

24 999,00 zł*
179,00 zł
- Rozdzielczość 3840 x 2160 4K UHD
- Max. jasność 500 cd/m²
- Typ panelu ADS
- Kontrast 5 000 :1



Informacje dot. produktu
Wspaniałe prezentacje dzięki profesjonalnemu wyświetlaczowi Legamaster DISCOVER 3 DIS-9820
Szukają Państwo niezawodnego i ekonomicznego rozwiązania, które wzbogaci Państwa prezentacje w salach konferencyjnych lub salach lekcyjnych? Legamaster DISCOVER 3 DIS-9820 oferuje dokładnie te narzędzia, których potrzebują Państwo do sprawnej komunikacji. Często płynny przebieg spotkań utrudnia skomplikowana technika lub niewystarczająca widoczność w świetle dziennym. Ten zaawansowany wyświetlacz w inteligentny sposób rozwiązuje te problemy dzięki ogromnej jasności i najnowocześniejszemu systemowi Android 14. Rozpocznij swoje kolejne udane spotkanie i przekonaj odbiorców krystalicznie czystym obrazem.
Zalety Legamaster DISCOVER 3 DIS-9820 w skrócie:
- Wbudowana elastyczność (Android 14): Korzystaj z ważnych aplikacji i multimediów bezpośrednio na urządzeniu, bez konieczności podłączania zewnętrznego komputera.
- Wyjątkowo ostry obraz (4K Ultra HD): Ciesz się wyraźnymi i bogatymi w szczegóły obrazami nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach dzięki wysokiej rozdzielczości i wysokiej jasności wynoszącej 500 nitów.
- Szybkie połączenie (USB-C 65 W): Wygodnie podłączaj swoje urządzenia za pomocą jednego kabla i ładuj je jednocześnie podczas użytkowania.
- Możliwość rozszerzenia wyświetlania (układ 5x5): Twórz imponujące ściany wideo z wielu ekranów w prosty sposób za pomocą wbudowanego narzędzia do układania obrazów i oszczędzaj na dodatkowym sprzęcie.
Zapierająca dech w piersiach jakość obrazu do jasnych sal konferencyjnych i sal lekcyjnych
Ciesz się wizualizacją, która zawsze doskonale prezentuje Państwa treści. Legamaster DISCOVER 3 DIS-9820 łączy w sobie doskonałą rozdzielczość 4K Ultra HD z żywymi kolorami i głębokim kontrastem, zapewniając profesjonalny wygląd. W połączeniu z wysokiej jakości panelami VA/IPS i szerokim kątem widzenia wynoszącym 178 stopni wszystkie uczestniki w pomieszczeniu widzą prezentację wyraźnie i wyraźnie, niezależnie od miejsca, w którym siedzą. Jasność do 500 nitów w połączeniu z 25-procentową powłoką antyodblaskową skutecznie ogranicza uciążliwe odbicia. Obraz pozostaje doskonale czytelny nawet przy silnym nasłonecznieniu, dzięki czemu nie muszą Państwo już mozolnie zaciemniać pomieszczenia na ważne spotkania lub zajęcia. Państwa odbiorcy pozostają skupieni, a Państwo mogą w każdej chwili skutecznie przekazywać swoje treści.
Maksymalna elastyczność dzięki inteligentnemu systemowi Android 14
Skorzystaj z środowiska pracy, które elastycznie dostosowuje się do Państwa indywidualnych wymagań. Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android 14 Legamaster DISCOVER 3 DIS-9820 staje się samodzielnym i wydajnym centrum komunikacyjnym. Przeglądarka internetowa oraz odtwarzacz multimediów i dokumentów są już preinstalowane, dzięki czemu mogą Państwo wykonywać podstawowe zadania związane z prezentacją bezpośrednio i bez podłączania urządzeń końcowych. Bezpłatne aktualizacje Over-the-Air zapewniają trwałe bezpieczeństwo i stałą aktualność systemu. To Państwo decydują, czy chcą korzystać z wyświetlacza w trybie samego launchera, aby szczególnie szybko zmieniać źródła, czy też z pełnego interfejsu Android z App Store – w zależności od Państwa potrzeb. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas podczas przygotowań i umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie produktywnych spotkań.
