

9 952,16 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
Czas dostawy 5-8 dni roboczych
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1161192
- Najmniejsza Współczynnik rzutu 3,31
- Maksymalna Współczynnik rzutu 5,07


Informacje dot. produktu
Obiektyw ELPLM10 zapewnia współczynnik projekcji od 3,32:1 do 5,06:1 dla modeli od EB-L1050U do EB-L1075U. W przypadku serii od EB-L1490U do EB-L20000U współczynnik ten wynosi od 2,42:1 do 3,71:1, a dla modelu EB-L12000Q – od 2,34:1 do 3,59:1. Jest on kompatybilny z projektorami z serii EB-L.
Dane techniczne
| Nazwa | Epson ELPLM10 obiektyw 2.43 - 5.07:1 Middle-Throw Zoom |
|---|---|
| Numer artykułu | 1161192 |
| GTIN/EAN | 8715946614489 |
| SKU | V12H004M0A |
| Nazwa modelu | ELPLM10 |
| Marka | Epson |
| Typ produktu | Objektyw do projektora |
| Najmniejsza Dystans projekcyjny | 0 cm |
| Maksymalna Dystans projekcyjny | 0 cm |
| Najmniejsza Współczynnik rzutu | 3,31 |
| Maksymalna Współczynnik rzutu | 5,07 |
| Właściwości | Obiektyw napędzany silnikiem |
| Waga | 0 kg |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Do pobrania
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
