7 499,00 zł*
42,00 zł
- Rozdzielczość 5120 x 2160 5K
- Przekątna 40"
- Typ panelu IPS
- Częstotliwość odświeżania obrazu 120Hz



Informacje dot. produktu
Monitor Dell UltraSharp U4025QW z hubem Thunderbolt: doskonała rozdzielczość 5K dla Państwa stanowiska pracy
Szukają Państwo rozwiązania, które sprawi, że Państwa codzienna praca będzie przebiegać wydajniej i będzie bardziej przejrzysta? Monitor Dell UltraSharp U4025QW zhubem Thunderbolt oferuje Państwu właśnie taką możliwość. Szczególnie w przypadku wymagających zadań w obszarze kreatywnym lub analitycznym ten monitor rozwiązuje problem zbyt małych powierzchni roboczych i plątaniny kabli. Dzięki imponującej przekątnej i wysokiej rozdzielczości zawsze mają Państwo na oku wszystkie ważne aplikacje. Zwiększ swoją produktywność i poznaj zupełnie nowy sposób pracy.

Zalety monitora Dell UltraSharp U4025QW w skrócie:
- Płynny obraz dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz: Ciesz się płynnym przewijaniem obrazu i wyraźnym wyświetlaniem podczas szybkich ruchów, co znacznie odciąża oczy.
- Głęboki kontrast dzięki technologii IPS Black: Ciesz się najdelikatniejszymi przejściami tonów i głęboką czernią, zapewniającymi naturalne odwzorowanie obrazu podczas edycji zdjęć lub analizy danych.
- Uporządkowane biurko dzięki monitorowi z hubem Thunderbolt 4: Ogranicz liczbę kabli do minimum i ładuj laptopa z mocą do 140 W bezpośrednio przez ekran.
- Dwa ekrany w jednym 40-calowym monitorze zakrzywionym: skorzystaj z wewnętrznej funkcji Multi-Stream Transport (iMST), aby używać wyświetlacza jak dwóch oddzielnych monitorów.
Wyjątkowo ostry obraz i płynny ruch
Ciesz się jakością obrazu, która przewyższa Państwa oczekiwania i pozwala dostrzec każdy szczegół Państwa projektów. Rozdzielczość 5K wynosząca 5120 x 2160 pikseli zapewnia wyjątkową klarowność. W połączeniu z wysoką częstotliwością odświeżania wynoszącą 120 Hz zawartość obrazu jest wyświetlana niezwykle płynnie. Oznacza to dla Państwa płynne przewijanie długich dokumentów lub wierszy kodu bez irytującego migotania. Państwa oczy męczą się znacznie wolniej, ponieważ obraz buduje się zawsze spokojnie i stabilnie. Zintegrowany czujnik światła otoczenia automatycznie dostosowuje jasność i temperaturę barwową do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu. Dzięki temu pracują Państwo w optymalnych warunkach o każdej porze dnia i mogą w pełni skoncentrować się na swoich zadaniach.
Doskonała dokładność odwzorowania kolorów spełniająca profesjonalne wymagania
Może Pan/Pani polegać na odwzorowaniu kolorów, które dokładnie oddaje Pana/Pani kreatywne wizje, tak jak je sobie Pan/Pani wyobraża. Dzięki wbudowanej technologii IPS Black panel osiąga znakomity współczynnik kontrastu wynoszący 2000:1. Zapewnia to głębsze odcienie czerni i imponującą plastyczność obrazu. Technologię tę uzupełnia pokrycie kolorów na poziomie 99 procent dla DCI-P3 i wyświetlacza P3. Dla Państwa, jako użytkowników, oznacza to, że kolory podczas edycji zdjęć lub filmów są odwzorowywane w sposób absolutnie autentyczny. Nie potrzebują Państwo dodatkowego oprogramowania do kalibracji, aby pracować z zachowaniem wierności kolorów. Dzięki temu narzędziu podejmują Państwo decyzje dotyczące kolorów szybciej i pewniej.

