



























22 999,00 zł*
129,99 zł
- Najmniejsza wspierana wielkość 55"
- Maksymalna wspierana wielkość 55"
- Waga 50 kg


Informacje dot. produktu
Solidna prezentacja na zewnątrz - ScreenOut Pro - OH55 Back-to-Back to specjalnie zaprojektowany postument zewnętrzny
ScreenOut Pro - OH55 Back-to-Back to specjalnie zaprojektowany stojak zewnętrzny do jednoczesnego korzystania z dwóch monitorów Samsung OH55. Wyróżnia się wysoce odporną na warunki atmosferyczne konstrukcją, ukrytym prowadzeniem kabli i mocowaniem ekranu dostosowanym do monitorów. Idealny do ciągłego użytku profesjonalnego w często uczęszczanych obszarach zewnętrznych.
Najważniejsze informacje techniczne w skrócie:
- Zaprojektowany dla: 2 ekranów zewnętrznych Samsung OH55
- Mocowanie ekranu: Specjalnie dostosowane do serii Samsung OH55
- Orientacja montażu: pionowa
- Prowadzenie kabli: Ukryte, z wyjściem kablowym w podstawie
- Mocowanie: Montaż podłogowy z poziomowaniem
- Kolor: Czarny (RAL 9005)
Specyficzne dla monitora rozwiązanie spełniające profesjonalne wymagania
Podstawka została zaprojektowana dokładnie dla modeli Samsung OH55, dzięki czemu oferuje niestandardowe, bezpieczne mocowanie w orientacji pionowej. Ukryte prowadzenie kabli z wylotem od strony podłogi zapewnia schludny wygląd i niezawodnie chroni technologię przed warunkami atmosferycznymi i ingerencją. Montaż naziemny zapewnia solidną podstawę - zwymiarowany rysunek fundamentu jest dostępny na życzenie.
Odporność na wiatr i warunki atmosferyczne
Zewnętrzna podstawa jest odporna na ekstremalne warunki pogodowe dzięki trwałej powłoce proszkowej i konstrukcji odpornej na warunki atmosferyczne. W połączeniu z wyświetlaczami Samsung OH55 o stopniu ochrony IP56, których front jest wyposażony w szkło o grubości 5 mm z certyfikatem IK10, otrzymujemy trwałe, solidne rozwiązanie do stałego użytku na zewnątrz.
Dane techniczne
| Nazwa | Hagor ScreenOut Pro-OH55 Back-to-Back totem zewnętrzny dla serii Samsung OH55 |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000034951 |
| GTIN/EAN | 4250058525314 |
| SKU | 2531 |
| Nazwa modelu | ScreenOut Pro – OH55 |
| Numer WEEE | DE97680110 |
| Marka | Hagor |
| Typ produktu | Stojaki do wyświetlaczy |
| Typ uchwytu | Stojak/nóżki |
| Zastosowanie uchwytu | Uchwyt wielokrotny |
| Najmniejsza wspierana wielkość | 55" |
| Maksymalna wspierana wielkość | 55" |
| Szerokość produktu | 95 cm |
| Wysokość produktu | 204,9 cm |
| Głębokość produktu | 52,3 cm |
| Waga | 50 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Hagor Products GmbH |
| Oberbecksener Straße 97 |
| 32547 Bad Oeynhausen |
| Germany |
| info@hagor.de |
