



























19 999,00 zł*
129,99 zł
- Najmniejsza wspierana wielkość 136"
- Maksymalna wspierana wielkość 136"
- Waga 60 kg


Informacje dot. produktu
HP LED Floorstand Unilumin ULW III 136″ - Stabilność i elegancja dla wyświetlaczy LED
Stojak podłogowy HP LED Unilumin ULW III 136″ został specjalnie zaprojektowany do wolnostojącej instalacji wyświetlaczy LED z serii ULW III firmy Unilumin. Dzięki solidnej konstrukcji, zmiennej wysokości montażu i wysokiej jakości wykonania, system oferuje niezawodne rozwiązanie do stałych lub tymczasowych instalacji w profesjonalnych środowiskach.
Dane techniczne w skrócie:
Kompatybilność: Unilumin ULW III 136″
Wysokość montażu: do wyboru w trzech pozycjach
Podstawa: Regulowane nóżki ze zintegrowaną kontrolą poziomu
Design: Minimalistyczny, dla dyskretnej integracji
W zestawie: półka AV
Precyzyjne pozycjonowanie - dyskretna obecność
System wolnostojących stojaków umożliwia bezpieczną i stabilną instalację wielkoformatowych wyświetlaczy LED bez konieczności wykonywania prac konstrukcyjnych na ścianach lub sufitach. Dzięki trzem wybieranym wysokościom montażu, wyświetlacz można precyzyjnie dostosować do warunków i wymagań w miejscu instalacji. Zintegrowane nóżki poziomujące z regulacją poziomu zapewniają precyzyjne wyrównanie - nawet na nierównych powierzchniach.
Wizualnie stojak podłogowy imponuje stonowanym, nowoczesnym wzornictwem. Czarna, bezrozpuszczalnikowa powłoka proszkowa niezawodnie chroni powierzchnię przed zarysowaniami i uderzeniami. Zintegrowana półka AV zapewnia miejsce na urządzenia odtwarzające lub elementy sterujące i funkcjonalnie uzupełnia system. Idealny do prezentacji, recepcji lub zastosowań targowych, gdzie technologia musi niezawodnie i dyskretnie pojawiać się w tle.
Dane techniczne
| Nazwa | Hagor HP LED Floorstand Unilumin ULW III 136“ wolnostojący stojak podłogowy dla wyświetlaczy LED |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000034971 |
| GTIN/EAN | 4250058562692 |
| SKU | 6269 |
| Nazwa modelu | HP LED Floorstand Unilumin ULW III 136“ |
| Numer WEEE | DE97680110 |
| Marka | Hagor |
| Typ produktu | Stojaki do wyświetlaczy |
| Typ uchwytu | Stojak/nóżki |
| Zastosowanie uchwytu | Pojedynczy uchwyt |
| Najmniejsza wspierana wielkość | 136" |
| Maksymalna wspierana wielkość | 136" |
| Szerokość produktu | 300 cm |
| Wysokość produktu | 277 cm |
| Głębokość produktu | 90 cm |
| Waga | 60 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Hagor Products GmbH |
| Oberbecksener Straße 97 |
| 32547 Bad Oeynhausen |
| Germany |
| info@hagor.de |
