm |
| Waga | 51,27 kg |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 24 Miesiące |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |