1 052,67 zł*
42,00 zł
- Rozdzielczość 2560 x 1440 QHD / WQHD
- Przekątna 27"
- Typ panelu IPS
- Częstotliwość odświeżania obrazu 100Hz



Informacje dot. produktu
Większa wydajność dzięki monitorowi Dell Pro 27 Plus QHD P2725D
Jako kompetentni i doświadczeni doradcy polecamy monitor Dell Pro 27 Plus QHD P2725D do Państwa nowoczesnego miejsca pracy. Długie godziny spędzane przed ekranem często powodują zmęczenie oczu i niezdrową postawę podczas siedzenia. Dzięki certyfikatowi czterech gwiazdek TÜV Rheinland w zakresie komfortu dla oczu oraz elastycznym ustawieniom ergonomicznym ten monitor rozwiązuje właśnie te codzienne problemy. Odkryj wyraźny obraz, który zauważalnie ułatwi Państwu codzienną pracę i aktywnie wspiera zdrowy styl pracy.
Zalety monitora Dell P2725D w skrócie:
- Mniejsze zmęczenie oczu dzięki ComfortView Plus: Ciesz się długotrwałym komfortem widzenia dzięki zmniejszeniu emisji światła niebieskiego do poniżej 35 procent, bez utraty jakości kolorów.
- Płynny obraz dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz: Przeglądaj dokumenty bez zakłóceń i ciesz się płynniejszymi ruchami dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania, która skutecznie minimalizuje irytujące migotanie.
- Wyraziste szczegóły w rozdzielczości QHD: Dostrzegaj każdy najdrobniejszy szczegół swojej pracy dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, która zapewnia znacznie więcej przestrzeni roboczej dla Państwa aplikacji.
- Elastyczna łączność dzięki USB-C: Utrzymuj porządek na biurku dzięki wysuwanym złączom z przodu, które szybko ładują urządzenia mobilne z mocą do 15 W.
Wyjątkowa jakość obrazu spełniająca profesjonalne wymagania
Doświadcz jakości obrazu, która sprawi, że codzienne zadania nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Zaawansowana technologia In-Plane-Switching zapewnia spójne i żywe kolory, niezależnie od kąta patrzenia na ekran. W połączeniu z ulepszonym współczynnikiem kontrastu wynoszącym 1500:1 zyskują Państwo wyjątkowo głębokie odcienie czerni i jasne odcienie bieli. W praktyce oznacza to, że teksty są wyraźnie ostrzejsze, a grafiki odwzorowane z absolutną dokładnością. Szczególnie podczas pracy z obszernymi tabelami lub szczegółowymi prezentacjami rozdzielczośćQHD pozwala zachować pełny przegląd sytuacji. Ta klarowność wizualna pomaga uniknąć błędów i szybciej wykonywać zadania.
Ergonomia i komfort podczas długich dni pracy
Optymalnie dostosuj swoje stanowisko pracy do swoich potrzeb fizycznych, aby zapobiegać napięciom i zmęczeniu. Ultracienka konstrukcja nie tylko stylowo wkomponuje się w Państwa biuro, ale także zapewni Państwu maksymalną elastyczność fizyczną. Ekran można w prosty sposób regulować w pionie o maksymalnie 150 milimetrów, pochylać, obracać, a w razie potrzeby nawet używać w orientacji pionowej. Tę fizyczną elastyczność uzupełnia ulepszona funkcja ComfortView Plus. Pozwala ona na wielogodzinną pracę przy wysokim poziomie koncentracji, ponieważ szkodliwe promieniowanie niebieskie jest znacznie zredukowane, a kolory pozostają naturalne. Stwórz środowisko pracy, które wspiera Państwa zdrowie i pozwala utrzymać wydajność przez cały dzień.
Wydajna wielozadaniowość i płynne zarządzanie
Zorganizuj na nowo swoje procesy pracy i zarządzaj aplikacjami z niespotykaną dotąd łatwością. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu Dell Display and Peripheral Manager zoptymalizują Państwo wydajność całego stanowiska komputerowego. Zintegrowana funkcja EasyArrange pomaga w przejrzystym rozmieszczeniu na ekranie nawet pięciu okien oraz korzystaniu z praktycznych, wstępnie ustawionych układów. Dzięki funkcji EasyArrange Memory system zapamiętuje preferowane układy i automatycznie je przywraca, gdy tylko rozpocznie Pan pracę. Dla osób odpowiedzialnych za IT kompatybilność z konsolą Dell Device Management Console oznacza ponadto ogromną oszczędność czasu przy centralnym zarządzaniu wieloma urządzeniami. Zmaksymalizuj swoją codzienną produktywność dzięki inteligentnemu i wysoce spersonalizowanemu rozmieszczeniu okien.
Nasza konkluzja: dlaczego monitor Dell Pro 27 Plus QHD P2725D jest idealnym wyborem do Państwa biura
Ten monitor łączy w sobie najwyższej klasy właściwości ergonomiczne z doskonałą jakością obrazu oraz inteligentnymi funkcjami oprogramowania do efektywnego zarządzania oknami. Inwestycja w ten model oznacza dla Państwa długoterminową wartość dodaną dzięki zwiększonej wydajności oraz trwałej ochronie zdrowia oczu w miejscu pracy. Visunext, jako Państwa niezawodny partner w zakresie nowej technologii multimedialnej i wyposażenia pomieszczeń, oferuje wszystko z jednej ręki.Zapraszamy do skorzystania z naszego osobistego doradztwa w dowolnym momencie, ponieważ realizujemy Państwa pomysły i kompetentnie doradzamy w wyborze idealnego rozwiązania technicznego. Skontaktuj się z nami już dziś, aby stworzyć swoje nowe, Smart miejsce pracy.
Dane techniczne
| Nazwa | Dell P2725D Monitor Pro 27" Plus QHD |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000039729 |
| GTIN/EAN | 5397184962473 |
| SKU | 210-BRDL |
| EPREL ID | 2173550 |
| Nazwa modelu | P2725D |
| Numer WEEE | DE49515708 |
| Marka | Dell |
| Typ produktu | Monitor |
| Seria | Dell P Series |
| Technologia | LCD |
| Typ panelu | IPS |
| Podświetlenie | LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 QHD / WQHD |
| Przekątna | 27" |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kątwidzenia w pionie | 178° |
| Kontrast | 1 500 :1 |
| Max. jasność | 350 cd/m² |
| Czas reakcji | 8ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100Hz |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| wejścia | 1x Displayport , 1x HDMI , 1x USB-B , 1x USB-C , 3x USB-A |
| Stojak regulowany | 150 mm |
| Właściwości | Flicker Free , obrotowy , regulowana wysokość , uchylny |
| Szerokość produktu | 61,25 cm |
| Wysokość produktu | 53,57 cm |
| Głębokość produktu | 19,22 cm |
| Waga | 5,88 kg |
| Kolor | Czarny |
| EEK Spectrum | A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Zakres dostawy | Kabel DisplayPort , Kabel USB-A do USB-B , Stoisko , kabel zasilający |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 36 Miesiące |
| Typ gwarancji | Swap-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Dell GmbH |
| Main Airport Center Unterschweinstiege 10 |
| 60549 Frankfurt am Main |
| Germany |
| DE.CustomerSupport@dell.com |