Płynna integracja i wszechstronna łączność dla profesjonalistów
Zaprojektuj swoją infrastrukturę techniczną tak, aby była jak najbardziej wydajna i przyszłościowa. Wyświetlacz wyposażony jest w najnowocześniejsze złącza, takie jak Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 oraz port USB-C, który ładuje notebook z mocą do 65 W, jednocześnie przesyłając wszystkie sygnały obrazu. Obsługa zarówno orientacji poziomej, jak i pionowej wraz z wbudowanym czujnikiem obrotu sprawia, że ekran ten jest również idealnym rozwiązaniem do zastosowań w zakresie cyfrowego oznakowania. Dzięki kompatybilności z modułami OPS i AirServer Connect 3 można bez trudu rozszerzyć system o funkcję bezprzewodowego przesyłania strumieniowego. W mgnieniu oka przekształcą Państwo ten model w kompletny system sieciowy, który niezawodnie łączy sprzęt i oprogramowanie oraz znacznie ułatwia codzienne zadania.
Nasza konkluzja: dlaczego Legamaster DISCOVER 3 DIS-9820 jest idealnym wyborem dla Państwa nowoczesnych środowisk pracy
Wraz z Legamaster DISCOVER 3 DIS-9820 otrzymują Państwo wszechstronny i wydajny wyświetlacz, który zachwyca doskonałą jakością obrazu 4K oraz inteligentnym systemem operacyjnym Android 14. Zyskują Państwo długoterminową inwestycję, która trwale usprawni komunikację w przedsiębiorstwach i placówkach edukacyjnych dzięki łatwej obsłudze i dużej elastyczności. Potrzebują Państwo niezawodnego partnera w zakresie nowej technologii multimedialnej? Będziemy Państwu towarzyszyć na tej drodze! Skontaktujcie się z nami już dziś i wspólnie zrealizujmy idealne rozwiązanie dla Państwa.
Dane techniczne
| Nazwa | Legamaster DIS-9820 ODKRYJ 3-calowy profesjonalny wyświetlacz |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000039493 |
| GTIN/EAN | 8713797115926 |
| SKU | 7-805120-98-EU |
| EPREL ID | 2361412 |
| Nazwa modelu | DIS-9820 |
| Numer WEEE | DE13472819 |
| Marka | Legamaster |
| Typ produktu | Wyświetlacz bezdotykowy |
| Technologia | LCD |
| Typ panelu | ADS |
| Podświetlenie | LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 4K UHD |
| Przekątna | 98" |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kątwidzenia w pionie | 178° |
| Kontrast | 5 000 :1 |
| Max. jasność | 500 cd/m² |
| Czas pracy | 24/7 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60Hz |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Szerokość ramy | 17,9 mm |
| System operacyjny | Android |
| wejścia | 1x 3,5mm Jack , 1x Ethernet , 1x RS232 , 1x USB-C , 2x USB-A , 3x HDMI |
| wyjścia | 1x 3,5mm Jack , 1x HDMI |
| Technologia Wireless | WiFi , bluetooth |
| Właściwości | Wbudowany głośnik , tryb pionowy |
| Szerokość produktu | 125 cm |
| Wysokość produktu | 6,86 cm |
| Głębokość produktu | 6,86 cm |
| Waga | 218,99 kg |
| Kolor | Czarny |
| EEK Spectrum | A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Zakres dostawy | Pilot , kabel zasilający |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 60 Miesiące |
| Typ gwarancji | serwis na miejscu Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Legamaster GmbH |
| Bahnhofstr. 24 |
| 22941 Bargteheide |
| Germany |
| info@legamaster.de |
