















2 499,00 zł*
42,00 zł
- Rodzaj uchwytu urządzenia Monitor/TFT/TV
- Zastosowanie uchwytu Pojedynczy uchwyt
- Waga 5 kg


Często kupowane razem
Informacje dot. produktu
Bezpieczne mocowanie ścienne do użytku na zewnątrz - WH OH24B dla Samsung OH24B
WH OH24B to wysoce odporny na warunki atmosferyczne zewnętrzny uchwyt ścienny opracowany specjalnie dla monitora Samsung OH24B. Imponuje dopasowaniem do wyświetlacza, elastycznymi opcjami montażu i trwałymi materiałami. Niezależnie od tego, czy jest to format pionowy, czy poziomy - uchwyt ten zapewnia bezpieczne mocowanie i jednocześnie chroni technologię na zewnątrz.
Najważniejsze informacje techniczne w skrócie:
Kompatybilny z: Ekran zewnętrzny Samsung OH24B
Orientacja montażu: pozioma lub pionowa
Zabezpieczenie przed odczepieniem za pomocą śruby antykradzieżowej z tyłu
Dołączone narzędzie Resitorx
Powierzchnia: Wysoce odporna na warunki atmosferyczne, odporna na korozję powłoka proszkowa z tworzywa sztucznego
Solidna technologia i funkcjonalny design
Specjalnie dostosowany uchwyt ekranu zapewnia proste i bezpieczne mocowanie monitora Samsung OH24B - zarówno w trybie poziomym, jak i pionowym. Wszechstronne otwory wentylacyjne zapobiegają gromadzeniu się ciepła i zapewniają długą żywotność wyświetlacza. Ponadto blokada z tyłu zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi - odpowiednie narzędzie zabezpieczające wchodzi w zakres dostawy.
Dane techniczne
| Nazwa | Hagor WH OH24B zewnętrzny uchwyt ścienny, specyficzny dla wyświetlacza Samsung OH24B |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000034952 |
| GTIN/EAN | 4250058557490 |
| SKU | 5749 |
| Nazwa modelu | WH OH24B |
| Numer WEEE | DE97680110 |
| Marka | Hagor |
| Typ produktu | Montaż na ścianie |
| Typ uchwytu | Ściana |
| Zastosowanie uchwytu | Pojedynczy uchwyt |
| Najmniejsza wspierana wielkość | 24" |
| Maksymalna wspierana wielkość | 24" |
| Szerokość produktu | 57,3 cm |
| Wysokość produktu | 34,2 cm |
| Głębokość produktu | 12,3 cm |
| Waga | 5 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Hagor Products GmbH |
| Oberbecksener Straße 97 |
| 32547 Bad Oeynhausen |
| Germany |
| info@hagor.de |

