



























19 999,00 zł*
129,99 zł
- Najmniejsza wspierana wielkość 136"
- Maksymalna wspierana wielkość 136"
- Waga 70 kg


Informacje dot. produktu
Stojak podłogowy HP LED LG LAEC 136" GN2 - stabilność i elastyczność dla profesjonalnych prezentacji na wyświetlaczu
Stojak podłogowy HP LED LG LAEC 136" GN2 to idealne rozwiązanie do stacjonarnegoużytkowania wielkoformatowych wyświetlaczy LED firmy LG. Zaprojektowany specjalnie dla modelu LG LAEC 136" GN2, stojak podłogowy imponuje wyrafinowaną funkcjonalnością, wysoką jakością wykonania i dyskretnym designem. Idealny do sal konferencyjnych, salonów wystawowych lub środowisk szkoleniowych, ten system stojaków oferuje elastyczną i bezpieczną opcję prezentacji.
Dane techniczne w skrócie:
- Model: HP LED Floorstand LG LAEC 136" GN2
- Kompatybilność: Zaprojektowany specjalnie dla LG LAEC 136" GN2
- Regulacja wysokości: 3 wysokości montażu do wyboru
- Nóżki: Z regulacją poziomu dla precyzyjnego wyrównania
- Konstrukcja: Prosta, minimalistyczna i dyskretna
- Powierzchnia: Bezrozpuszczalnikowa, odporna na uderzenia i zarysowania powłoka proszkowa w kolorze czarnym
Wyrafinowane wzornictwo i funkcjonalna elastyczność
Podstawa podłogowa HP LED LG LAEC 136" GN2 została specjalniezaprojektowana do zastosowań profesjonalnych i oferuje elastyczny montaż monitora na trzech różnych wysokościach. Pozwala to na optymalne dostosowanie ekranu do warunków przestrzennych i indywidualnych wymagań - czy to do prezentacji na stojąco, w większych salach konferencyjnych, czy też w bezpośredniej wymianie na poziomie oczu. Stabilne nóżki poziomujące ze zintegrowaną regulacją poziomu umożliwiają precyzyjne ustawienie systemu, nawet na nierównym podłożu. Zapewnia to pewny i stabilny stojak - bez żadnych dodatkowych mocowań. Dzięki przejrzystej, dyskretnej konstrukcji stojak podłogowy harmonijnie wtapia się w każde otoczenie. Łatwa w pielęgnacji czarna powłoka proszkowa jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także skutecznie chroni powierzchnię przed zadrapaniami i uderzeniami - idealna do długotrwałego użytkowania w codziennym życiu zawodowym.
Zintegrowana półka AV oferuje dodatkową korzyść, zapewniając wygodne miejsce na przykład na urządzenia odtwarzające lub inne akcesoria.
Dane techniczne
| Nazwa | Hagor HP LED Floorstand LG LAEC 136“ GN2 wolnostojący stojak podłogowy zaprojektowany specjalnie dla wyświetlaczy LED LG |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000034981 |
| GTIN/EAN | 4250058562876 |
| SKU | 6287 |
| Nazwa modelu | HP LED Floorstand LG LAEC 136“ GN2 |
| Numer WEEE | DE97680110 |
| Wariant | dla LG LAEC 136" GN2 |
| Marka | Hagor |
| Typ produktu | Stojaki do wyświetlaczy |
| Typ uchwytu | Stojak/nóżki |
| Zastosowanie uchwytu | Pojedynczy uchwyt |
| Najmniejsza wspierana wielkość | 136" |
| Maksymalna wspierana wielkość | 136" |
| Szerokość produktu | 300,4 cm |
| Wysokość produktu | 264 cm |
| Głębokość produktu | 90 cm |
| Waga | 70 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Hagor Products GmbH |
| Oberbecksener Straße 97 |
| 32547 Bad Oeynhausen |
| Germany |
| info@hagor.de |
