







3 125,22 zł*
42,00 zł
- Jasność 700 Lumen
- Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
- Proporcje obrazu 16:9
- Szumy urządzenia 24 dB


Informacje dot. produktu
Kup projektory Epson Lifestudio Pop EF-61W, aby cieszyć się elastyczną rozrywką na dużym ekranie
Przenośny, Smart projektor Epson Lifestudio Pop EF-61W LED w kolorze diamentowej bieli to idealny wybór, jeśli poszukują Państwo elastycznego i prostego w obsłudze rozwiązania do rozrywki. Wiele tradycyjnych urządzeń wyświetlających jest przywiązanych do konkretnego miejsca i często zapewnia blady obraz lub niewystarczającą jakość dźwięku w jaśniejszych otoczeniach. Dzięki temu kompaktowemu modelowi mogą Państwo elastycznie wyświetlać swoje ulubione treści niemal w każdym miejscu i korzystać z przemyślanej automatyzacji, która całkowicie przejmuje za Państwa konfigurację. Wystarczy usiąść wygodnie i cieszyć się spójnym pakietem obejmującym wysoką jakość obrazu oraz zintegrowany system dźwiękowy.
Najważniejsze informacje o Epson Lifestudio Pop EF-61W w skrócie
- Przenośny Smart projektor na każdą okazję: kompaktowa konstrukcja zapewniająca elastyczne zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
- Żywe projekcje dzięki technologii 3LCD: niezawodna jasność i naturalne kolory nawet w normalnie oświetlonych pomieszczeniach.
- Wbudowany system audio Bose: czysty dźwięk stereo bezpośrednio z obudowy sprawia, że zewnętrzne głośniki stają się zbędne.
- Google TV wbudowane w urządzenie: szybki dostęp do ponad 400 000 filmów i odcinków seriali bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.
Kino w dużym formacie z jasnymi i żywy kolorami
Ciesz się jakością obrazu, która sprawi, że wieczory z kinem domowym i transmisje sportowe staną się wspólnym przeżyciem. TechnologiaEpson 3LCD x RGB-LED zapewnia jasność kolorów i bieli na poziomie 700 lumenów, co przekłada się na nawet trzykrotnie wyższą jasność kolorów w porównaniu z tradycyjnymi projektorami DLP z jednym chipem. W połączeniu z rozdzielczościąFull HD 1080p i obsługą HDR10 zapewnia to precyzyjne odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów. Dynamiczny współczynnik kontrastu wynoszący ponad 5 000 000:1 gwarantuje ponadto głęboką czerń i wyraźne detale w ciemnych scenach filmowych. Niezależnie od tego, czy organizują Państwo wspólny wieczór z piłką nożną, czy uprawiają gaming w salonie, to połączenie zapewnia spójny, kontrastowy obraz na powierzchni projekcyjnej o przekątnej do 150 cali.
Mocny dźwięk dzięki wbudowanemu systemowi stereo Bose
Duży obraz wymaga odpowiedniego podkładu dźwiękowego, aby w pełni rozwinąć swój efekt. Zintegrowany w obudowie system stereo 5 W + 5 W z technologią Bose zapewnia czysty i zrównoważony dźwięk. Dzięki technologii Dolby Audio oraz 2-drożnemu systemowi z dualnym pasywnym radiatorem uzyskuje się szeroką scenę dźwiękową, która wyraźnie podkreśla głosy i precyzyjnie rozmieszcza efekty dźwiękowe w pomieszczeniu. Dzięki wbudowanemu interfejsowi Bluetooth w razie potrzeby mogą Państwo z łatwością wykorzystać projektor jako bezprzewodowy głośnik do odtwarzania muzyki. Pozwala to uniknąć konieczności transportu i podłączania dodatkowych soundbarów lub kabli, gdy ustawiają Państwo projektor w ogrodzie lub w innym pomieszczeniu.
Inteligentna konfiguracja błyskawiczna zapewniająca maksymalną mobilność
Elastyczne wykorzystanie w codziennym życiu jest możliwe tylko wtedy, gdy technologia nie wymaga długich przygotowań. Projektor Epson Lifestudio Pop EF-61W jest wyposażony w inteligentną funkcję automatyczną, która uruchamia się bezpośrednio po włączeniu. Autofokus ustawia ostrość obrazu w ciągu kilku sekund, podczas gdy automatyczna korekcja keystone i dostosowanie ekranu kompensują zniekształcenia, jeśli projektor stoi pod kątem do ściany. Nawet przeszkody w obszarze projekcji są automatycznie omijane. W połączeniu z interfejsemGoogle TV, który zapewnia dostęp do wszystkich popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube czy Disney+, mogą Państwo bezzwłocznie rozpocząć swój program rozrywkowy.
Nasza konkluzja: dlaczego Epson Lifestudio Pop EF-61W jest idealnym wyborem do rozrywki
ProjektorEpson Lifestudio Pop EF-61W łączy w sobie najnowocześniejszą technologię projekcji z maksymalnym komfortem codziennego użytkowania. Dzięki trwałemu źródłu światła LED o żywotności do 20 000 godzin oraz kompleksowej 5-letniej gwarancji na urządzenie mogą Państwo cieszyć się bezawaryjnym użytkowaniem przez wiele lat. To kompaktowe urządzenie doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest duży obraz i odpowiedni dźwięk.
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące złączy lub optymalnego rozmieszczenia urządzenia w Państwa pomieszczeniach, nasz zespół chętnie służy pomocą osobiście przez telefon lub e-mail. Prosimy po prostu skontaktować się z nami i skorzystać z bezpłatnego doradztwa!
Dane techniczne
| Nazwa | Epson Lifestudio Pop EF-61W Projektor, 1920 x 1080 Full HD, 700 Lumen |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000039464 |
| GTIN/EAN | 8715946741529 |
| SKU | V11HB72040 |
| Nazwa modelu | Lifestudio Pop EF-61W |
| Numer WEEE | DE94250849 |
| Odległość projekcji | standardowy (Long Throw) |
| W zestawie soczewka | Tak |
| Marka | Epson |
| Typ produktu | Projektor |
| Seria | Epson seria EF |
| Typ projektora | LCD |
| Typ lampy projectora | LED |
| ISO Lumenów | 700 ISO Lumen |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Szumy urządzenia | 24 dB |
| Szumy urządzenia eco | 20 dB |
| Żywotność lampy | 20 000 |
| Najmniejsza Współczynnik rzutu | 1,2 |
| Maksymalna Współczynnik rzutu | 1,2 |
| Najmniejsza ogniskowa | 16,6 |
| Maksymalna ogniskowa | 16,6 |
| Pozioma korekcja Keystone | 20% |
| Pionowa korekcja Keystone | 20% |
| wejścia | 1x HDMI , 1x USB-A , 1x USB-B |
| wyjścia | 1x 3,5mm Jack |
| Technologia Wireless | WiFi , bluetooth |
| Szerokość produktu | 19,9 cm |
| Wysokość produktu | 7,5 cm |
| Głębokość produktu | 19 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor | Biały |
| Zakres dostawy | Instrukcja obsługi , Pilot , Skrócona instrukcja obsługi , baterie , kabel zasilający , karta gwarancyjna |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 60 Miesiące |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Obliczanie powierzchni projekcyjnej
Rozmiar obrazu:
Format
Format
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
