HPE J9150D Moduł wtykowy Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF
Nr artykułu: 1000038828Nowe


1 299,00 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
Czas dostawy 5-8 dni roboczych
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1000038828


Informacje dot. produktu
HPE Networking Instant On – moduł transceivera SFP+ – 10GbE – 10GBase-SR – SFP+ / LC wielomodowy – do 300 m – do urządzeń HPE
Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX; CX 8360
Dane techniczne
| Nazwa | HPE J9150D Moduł wtykowy Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000038828 |
| GTIN/EAN | 0190017245935 |
| SKU | J9150D |
| Nazwa modelu | J9150D |
| Marka | HPE |
| Typ produktu | Akcesoria do zarządzania sygnałami |
| Szerokość produktu | 1,5 cm |
| Wysokość produktu | 1,3 cm |
| Głębokość produktu | 5,6 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Kolor | Srebrny |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |