

14 999,00 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
3-7 dni robocze Dostępne tylko 5. Gotowy do natychmiastowej wysyłki. Czas dostawy 3-7 dni robocze
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1161327
- Najmniejsza Współczynnik rzutu 0
- Maksymalna Współczynnik rzutu 0


Informacje dot. produktu
Obiektyw ELPLW06 zapewnia współczynnik projekcji od 1,62 do 2,22:1 dla modeli od EB-L1050U do EB-L1075U. W przypadku serii od EB-L1490U do EB-L20000U współczynnik ten wynosi od 1,19 do 1,62:1, a dla modelu EB-L12000Q – od 1,15 do 1,57:1. Jest on kompatybilny z tymi konkretnymi projektorami z serii EB-L.
Dane techniczne
| Nazwa | Epson obiektyw ELPLW06 do EB-L1500/L1505 |
|---|---|
| Numer artykułu | 1161327 |
| GTIN/EAN | 8715946614359 |
| SKU | V12H004W06 |
| Nazwa modelu | ELPLW06 |
| Marka | Epson |
| Typ produktu | Objektyw do projektora |
| Najmniejsza Dystans projekcyjny | 0 cm |
| Maksymalna Dystans projekcyjny | 0 cm |
| Najmniejsza Współczynnik rzutu | 0 |
| Maksymalna Współczynnik rzutu | 0 |
| Właściwości | Obiektyw napędzany silnikiem |
| Waga | 0 kg |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Do pobrania
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
