



















6 999,00 zł*
129,99 zł
- Najmniejsza wspierana wielkość 86"
- Maksymalna wspierana wielkość 110"
- maksymalna dopuszczalna waga 160 kg
- Waga 70 kg


Informacje dot. produktu
CPS Mobile Stand Moto 86-110" - Elastyczne rozwiązanie prezentacyjne z elektryczną regulacją wysokości
"CPS Mobile Stand Moto 86-110" to wszechstronny system stojaków z elektryczną regulacją wysokości do wyświetlaczy wielkoformatowych. Opracowany do użytku mobilnego w salach konferencyjnych, instytucjach edukacyjnych lub środowiskach eventowych, system umożliwia precyzyjne pozycjonowanie ekranów o przekątnej do 110 cali - szybko, wygodnie i bezpiecznie.
Dane techniczne w skrócie:
- Kompatybilne rozmiary wyświetlaczy: 86-110" (218-280 cm)
- Standard VESA: min. 400 x 200 mm do maks. 900 x 800 mm
- Orientacja montażu: pozioma
- Regulacja wysokości: Elektryczny silnik, bezstopniowa regulacja ze skokiem 500 mm
- Obsługa: Przewodowe sterowanie przyciskiem, możliwość schowania z boku
- Mobilność: Kółka skrętne z hamulcem postojowym
- Nośność: Maks. 160 kg
- Powierzchnia: Odporna na uderzenia i zarysowania, bezrozpuszczalnikowa powłoka proszkowa (kolor: czarny)
Wygodna regulacja wysokości dla optymalnej widoczności
Centralnym elementem CPS Mobile Stand Moto jest elektryczna regulacja wysokości . Dzięki skokowi 500 mm wysokość ekranu można regulować w sposób ciągły i precyzyjny - idealny do zmieniających się wymagań w różnych scenariuszach zastosowań. Jest on wygodnie obsługiwany za pomocą przewodowego przycisku sterującego, który można schować z boku podnośnika, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest używany.
Pewne oparcie mimo maksymalnej mobilności
Dzięki solidnym kółkom skrętnym ze zintegrowanymi hamulcami postojowymi, system stojaków można przesuwać bez wysiłku i niezawodnie zamocować w razie potrzeby. Umożliwia to elastyczne użytkowanie w kilku pomieszczeniach - bez uszczerbku dla stabilności i bezpieczeństwa. Wysokiej jakości powłoka proszkowa trwale chroni powierzchnię przed wpływami zewnętrznymi i zapewnia długotrwały, profesjonalny wygląd. Dzięki nośności do 160 kg, system ten jest również idealny do dużych i ciężkich wyświetlaczy.
Dane techniczne
| Nazwa | Hagor CPS Mobile Stand Moto 86 – 110″ mobilny system stojaków z elektryczną regulacją wysokości dla wyświetlaczy o przekątnej od 86 do 110 cali |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000034989 |
| GTIN/EAN | 4250058530547 |
| SKU | 3354 |
| Nazwa modelu | CPS Mobile Stand Moto 86 – 110″ |
| Numer WEEE | DE97680110 |
| Marka | Hagor |
| Typ produktu | Stojaki do wyświetlaczy |
| Typ uchwytu | Stolik |
| Zastosowanie uchwytu | Pojedynczy uchwyt |
| Najmniejsza wspierana wielkość | 86" |
| Maksymalna wspierana wielkość | 110" |
| maksymalna dopuszczalna waga | 160 kg |
| Standard VESA | 400 x 200 , 900 x 600 |
| Właściwości | regulowana wysokość |
| Szerokość produktu | 120 cm |
| Wysokość produktu | 177 cm |
| Głębokość produktu | 100 cm |
| Waga | 70 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Hagor Products GmbH |
| Oberbecksener Straße 97 |
| 32547 Bad Oeynhausen |
| Germany |
| info@hagor.de |
