























19 999,00 zł*
129,99 zł
- Najmniejsza wspierana wielkość 136"
- Maksymalna wspierana wielkość 136"
- Waga 60 kg


Informacje dot. produktu
Elastyczność łączy się z designem - idealny wózek dla Państwa monitora LED LG
Wózek HP LED Trolley LG LAEC 136" GN2 to idealne mobilne rozwiązanie dla profesjonalnych środowisk prezentacyjnych, sal szkoleniowych lub wydarzeń. Zaprojektowany specjalnie dla monitora LG LAEC 136" GN2, ten system stojaków łączy funkcjonalną elastyczność z dyskretnym, nowoczesnym wzornictwem.
Dane techniczne w skrócie:
- Kompatybilność: Odpowiedni dla LG LAEC 136" GN2
- Regulacja wysokości: Możliwość montażu na 3 różnych wysokościach
- Mobilność: Wyposażony w cztery kółka, z których dwa mają hamulec blokujący
Funkcjonalność dostosowana do Państwa monitora
Wózek HP LED jest precyzyjnie dostosowany do formatu i wymagań LG LAEC 136" GN2. Opcja montażu ekranu na trzech różnych wysokościach zapewnia maksymalną elastyczność podczas prezentacji - dostosowaną do wielkości pomieszczenia, liczby widzów lub scenariusza użytkowania. Dzięki wytrzymałym kółkom system można bez wysiłku przemieszczać z miejsca na miejsce. Zintegrowane hamulce postojowe gwarantują również bezpieczną pozycję zaraz po ustawieniu wózka. Półka AV stanowi praktyczny element systemu, na przykład na urządzenia odtwarzające, elementy sterujące lub akcesoria prezentacyjne.
Prosta konstrukcja - potężny efekt
Dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi, wózek dyskretnie wtapia się w każde otoczenie - czy to w salach konferencyjnych, przestrzeniach wystawowych czy obszarach eventowych. Trwała powłoka proszkowa zapewnia nie tylko wysokiej jakości wygląd w ponadczasowej czerni, ale także łatwą w pielęgnacji, trwałą powierzchnię.
Proszę polegać na wyrafinowanym rozwiązaniu, które umiejętnie łączy technologię i wzornictwo - z wózkiem HP LED LG LAEC 136" GN2.
Dane techniczne
| Nazwa | Hagor HP LED Trolley LG LAEC 136“ GN2 mobilny stojak podłogowy zaprojektowany specjalnie dla wyświetlaczy LED LG. |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000034979 |
| GTIN/EAN | 4250058562869 |
| SKU | 6286 |
| Nazwa modelu | HP LED Trolley LG LAEC 136“ GN2 |
| Numer WEEE | DE97680110 |
| Wariant | dla LG LAEC 136" GN2 |
| Marka | Hagor |
| Typ produktu | Stojaki do wyświetlaczy |
| Typ uchwytu | Stojak/nóżki |
| Zastosowanie uchwytu | Pojedynczy uchwyt |
| Najmniejsza wspierana wielkość | 136" |
| Maksymalna wspierana wielkość | 136" |
| Właściwości | zwijany |
| Szerokość produktu | 300,4 cm |
| Wysokość produktu | 264 cm |
| Głębokość produktu | 90 cm |
| Waga | 60 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Hagor Products GmbH |
| Oberbecksener Straße 97 |
| 32547 Bad Oeynhausen |
| Germany |
| info@hagor.de |