Maksymalna łączność i ergonomia w codziennym użytkowaniu
Stwórzcie sobie stanowisko pracy, które dostosowuje się do Państwa potrzeb i eliminuje zbędne czynności. Monitor pełni funkcję pełnoprawnej stacji dokującej i oferuje szerokie możliwości podłączenia. Za pomocą kabla Thunderbolt 4 można podłączyć laptopa i jednocześnie ładować go z mocą do 140 W. Ponadto portRJ45 o przepustowości do 2,5 GbE zapewnia szybkie i stabilne połączenie internetowe bezpośrednio przez ekran. Ulepszona funkcja ComfortView Plus redukuje szkodliwe światło niebieskie do poziomu poniżej 35 procent, chroniąc Państwa oczy podczas długich dni pracy. Mogą Państwo efektywniej zorganizować swoje stanowisko pracy i cieszyć się ergonomiczną pozycją, ponieważ monitor można elastycznie regulować pod względem wysokości, nachylenia i obrotu.
Nasza konkluzja: oto dlaczego Dell UltraSharp U4025QW jest idealnym wyborem do Państwa biura
Monitor Dell UltraSharp U4025QW z hubem Thunderbolt łączy w sobie ogromną powierzchnię roboczą z wyjątkową jakością obrazu 5K oraz najnowocześniejszymi opcjami połączeń. Dzięki połączeniu częstotliwości odświeżania 120 Hz, technologii IPS Black oraz praktycznego rozwiązania opartego na Thunderbolt 4 inwestują Państwo w system, który wymiernie zwiększa Państwa codzienną wydajność. Jednocześnie zyskują Państwo dzięki ekologicznemu projektowi, który wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu i obniża zużycie energii dzięki inteligentnym funkcjom. Potrzebują Państwo niezawodnego partnera w zakresie nowej technologii multimedialnej? Będziemy Państwu towarzyszyć na każdym etapie! Od wstępnego doradztwa po usługi posprzedażowe – u nas otrzymają Państwo wszystko z jednej ręki. Prosimy o kontakt z naszymi ekspertami z visunext w celu uzyskania osobistej, szybkiej i bezpłatnej porady. Zrealizujemy Państwa pomysł.
Dane techniczne
| Nazwa | Dell U4025QW Zakrzywiony monitor UltraSharp 40" 5K z koncentratorem Thunderbolt |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000039416 |
| GTIN/EAN | 5397184821510 |
| SKU | DELL-U4025QW |
| EPREL ID | 1821612 |
| Nazwa modelu | U4025QW |
| Numer WEEE | DE49515708 |
| Marka | Dell |
| Typ produktu | Monitor |
| Technologia | LCD |
| Typ panelu | IPS |
| Podświetlenie | LED |
| Rozdzielczość | 5120 x 2160 5K |
| Przekątna | 40" |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kątwidzenia w pionie | 178° |
| Kontrast | 2 000 :1 |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Max. jasność | 600 cd/m² |
| Czas reakcji | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 120Hz |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| wejścia | 1x Displayport , 1x Ethernet , 1x HDMI , 1x USB-C , 2x USB-C , 4x USB-A |
| wyjścia | 1x 3,5mm Jack |
| Stojak regulowany | 150 mm |
| Właściwości | Curved , HDR , Picture in Picture , obrotowy , regulowana wysokość , uchylny |
| Szerokość produktu | 94,62 cm |
| Wysokość produktu | 41,91 cm |
| Głębokość produktu | 10,84 cm |
| Waga | 8,35 kg |
| Kolor | Srebrny |
| EEK Spectrum | A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Zakres dostawy | Kabel DisplayPort , Kabel USB , Thunderbolt cable (1 m) , kabel HDMI , kabel zasilający |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 36 Miesiące |
| Typ gwarancji | Swap-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Dell GmbH |
| Main Airport Center Unterschweinstiege 10 |
| 60549 Frankfurt am Main |
| Germany |
| DE.CustomerSupport@dell.com |
