

19 999,00 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
3-7 dni robocze W magazynie. Gotowy do natychmiastowej wysyłki. Czas dostawy 3-7 dni robocze
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1161188
- Najmniejsza Współczynnik rzutu 0,87
- Maksymalna Współczynnik rzutu 1,06


Informacje dot. produktu
Obiektyw ELPLU04 zapewnia współczynnik projekcji w zakresie od 0,87:1 do 1,05:1 dla modeli od EB-L1050U do EB-L1075U. W przypadku serii od EB-L1490U do EB-L20000U współczynnik ten wynosi od 0,64:1 do 0,77:1, a dla modelu EB-L12000Q – od 0,62:1 do 0,75:1. Jest on kompatybilny z projektorami z serii EB-L.
Dane techniczne
| Nazwa | Epson ELPLU04 obiektyw 0.9-1.1:1 Short Throw Zoom #2 |
|---|---|
| Numer artykułu | 1161188 |
| GTIN/EAN | 8715946614373 |
| SKU | V12H004U04 |
| Nazwa modelu | ELPLU04 |
| Marka | Epson |
| Typ produktu | Objektyw do projektora |
| Najmniejsza Dystans projekcyjny | 0 cm |
| Maksymalna Dystans projekcyjny | 0 cm |
| Najmniejsza Współczynnik rzutu | 0,87 |
| Maksymalna Współczynnik rzutu | 1,06 |
| Właściwości | Obiektyw napędzany silnikiem |
| Waga | 0 kg |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Do pobrania
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
