

7 999,00 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
2-3 dni robocze Dostępne tylko 1. Gotowy do natychmiastowej wysyłki. Czas dostawy 2-3 dni robocze
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1161189


Informacje dot. produktu
Obiektyw ELPLW05 zapewnia współczynnik projekcji od 1,04:1 do 1,45:1 dla modeli od EB-L1050U do EB-L1075U. W przypadku serii od EB-L1490U do EB-L20000U współczynnik ten wynosi od 0,76:1 do 1,06:1, a dla modelu EB-L12000Q – od 0,74:1 do 1,02:1. Jest on kompatybilny z tymi konkretnymi projektorami z serii EB-L.
Dane techniczne
| Nazwa | Epson ELPLW05 obiektyw 1-1.5:1 Wide-Throw Zoom #1 |
|---|---|
| Numer artykułu | 1161189 |
| GTIN/EAN | 8715946614366 |
| SKU | V12H004W05 |
| Nazwa modelu | ELPLW05 |
| Marka | Epson |
| Typ produktu | Objektyw do projektora |
| Najmniejsza Dystans projekcyjny | 0 cm |
| Maksymalna Dystans projekcyjny | 0 cm |
| Właściwości | Obiektyw napędzany silnikiem |
| Waga | 0 kg |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Do pobrania
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
