







Nie jest już dostępny
Numer produktu: 2350241


Informacje dot. produktu
- Mebel RTV dla urz±dzeñ Plasma/LCD o wielko¶ci do 107 cm (42")
- Powierzchnia stoj±ca przystosowana do LCD - dwie stabilne podstawki do odtwarzacza DVD, wzmacniacza itp.
- Szklana powierzchnia z wyrównanymi k±tami, o grubo¶ci 8 mm lub 6 mm z hartowanego szk³a
- Odstêp pomiêdzy nó¿kami a pod³og± 86,5 cm
- 4 aluminiowe kolumny
- Wykonany ze szk³a i aluminium
- Wymiary: 100 x 45 x 47 cm
- Wielko¶æ: L
Dane techniczne
| Nazwa | Hama mebel RTV dl LCd/Plasma, 1000mm, 3 pó³ki, aluminium/czerñ |
|---|---|
| Numer artykułu | 2350241 |
| GTIN/EAN | 4007249840417 |
| SKU | 84041 |
| Marka | Hama |
| Typ produktu | Meble prezentacyjne |
| Szerokość produktu | 100 cm |
| Wysokość produktu | 47 cm |
| Głębokość produktu | 45 cm |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 24 Miesiące |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Hama GmbH & Co. KG |
| Dresdner Str. 9 |
| 86653 Monheim |
| Germany |
| info.de@hama.com |