

15 918,59 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
Czas dostawy 5-8 dni roboczych
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1161191
- Najmniejsza Współczynnik rzutu 7,2
- Maksymalna Współczynnik rzutu 10,12


Informacje dot. produktu
Obiektyw ELPLL08 zapewnia współczynnik projekcji od 7,21:1 do 10,12:1 dla modeli od EB-L1050U do EB-L1075U. W przypadku serii od EB-L1490U do EB-L20000U współczynnik ten wynosi od 5,27:1 do 7,41:1, a dla modelu EB-L12000Q – od 5,1:1 do 7,17:1. Jest on kompatybilny z projektorami z serii EB-L.
Dane techniczne
| Nazwa | Epson ELPLL08 obiektyw 7.2-10.1:1 Long Throw Zoom |
|---|---|
| Numer artykułu | 1161191 |
| GTIN/EAN | 8715946614434 |
| SKU | V12H004L08 |
| Nazwa modelu | ELPLL08 |
| Marka | Epson |
| Typ produktu | Objektyw do projektora |
| Najmniejsza Dystans projekcyjny | 0 cm |
| Maksymalna Dystans projekcyjny | 0 cm |
| Najmniejsza Współczynnik rzutu | 7,2 |
| Maksymalna Współczynnik rzutu | 10,12 |
| Właściwości | Obiektyw napędzany silnikiem |
| Waga | 0 kg |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Do pobrania
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
